Кръвно налягане

  • 566
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 83
Добър вечер момичета поради този корона вирус и всичко по телевизията фейсбук  главата ще ми се пръсне вече 3 4 дни кръвното Мин беше ОК но след 2дена полудях депресята ми е на път да се събуди и за капак  днес ме заболя главата бременна съм в 14 г с премерих си кръвното и беше 133/80 страшно ли е по принцип съм с нормално дали почвам да вдигам във вторник съм на лекар но до тогава ще се пръсна благодаря ви Simple Smile

# 1
  • Мнения: 120
Такава.. Дишай дълбоко! Пази се, изолирай се, спри работа, ако още работиш. С такова кръвно бях през почти цялата бременност, което пък ми създаде и други проблеми. При мен се наложи да родя детето си преждевременно. Вземи се в ръце 😊 Симптоми като световъртеж, замъглен поглед и силно главоболие са доста опасни, и изискват спешен преглед от акушер-гонеколог! Бъди спокойна и всичко ще е наред 😊

# 2
  • Мнения: 120
И спри да гледаш телевизия 😁

# 3
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 258
Зависи с какво кръвно си по принцип. Ако си с нормално кръвно, нищо ти няма, нормално е да се повиши леко при превъзбуда, стрес, напрежение. Кръвно се мери само в състояние на пълен покой. Но все пак е хубаво да се консултираш с лекар.

Последна редакция: пн, 23 мар 2020, 09:19 от VickyTaylor

# 4
  • Мнения: 12 766
Не се пръсвай. Поговори си мислено с бебчо, успокой се. Той / тя усеща всичко, което става. Няма причина за шаш и паника. Стой си вкъщи, няма да се заразиш. Зарежи фейсбук и новините, намери си комедии и сайт за вицове и си ги гледай и се смей. Започни да си събираш хубави снимки на природата, или на котенца, намери си приятно хоби, нещо отпускащо.

# 5
  • Мнения: 83
Нали благодаря ви ❤

Общи условия

Активация на акаунт