Изпитани сайтове за парфюми - 23

  • 55 645
  • 754
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: X
Получих Ириса на Бушрон от Елинор. Тестер с капаче и тестерска кутия.
Браво, честит! Flowers Hibiscus Най-после наистина наличен, продаден, изпратен и получен.

# 511
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
Получих Ириса на Бушрон от Елинор. Тестер с капаче и тестерска кутия.
Браво, честит! Flowers Hibiscus Най-после наистина наличен, продаден, изпратен и получен.
Тиква, дори два. Още една дама сподели, че го чака. Просто късмет. Пожелавам го и на теб.

# 512
  • Мнения: 551
Пристигна ми Bleu de Chanel EDP от parfumi-shop, абсолютно перфектен без каквито и да е забележки по кутия и флакон. Много се радвам на покупката, след мен вече беше изчерпан.

# 513
  • Мнения: X
Тиква, дори два. Още една дама сподели, че го чака. Просто късмет. Пожелавам го и на теб.
А, не, аз се отказах от него. Но ти благодаря! Hug

# 514
  • София
  • Мнения: 5 362
Получих Boucheron iris от Елинор на цена от 108 лв с доставката.Дойде в неугледна картонена кутия, което е без значение. Огромно благодаря на #Тиква за линка и предложението.

# 515
  • Мнения: 2 025
Получих си Мон Герлен едп от Make up, горе-долу добре опакован в стабилно количество амбалажна хартия, аз бих предпочела бъбъл фолио, но да не издребнявам. Направи ми впечатление, че сякаш е отварян и лепен отново и се оказах права. Отдолу на кутията е залепен празен баркод без цифри/букви към него, а червеният картон от горната вътрешна част на кутията е отрязан и отлепен изцяло. Много грозно стои честно казано и лесно ще се скъса от отваряне и затваряне на кутията. Да бяха изрязали само кода и да оставят другото. Припомнете ми- това с махането на кода, за да не се регистрира и да не лъсне, че парфюмът е продаден в друга държава, различна от тази, за която е предназначен парфюма ли се правеше?


Току-що дойде и поръчката от Парфимо, кашонът беше много изтерзан, скъсан на две места и после залепен. Добре, че всичко вътре си е наред.

# 516
  • Мнения: 602
Вчера получих от Парфимо Armani Si passione и Carolina Herrera Good girl, 150 ml. Всичко е точно.

# 517
  • Мнения: 19 854
ina-mina, моят Mon Florale е поръчван от Елинор и също е с изрязан код, ако това те успокоява. Simple Smile
Отначало се спекох, но ароматът е досущ като в парфюмериите и доста траен върху мен, та се отказах да го връщам.
Скрит текст:

# 518
  • Мнения: 3 907
Пристигнаха парфюмите от Е Маг. Опаковани с бабъл фолио и амбалажна хартия, в отделни кашончета. За ароматите - вълшебни са 🥰

# 519
  • София
  • Мнения: 5 362
Пристигнаха парфюмите от Е Маг. Опаковани с бабъл фолио и амбалажна хартия, в отделни кашончета. За ароматите - вълшебни са 🥰

Какво си поръча?

# 520
  • Мнения: X
Аз сега погледнах (защото никога не гледам такива неща) моят Mon Guerlain Sensuelle, не е с изрязан код
Скрит текст:

# 521
  • Мнения: 3 907
Пристигнаха парфюмите от Е Маг. Опаковани с бабъл фолио и амбалажна хартия, в отделни кашончета. За ароматите - вълшебни са 🥰

Какво си поръча?
Извинявам се, не съм написала 😊

# 522
  • Мнения: 2 025
Базила, много ти благодаря за снимките, не мога да го пробвам сега, защото съм с друг парфюм и ще ми се смеси всичко, но аз бих предпочела да го бяха изрязали, както твоя, тъй като макар и загрозено капачето на кутията си остава стабилно и няма опасност да се скъса на 3-то отваряне, а моято е толкова изтъняло сега, че се огъва като обикновен лист хартия. Надявам се да нямам проблем с парфюма.
Редактирам се. Чак сега видях снимката на Тиква. Много благодаря и на теб за отделеното време!

Последна редакция: вт, 07 апр 2020, 15:49 от ina-mina

# 523
  • Мнения: 19 854
Всичко ще е наред, Ина. Simple Smile

Тиква, от Парфимо ли е поръчван твоя?

# 524
  • Мнения: X
Тиква, от Парфимо ли е поръчван твоя?
Да

Общи условия

Активация на акаунт