Гримиране - идеи и техники. Тема №77

  • 41 476
  • 762
  •   2
Отговори
# 525
  • Мнения: 5 616
Малко офтопик, но не те ли е страх от петна? Аз за пръв път ползвам ретиноид тази година и много ми харесва ефекта, но за лятото мисля да го спра. Кожата ми е склонна към образуване на бенки и се притеснявам да не се петносам.

# 526
  • Мнения: X
Страх ме е, затова мажа в гадните дъждовни дни. На жега няма.

# 527
  • Варна
  • Мнения: 2 849
Извинете, че се намесвам в разговора, но защо изобщо е нужно ползването на този ретинол? Не съм запозната, простете невежеството ми, но ми е интересно?

# 528
  • Мнения: 31 173
Извинете, че се намесвам в разговора, но защо изобщо е нужно ползването на този ретинол? Не съм запозната, простете невежеството ми, но ми е интересно?
Може да прочетете в интернет, темата и необятна и точно тук е спам.

# 529
  • Мнения: 408
Благодаря, Агент, всъщност транзишън-а го вдигнах до веждата, но на снимката не си личи. Стори ми се, че транзишън-ът, използван под веждата на оригиналния грим е една идея по-светъл от този, който са слагали на гънката на окото, та в моя опит използвах Laurel от Sunrise на Наташа (между другото, той май ми е и любимият цвят от палитрата). Сега чакаме следващото предизвикателство Grinning

За всички дами с малко пространство на клепача поствам един клип на Наташа с техника за гримиране. Има доста полезни съвети и извън тематиката на самия клип.
https://www.instagram.com/stories/highlights/18097885819177884/?hl=bg

# 530
  • Мнения: 7 565
Днес реших да направя експеримент и съм със супер ярко розово, доста нетипично за моя стил, но ми харесва как се получи. Предизвиквам ви и вие да се гримирате по нетипичен за вас начин и да качите снимка тук!

Последна редакция: ср, 22 апр 2020, 14:02 от esmeralda23

# 531
  • София
  • Мнения: 9 472
Аууу, много ми харесва грима! Hug
Много харесвам такова съчетаване на цветове!
Моята любима сянка, за направата на такъв грим е Mac Cranberry Heart Eyes

# 532
  • Варна
  • Мнения: 2 849
Есмералда, супер се е получило, но имам малка "забележка". Още по-ефектно щеше да е със спирала на миглите! Ясно, че най-вероятно си си у вас, просто много си личи, че един грим без спирала е незавършен! Иначе си се справила супер! И имаш много хубави очи!

# 533
  • Мнения: 7 565
Scalestone, мерси за забележката, но умишлено не слагам, казвах го и преди. Много ми се зачервяват очите от спирала и очна линия и след това ми парят. Когато е за работа, се прежалвам, но вкъщи да сложа и след това да ме дразни - никакъв шанс. И не, не е от спиралата, просто очите ми са зле.

# 534
  • Варна
  • Мнения: 2 849
Scalestone, мерси за забележката, но умишлено не слагам, казвах го и преди. Много ми се зачервяват очите от спирала и очна линия и след това ми парят. Когато е за работа, се прежалвам, но вкъщи да сложа и след това да ме дразни - никакъв шанс. И не, не е от спиралата, просто очите ми са зле.

О, извинявай! Не знаех!

# 535
  • Мнения: 7 565
Няма нищо, даже този грим ще е най-добре с мигли, ама ц, не мога да слагам за жалост, ако някой тук прави нещо подобно и с мигли, да пуска снимка задължително.

# 536
  • Мнения: X
Есмералда, жесток грим!!!

# 537
  • На изток от Рая
  • Мнения: 1 363
Есмералда, гримът ти е жесток!
Пробвала ли си сребърна вода за очите? Аз също имах подобен проблем - след спирала ми сълзяха очите, но няколко дни използвах тампонче напоено със сребърна вода, нямам такъв проблем.

Момичета, много сте полезни!
Винаги се радвам, когато разглеждам темата.
Продължавайте все така! Flowers Bouquet

# 538
  • Мнения: 19 848
Есмералда, страхотно! Прекрасно си успяла да прелееш цветовете.
А вчерашното златно страшно секси ти подчертаваше зеленото в очите.

# 539
  • Мнения: 66
Здравейте! За първи път си поръчах палитра и реших да си сложа сенки. До сега само по поводи съм ходила на гримьор, за да съм с безупречен грим. В ежедневието си слагам фон дьо тен, спирала и гланц или молив за устни.

Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт