СЕДМИ клас 2019/2020 - тема 15

  • 23 432
  • 750
  •   1
Отговори
# 135
  • София
  • Мнения: 7 182
Базел, не знам.
Леко се съмнявам да съм развила скоротечна склероза за 5 дни.
По-скоро се чувствам като в онова Маркесово Макондо.

# 136
  • София
  • Мнения: 3 451
Аз пък започвам да се притеснявам че щерката  дори не пита да излиза навън.Седи си , живурка си в стаята, учи си,  пишат в групи, гледат се   на видеочат....Абе- не е добре тая физическа изолация.Някакво примирение настана и откъсване от реалността.Аз и баща й ходим на работа и тя си е вкъщи в своя собствен свят.Тъжна история.Направо не се сещаме един за други- всеки затворил  се със собствените си задачи и изолираност  по стаите.Днес не съм на работа и чак се стреснахме една от друга като  се засякохме в кухнята.Бяхме забравили  едва ли не че не сме сами.Но пък се включих с помощ да й набера на word ОЛВ за домашното по БЕЛ че се натрупаха много неща

# 137
  • Мнения: 6 584
Sssani, много е тъжно това, което пишеш, но за жалост е истина. Притеснява ме, че тази изолация може да нанесе вреди. Уж за добро, но когато човек печели нещо, не знае какво губи.
Преди малко, публично беше оповестено името на един от заразените в Плевен. Вероятно с негово съгласие. Познавам го, дано да се пребори!🍀

# 138
  • София
  • Мнения: 1 058
Има опция за сваляне на екселски файл. Добре си работи.
Ами аз като натисна да се свали в ексел ми излиза само списъкът на училища, а не в кое училище какви паралелки има. Моля те, да ми кажеш как я сваляш в подробен вариант, че се измъчих.
Мария, моя грешка. Свих набързо файла, и после видях, че не е това, което ми трябва, а е само списък.

# 139
  • Мнения: 856
На моето дете  много му тежи изолацията. Да, има време за игри на компа,  но очичките му все по често гледат през прозореца. Понякога чувам част от разговорите с децата и как се уговорят къде ще ритат,  как ще си правят турнирчета.  А най-му липсват тренировките с отбора. Ние с ММ сме на работа и не усещаме карантината,  но ми е жал за детето. Той е социално дете.
И ако ме питат - ДО не е вариант. Не на всякъде са стриктни и изпълнителни. При нас е малко отбий номер.

# 140
  • Мнения: 11 627
Бисе, къде са го съобщили. Едва ли ще го познавам, ама все пак.

И моите вече не питат за излизане. Даже на двора не се показват 😐
Като се оправи времето да взема да им връча по една мотика Whistling

# 141
  • Мнения: 6 584
Руми, в един плевенски информационен сайт и във  ФБ на ч- ще "Съгласие".
Може и каланстирка( така ли се казва), все пак, деца са:)

# 142
  • Мнения: 11 627
Щом са по-големи и по-тежки от мен няма нужда да ги жаля 😂

# 143
  • Мнения: 21 455
Може и каланстирка( така ли се казва), все пак, деца са:)
Няма да споделям освен малка мотика какво ми излезе в онлайн-речника. Joy

# 144
  • Мнения: 11 627
Може и каланстирка( така ли се казва), все пак, деца са:)
Няма да споделям освен малка мотика какво ми излезе в онлайн-речника. Joy

😂😂😂

Любопитството погуби котката.
Ама проверих 😂

# 145
  • Мнения: 1 951
И аз проверих, при все, че знам какво е каластирка Joy
Но пък вече ще си имам завоалирана дума когато искам да кажа, че някои си мерят...каластирките.

# 146
  • Мнения: 21 455
Каластирки, паламарки...Кой каквото има... това си мери. Joy

# 147
  • Мнения: 6 584
Ъ, sorry☺
И аз научих нещо  ново:joy:

# 148
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 437
Лелее..то имало нова тема...че и до 10 стр..

Вижте на какво попаднах:
Съюзът на работодателите в системата на народната просвета в България ще направи следните ПРЕДЛОЖЕНИЯ пред ръководството на МОН:
1. Да бъдат отменени САМО за тази учебна година НВО за 4 и 10 клас;
2. При провеждането на НВО в 7 клас да се изготвят въпроси и задачи САМО от учебния материал изучаван през първи учебен срок.
Това го сподели на страницата си министърът.

П.С съжалявам ако е коментирано, сега се връщам да чета..
Видях, че е коментирано 😃
На мен ми харесва идеята...ДО горе-долу върви при нас...Детето е на пц от 9 сутринта до 23 вечерта 😠😠😠...сутрин учи, после играе.

Последна редакция: чт, 26 мар 2020, 23:11 от AIR

# 149
  • Мнения: 6 924
...
Това го сподели на страницата си министърът.


Коя е страницата на министъра? Не го намирам. Това инфо вече ме разби!

Общи условия

Активация на акаунт