Гримиране - идеи и техники. Тема №77

  • 41 468
  • 762
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 5 832
Искам да кажа, че покрай тази тема вече откачам явно. Снощи сънувах как с Агента и Nia_V сме щурмували някакъв мол като обезумели. Nia даже беше с много лилави сенки. Най-интересното е, че не познавам лично нито една от двете.

# 676
  • Мнения: 1 296

Цветно ми е....

# 677
  • Мнения: X
Искам да кажа, че покрай тази тема вече откачам явно. Снощи сънувах как с Агента и Nia_V сме щурмували някакъв мол като обезумели. Nia даже беше с много лилави сенки. Най-интересното е, че не познавам лично нито една от двете.
На мен само идея ми дай.... само дето Агента няма как да се добере до нас, за да направим сънищата ти реалност. Иначе мятам лилавото и кажи къде да се чакаме!
Lioness, Според мен ще е по-добре с по-тъмна очна линия и спирала, може би тъмно лилаво? С кой ФДт си?

# 678
  • Мнения: 5 832

На мен само идея ми дай.... само дето Агента няма как да се добере до нас, за да направим сънищата ти реалност. Иначе мятам лилавото и кажи къде да се чакаме!

Ти и без това свикна да ги смайваш в Била и Метро, сега искаш нови предизвикателства.Satisfied

# 679
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
NiaV Ти си творец и гримовере ти те предтсвят по твоя уникален начин.
На младини се клепах като за световното по клепане и даже си се харесвах.Но младостта е красива сама по себе си и може да компенсира.
За съжаление  след 40 вече никой не е млад Simple Smile.

Последна редакция: вт, 28 апр 2020, 16:22 от sl

# 680
  • Мнения: X
За съжаление аз обаче не съм на 25-30 също вече, така че... ще се замисля.
Може би сега ми е времето за неутрална визия с по-изтрещяла очна линия. Или само червило-неща, които никога не съм харесвала върху себе си.

# 681
  • Мнения: 7 565
Нийче, на теб цветните визии ти отиват, ходи си с тях, колкото ти душа иска! Не си стигнала онази възраст, за която говори sl, аз визуално не ти давам повече от 30.

# 682
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
NiaV, ти имаш усет за  красивото и всички визии , които си показвала са прекрасни и запомнящи се.
Не спирай да ни доставяш естетическа наслада Heart

Последна редакция: вт, 28 апр 2020, 21:01 от sl

# 683
  • Мнения: X
Много, много ме ласкаете- благодаря.
Днес пробвах гримът, който Паци постна на Андреа Али, бях много предубедена, но много ми хареса. Учудващо за мен ми хареса повече само с очна линия, преди да го опуша. Просто нямам толкова пространство на окото.

# 684
  • Варна
  • Мнения: 2 849
NiaV, страхотно е!

# 685
  • Мнения: 215
NiaV, просто е перфектно. Heart Eyes

# 686
  • Бостън
  • Мнения: 13 487
NiaV, ти имаш усет за  красивото и всички визии , които си показвала са прекрасни и запомнящи се.
Не спирай да ни доставяш естетическа наслада Heart
Освен усет за красивото, Ния има и усет за мярка Wink не я слушайте, има много хляб да изяде и много сенки да си купи докато ги стигне травеститите! Много, много добра визия тази... ха сега и сложи тъмночервено червило Wink

Вие двете с Танч само ме поканете на суши и ще доплувам до БГ! Толкова ме е хванала вече нервата и съклета, че зарязвам дребните гадове и идвам! Абе хубаво е да те сънуват! Grinning

Лъвице, ще кажа нещо, ако обещаеш да не се засегнеш. Може ли?!?
Това, което от моя гледна точна не е оптимално в твоя грим е факта, че ти си красива жена с червена коса с предизвикателни ярки устни със запомнящ се драматичен грим, мога да предположа, че и като стил на обличане не си скучна  - твърде много фокуси, твърдо много елементи, които се състезават за вниманието на "зрителите". Избери си 1 нещо и го направи "фокус". "I want it all and I want it now" рядко е печеливша кобинация в макияжа IMHO! Както вече казах ти не си тип жена, който може да не бъде забелязана, дори без грим...

# 687
  • Мнения: X
Ти доплувай, аз ще сложа червеното червило, на мен също тази визия ми хареса.
Вече откачам и аз, не се издържа. А и изядох света... добре че отвори поне дерматологът ми, та да издевателствам над лицето си и да не ви занимавам с лудости тези дни.
Иначе мярка-шмярка, просто идея нямаш в какъв вид съм ходила на работа. А за тестването на ФДТни с база, без, с четка, с гъба, с пръсти, на всички съм надула главата. Като включиш и фактът, че цветът не винаги е моят и съчетаеш с едно змийско око- чудна визия...

# 688
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
NiaV Прекрасно .
Искам такива очиииии...

Последна редакция: ср, 29 апр 2020, 00:46 от sl

# 689
  • Мнения: X
Разменени! Искам твоите!

Общи условия

Активация на акаунт