На пазар във Варна - тема 56

  • 25 750
  • 732
  •   1
Отговори
# 315
  • Варна
  • Мнения: 2 751
Била в Левски Вива си има охрана отпред и пускат определено количество хора. Понякога доста чакам отпред, понякога няма никой... Има ръкавици вътре на зеленчуците и може спокойно с тях да си напазари човек.

# 316
  • Варна
  • Мнения: 10 797
В Кауфланд.. - няма такова чудо.... кой с маска, кой без маска. Кашляне, кихане на поразия по опашката...

Това за кихането и кашлянето образно ли го написа или наистина видимо болни хора си позволяват да ходят на пазар?!?

# 317
  • Варна
  • Мнения: 36 714
Аз вече се отказах от Кауфланд. Поне докато не приключи тая история с короната. Пазарувам от кварталното ни магазинче, доста добре заредено е, имаме и зеленчукова борса наблизо. За основни неща става, а глезотиите не ме вълнуват, защото скоро без друго няма да имаме пари за да си ги позволим.

# 318
  • Мнения: 13 850
Аз вече се отказах от Кауфланд. Поне докато не приключи тая история с короната. Пазарувам от кварталното ни магазинче, доста добре заредено е, имаме и зеленчукова борса наблизо. За основни неща става, а глезотиите не ме вълнуват, защото скоро без друго няма да имаме пари за да си ги позволим.
Ние имаме страхотен МайМаркет наблизо, но там има и шест новостроящи се сгради и всички работници мангали пазарят от него по всяко време. Така че пазаренето от там умишлено го прескачам.

# 319
  • Мнения: 15 356
На нашия Маймаркет(зад общината) са много стриктни.5 човека и това е.

# 320
  • Варна
  • Мнения: 1 752
Някой купувал ли е месо от месарница Гурман. Доволни ли сте?
Понякога е прясно месото, друг път не. Вземали сме само 3-4 пъти, после се преориентирахме към Трапезица, тя е малко по-надолу, в пресечката, където има Еврофутбол и ЦБА, на гърба на блока. Имат свинско, телешко и агнешко, мелят месо ако поискаш.
Била в Левски Вива си има охрана отпред и пускат определено количество хора. Понякога доста чакам отпред, понякога няма никой... Има ръкавици вътре на зеленчуците и може спокойно с тях да си напазари човек.
Там охраната пускаше свободно като беше студено, че да не мръзнем навън. Сега може пак да са затегнали режима .

# 321
  • Мнения: 8 772
Ако някой е минавал от там тези дни, може ли да ми каже аутлета на Адидас на Почивка и Чаталджа работят ли?

Не работи на Чаталджа . Поставена е наредбата на вратата и има голям катинар .

# 322
  • Варна
  • Мнения: 1 693
Киса, изобщо не е майтап. Аз съм потресена. Честно казано до сега пазарувах само от кварталните, днес случайно минах и защото нямаше отвън опашка - влязох, а то какво се оказа...

# 323
  • Мнения: 96
Аз вече се отказах от Кауфланд.

И аз също.Няма да си го причинявам на този етап,айде няма нужда Bowtie

# 324
  • Мнения: 1 161
Била в Левски Вива си има охрана отпред и пускат определено количество хора. Понякога доста чакам отпред, понякога няма никой... Има ръкавици вътре на зеленчуците и може спокойно с тях да си напазари човек.
Там охраната пускаше свободно като беше студено, че да не мръзнем навън. Сега може пак да са затегнали режима .
Аз вчера в късния следобед си помръзнах там на опашка 😀 За тази на Дубровник много рядко съм чакала, май там ще си ходя, поне докато сме в това положение.

# 325
  • Мнения: 5 386
Къде в Трошево, Младост да смеля кафе ?  2 пакета по 1 кг имам, трябва ми - от 10 дни ми свърши мляното, така че не е гевезелък.

# 326
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
Горе на пазарчето, над светофара, имаше едно магазине за кафе.. От вътрешната страна, към градинката, но не знам дали бачка, дъртия ходеше там за кафета, сега не ги знам от къде купуват

# 327
  • Варна
  • Мнения: 1 203
Къде в Трошево, Младост да смеля кафе ?  2 пакета по 1 кг имам, трябва ми - от 10 дни ми свърши мляното, така че не е гевезелък.
Навсякъде, където продават и мелят кафе на зърна се съгласяват и да ти го смелят. Вземат 2лв. на килограм. Преди време бях чела обява, че в подлеза срещу автогарата мелят кафе - пак по 2 лв.

# 328
  • Варна
  • Мнения: 1 842
Ако не стане в Младост или Трошево, на колхозния пазар мисля,  че е отворено и мелят.

# 329
  • Варна
  • Мнения: 36 714
Вероятно и на Чаталджа ще има. Днес приятелка минала там и каза, че хич не си личало, че сме в ИП.

Общи условия

Активация на акаунт