Плаче ЮЛСКОто човече, колики го мъчат вече

  • 11 740
  • 310
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 3 926
ФИОНА, ЧЕСИТ РОЖДЕН ДЕН - здраве, любов и още поне две щастия като това малкото, което спи някъде край теб Heart Eyes  bouquet

Иначе за алкохола не се тревожете. Казвала съм ви, че не съм си позволила да се почувствам "изолирана" по този въпрос. стига разбира се да не е непосредствено преди кърмене. Никога не отказвам, а повече от 4-5 глътки не ми се и пият. Виж биричката е друго нещо Wink оправям си половин литър, че и за още се оглеждам Laughing
За цигарите... колкото и да не ми се иска ще ви споделя, че Ла Лече Лигата позволяват до 20 цигари на ден #Crazy Sad Хората са преценили, че по-добре майката да пуши и да кърми, отколкото да не кърми, заради тоз порок Confused Аз лично съм върл противник, но ако не се издържа... ми ппушете пък Confused

# 286
  • Мнения: 1 298
Асе аз не съм пушачка но ми се допушва понякога защото съм пушила преди. Пуши ми се понякога и си дърпам по 1-2 пъти.
Та въпросът ми е променя ли се вкусът на кърмата ако съм дръпнала от цигара веднъж или 2  newsm78

# 287
  • Мнения: 2 653
Благодаря ви за пожеланията!
Бибошка и Асинка, много ви благодаря за поясненията!
Асинка, това за цигарите вярно ли е  #Crazy ?
Честити месечинки на Пламена  на мама Narina                 
                             и на   Деница   на мама galiq_82!

                Забравих да вис е похваля- в петък извадих цици в градинката Mr. Green-то малкото зверче сега яде по-често и ме домързя да се качвам до нас.
                                                           

# 288
  • София
  • Мнения: 512
Здравейте мами,

бебчо има обриви по лицето, ушите и в косата. Има ужасно много пъпки, които изглеждат червени, но като ги разчесе вътре има жълто.


Сблъсквали ли сте се с този проблем? Sad Ако сте имали такъв проблем с какво ги мазахте, бързо ли Ви мина? Не са от претопляне защото имахме преди такива по вратето.



# 289
  • Мнения: 493
Фиона, Честити Рожден Ден.
Желая ти здраве, щастие и да си обичана от любимите ти хора.
  bouquet

# 290
  • София
  • Мнения: 512
Фионче, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА И МНОГО РАДОСТ ДА ТИ НОСИ МАЛКОТО ЧОВЕЧЕ Hug

# 291
  • Мнения: 845
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ФИОНЧЕ,
ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА И МНОГО ЩАСТИЕ ДА ТИ НОСЯТ СКЪПИТЕ СЪЩЕСТВА ДО ТЕБ!!!
[/size]
 Ние, държим постоянно включен климатика на 27 градуса. На тази температура достигнахме консенсус с татито. Иначе той искаше да е около 25, но ми се струва студеничко. Обличам бебо с тениска и боксерки, без чорапки. Загъвам го с тензухена пелена, колкото да му пази кръстчето. Така, че мами пускайте смело климатика. Вече бебоците ви са големички Simple Smile




# 292
  • Мнения: 2 481
Честит рожден ден Фиона!!!!

# 293
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
Хей,здравейте!
От вчера сме си в къщи и още не мога да ви изчета Crazy, но ще наваксам. Бяхме една седмица на гости при свекитата. Да ви кажа под секрет щях да полудея /само да не ме чуе мъж ми/. Много нервни и притеснителни хора има,ей. Нищо чудно,че Даяна спеше малко и плачеше много. Там направо въздуха трепери от напрежение. Да поясня: свекървата е много притеснителна женица-за всяко нещо трепери и се шашка,да не говорим за бебето. А бебетата усещат емоциите,както животните /прощавайте за сравнението,но си е така/. Та като зареве малката,баба й започва да прави по 100 несвойствени движения в секунда,при това с нея на ръце. Това изнервя още повече бебето и то започва да пищи,което пък кара горката жена да полудее от притеснение и т. н. Накрая аз взимам беба на ръце,казвам й 2-3 мили думи със спокоен тон,целувам я и...тя се успокоява. И това се повтаря всеки ден На няколко пъти се опитвах да обясня,че трябва първо ние да сме спокойни и тогава да искаме това от бебето. Но променя ли се жена на 50 години?!
Иначе от вчера,откакто сме си в къщи,бебка спи нормално. Ама и аз и майка ми /ние живеем с нея/ сме от типа хора "не чета вестник на никого". Това прави хората да живеят в мир със себе си,което със сигурност се отразява на бебето.
Доста объркано стана,но ше ме прощавате,защото бързам,че скоро ще огладнеем.
Иначе мисълта ми беше,че ще сме повече в къщи,за доброто на детето ми и за нашия добър сън Embarassed Но как да обясня това на баба й и дядо й,без да ги обидя и как да ги лиша от присъствието на тази принцеса в дома им?

# 294
  • Мнения: 1 440
Момичета, черпя ви всички виртуално - днес сме на 1 месец    Tada
 
Да са ни живи и здрави бебоците и да ни радват мноооооого!

Фиона, честит рожден ден!!!

# 295
  • Мнения: 4
Здравейте, мили юлки и малки юлчета!
Много рядко пиша, но редовно ви чета и в повечето случаи вече сте изкоментирали проблем, който ме интересува.
 Днес моето малко слънчице има имен  ден и искам да ви почерпя   Wine Glass.

# 296
  • Мнения: 55
Фиона,честит рожден ден и от мен.Желая ти да си жива и здрава,много щастие,любов и хубави мигове сред хората,които обичаш!
Ние днес с бебка сме много спокойни,и май това се дължи на Еспумизана...Дали й давам правилно капките(преди всяко кърмене по 12 капки)?? newsm78А непременно ли трябва да се запича от тях беба?
Честити месечинки и от мен на Нарина и Галя-да са им живи и здрави дечицата!!!Ивая,честит ти имен ден на малката буба  bouquet

# 297
  • Мнения: 2 481
Честит имен ден на Самуилчо!Да расте здрав и весел!
Честити и месечинки на всички!

Аз одеве не можах да пиша много,сега ще видим!
Щото пак ревем ooooh!

Та да кажа и ние сме с пъпчици,уж включваме климатика на 28 градуса ама не знам!Ужасни са едни такива червени,с бяло по лицето и по гърба!На педи чак във фторник ще ги покажем!а отгоре на това се и одраскахме и сме ептен грозни ,ама аз си я харесвам много моята грозница!Нали си е моя! Joy

А за вашите татита дето играят я кажете,аз уж много знам ама една игра нямаме на компа,и моя все ме моли да му кача няква да стрелял!Щото той горкия е гол и бос и компа го гледа малко отстрани,е само коли си гледа в някъв сайт и до там!Та иска да му кача игра а аз незнам отде!А вчера да видите къв куцуз!
Гледам аз в хисторито,някой е влизал на 15ти в сладур,и търсено там някви 88 набор!ПОЛУДЯХ!
Крещя рева!А той не тане не съм аз!Ама аз не вярвам итака!
А поооосле се сетих че идваха сестра ми та тя е била и е търсела приятелки!
Оф и аз съм една шемет!
Той горкия ми кво ли си е помислил айде без вина ме обвиниха!УФ
Айде бай че ставам!
До другата тема!

# 298
  • Мнения: 56
Честит рожден ден, Фиона!  newsm59

За килограмите да кажа - аз смъкнах 5 при раждането и още 1 за месец и половина, но ми остават още 6 , които имам чувството, че скоро няма да сваля.

Коликите ни засега са поносими, давам само чайче на Хип, но Стилиян пие съвсем малко (20 - 30 мл за едно денонощие). Вода също не иска да пие, така че сме само на мляко.

Това е засега от нас. Приятна вечер на всички и целувки на бебоците

# 299
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Честит Рожден Ден,Fiona!Бъди много здрава и щастлива  bouquet
Честит имен ден на синчето на IVAIA
Честити месечинки на всички бебоци
Eli83,смея се от сърце с твоите постинги Hug
Vera_25,аз давах по 20капки Еспумизан
ох,благородно завиждам на всички които имот климатик Mr. Green
днес в къщи беше 35градуса #Crazyи малкия рева от 6часа сутрента та допреди малко.беше страшно неспокоен и с нищо не можех да го успокоя.направо ми и дваше да се  #2gunfireзастрелям.вече нямам търпение да започнат дъждовете и да се разхлади.писна ми от тая жега.искам студ Crossing Arms
Рени,мисля че ти беше писала че малкия е имал млечница.това млечницата и гъбите по езичето едно и също ли са?и възможно ли е от това да ме сърбят зърната newsm78 newsm78 newsm78
лека и прохладна вечер на всички и дано това да е бил последният горещ ден за това лято Praynig

Общи условия

Активация на акаунт