На пазар във Варна - тема 56

  • 25 684
  • 732
  •   1
Отговори
# 570
  • Варна
  • Мнения: 1 596
До Централата на Експресбанк имаше бяла будка  на часовникар до аптека К-Крес.  Скоро не съм минавала, но работеше на добри цени и бързо.

# 571
  • Мнения: 2 583
Бяхте ми препоръчали часовникаря в Гранд Мол за смяна на батерия на по-хубав часовник, обаче докато се наканя... Сега моля за друг вариант, но (ако може) хем да си разбира от работата, хем да не е много скъп, защото ...  Flushed сещате се, че ми трябват за 3 часовника батерии!
Но колхозният пазар, където беше преди Годзила, до един магазин за домашни животни. Много е мъничко и тясно ателието, с жълта дограма беше май отвън. Добре работи и има батерии на  различни цени.

# 572
  • Мнения: 1 370
И аз с препоръка за часовникар на Колхозния, Пискюлиев 48, до магазинът за бижута на ъгъла. Човекът даже отстъпки ми прави като редовен клиент, а не взима скъпо. Доволна съм.

# 573
  • Варна
  • Мнения: 1 916
Благодаря за часовникарите! Знаех, че ще ми помогнете Simple Smile

# 574
  • Мнения: 52
Здравейте!
Търся детско памучно одеяло, да не е дебело. Проверих на няколко места,но повечето са бебешки поларени или супер дебели.
Моля, някой ако знае магазинче да ме упъти.
Благодаря!

# 575
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Одеялата на David Fussenegger са такива. Памучни, не много дебели. В Сладури ги имаха, както и в много онлайн магазини.
https://www.davidfussenegger.com/en/collections/kids-start/

Последна редакция: чт, 23 апр 2020, 10:17 от Blue Turquoise

# 576
  • Мнения: 52
Одеалата на David Fussenegger са такива. Памучни, не много дебели. В Сладури ги имаха, както и в много онлайн магазини.
https://www.davidfussenegger.com/en/collections/kids-start/
Благодаря!
 И аз намирам в онлайн магазини,но искам да го пипна 😉

# 577
  • Варна
  • Мнения: 4 924
Одеалата на David Fussenegger са такива. Памучни, не много дебели. В Сладури ги имаха, както и в много онлайн магазини.
https://www.davidfussenegger.com/en/collections/kids-start/
Тези одеяла са страхотни! Малкият имаше от всички модели.
За плътността не е съвсем точно, защото всеки модел е е с различен състав и дебелина и съответно има тънки и дебели.

# 578
  • Варна
  • Мнения: 2 747
Имаше ли освен в моловете Deichman ?
Дали има отворен някъде ?

# 579
  • Мнения: 2 583
Имаше ли освен в моловете Deichman ?
Дали има отворен някъде ?

Има и в Кауфланд на бул.Република,но според сайта им и гугъл е затворен. Днес бях там да плащам телефон, но изобщо не ми направи впечатление работи ли или не Deichman.

# 580
  • Мнения: 15 356
Не работи.

# 581
  • Мнения: 272
Здравейте!
Търся детско памучно одеяло, да не е дебело. Проверих на няколко места,но повечето са бебешки поларени или супер дебели.
Моля, някой ако знае магазинче да ме упъти.
Благодаря!
Ние взехме от Икеа, много е хубаво.
Не мога да го намеря в сайта за съжаление. Двулицево е.

# 582
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 756
Моля за помощ - трябва да заведа да вземат кръв на малко дете, да препоръчате по-забутана лаболатория , където не чакат много хора ? Паднал и е доста имунитета и съответно искам да избегна болниците с много хора със заболявания,както и такива,където вземат проби за корона , но все пак надеждни като резултати... Последно сякаш на Статус имах доверие, но на Съборни не искам да я водя, моля за препоръки ...

# 583
  • Мнения: 52
Лаборатория Лина на ул. Мадара.

# 584
  • Мнения: 8 759
Лаборекспрес.

Общи условия

Активация на акаунт