Изпитани сайтове за парфюми - 23

  • 55 298
  • 754
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 81
Благодаря, вече го поръчах! А Pure Musc го получих предния месец именно от там в комплект с лосион на горе-долу същата цена и много ми харесва. Hug

# 586
  • Мнения: 856
A сега в Нотино има намаление на всички парфюми с 15 % с код parfums15bg .

# 587
  • Мнения: 1 502
Нямат милост.

# 588
  • Мнения: 3 997
Аз вече 5дни чакам от Елинор поръчка но уви.. В статуса е потвърдено но нищо не се случва. При други поръчки от тях за 2дни е било при мен сега това чакане ме изнервя,поне да кажат ако липсва нещо,да се ориентирам към друг сайт . 😈

# 589
  • Мнения: 19 821
Ако го нямаше, по-скоро тогава щяха да ти се обадят. Има затруднения с доставките като цяло. Куриерите не смогват. Вчера говорих с тях, които за моя адрес в един ден дойдоха двама различни в рамките на половин час, макара да са все от Спиди. Споделиха, че е мазало и не смогват да разнасят в работно време. Моите дойдоха чак 7,30-8 вечерта.

# 590
  • Мнения: 436
Здравейте, чета ви от доста време, но не съм писала. Да ви питам нещо-снощи поръчах от Brasty, получих мейл за получена поръчка, но до там. Днес няма потвърждение за изпълнение. Четох, че поръчвате от този сайт и като цяло няма недоволни..... Дали забавянето се дължи на кризата или просто това което искам го няма?

# 591
  • Мнения: 2 323
A сега в Нотино има намаление на всички парфюми с 15 % с код parfums15bg .

Хаха, пада ми се! Сега ще мисля съсредоточено... Grinning


Vrabcho_ споменава марката Atelier Cologne, което ме подсеща да споделя, че видях в нотино доволно са заредили техни парфюми, но цените са Rolling Eyes

За съжаление, това са напълно реалните цени, не са завишени... Cry
Дебна намаление аз. За щастие, и в няколко немски сайта, за които изскачат кодове чат-пат ги има - не е нещо впечатляващо, но 15% са си 15% Simple Smile

# 592
  • Мнения: 2 876
Здравейте, чета ви от доста време, но не съм писала. Да ви питам нещо-снощи поръчах от Brasty, получих мейл за получена поръчка, но до там. Днес няма потвърждение за изпълнение. Четох, че поръчвате от този сайт и като цяло няма недоволни..... Дали забавянето се дължи на кризата или просто това което искам го няма?
Здравей !
Миналата седмица поръчахna 31.03 Versace bright crystal /Много благодаря на съфорумката , която го сподели/ веднага получих потвърждение следващия ден че е изпратена и ч получих вчера /08,04/
Първа поръчка, доволна съм

# 593
  • София
  • Мнения: 5 361
Има ли нещо, което супер много да си заслужава от Нотино?

# 594
  • Мнения: 1 379
Аз искам новият Ланком -  La Vie Est Belle Intensément- 30 мл, излиза почти 100 лева от Нотино, с намалението, дали някъде сте го срещали по - изгодно?

# 595
  • Мнения: 436
Здравейте, чета ви от доста време, но не съм писала. Да ви питам нещо-снощи поръчах от Brasty, получих мейл за получена поръчка, но до там. Днес няма потвърждение за изпълнение. Четох, че поръчвате от този сайт и като цяло няма недоволни..... Дали забавянето се дължи на кризата или просто това което искам го няма?
Здравей !
Миналата седмица поръчахna 31.03 Versace bright crystal /Много благодаря на съфорумката , която го сподели/ веднага получих потвърждение следващия ден че е изпратена и ч получих вчера /08,04/
Първа поръчка, доволна съм

Явно съм много нетърпелива за този парфюм. Преди малко получих мейл, че е изпратена поръчката ми 😁.

# 596
  • София
  • Мнения: 1 972
Пристигна ми поръчката от парфюми шоп. Всичко опаковано както трябва, тестерите са с капачета. Плюс две маски - подарък. Без забележки!
Честито! Ноооо нищо не казваш за маските?!? Аз също чакам поръчка от parfumi-shop, и ако маската не е топ - засилвам обратно поръчката! Smile

# 597
  • Мнения: 4 422
Аз искам новият Ланком -  La Vie Est Belle Intensément- 30 мл, излиза почти 100 лева от Нотино, с намалението, дали някъде сте го срещали по - изго4дно?
Зависи колко е доставката ? 108 е в Дъглас с безплатна доставка.

# 598
  • Мнения: 642
Има ли нещо, което супер много да си заслужава от Нотино?

В специалните намаления има Miss Dior 2017 за 152,10лв./100мл. Ако 15% важат за него, излиза на супер цена според мен.

# 599
  • Sofia
  • Мнения: 6 927
Кода не важи за намалени.

Общи условия

Активация на акаунт