Откраднат живот: Системата 🎬 тема 96

  • 25 439
  • 737
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 846
И аз си го мислех🙏🤤

# 61
  • София
  • Мнения: 27 187
Е, Наков и Карамазов ще са хубава двойка, а и Карамазов със сигурност ще се справи със задачата... Wink

# 62
  • Мнения: 1 673
Да, аз затова го предложих. А дано видим най-горещата гей двойка в бг сериал. Smile

# 63
  • Мнения: 9 485
Е, недейте така, това няма да го преживея. 😁

Негова си работа какъв е, но поне на екран нека му се радваме подобаващо. То без това образът му е толкова окепазен, остава и да го преориентират и ще убият всичко детско в мен. 😅

А пък и на Тасев и Пудела подобна роля повече ще им отива, за тях нямам против.😁

Последна редакция: нд, 29 мар 2020, 10:02 от Вαнилия ~🦋~

# 64
  • Мнения: 1 673
Кой е пудела? Пепи? Joy

# 65
  • Мнения: 9 485
Не, Хаджи-то. 😁 нали Марио така го нарече, идеално му лепна.

# 66
  • София
  • Мнения: 9 558
И защо Христо и Наков? Заради слуховете за Владо ли? Че то по тази логика Свежен отпада, защото е 100% хетеро. Все пак това са актьори и играят каквото им дадат - едни гейове, други самотни, бащи, кръшкачи ....
Днес сте обяснявали, че няма как един гей да се влюби в жена. А как си представяте обратното? Изведнъж Христо ще се плесне по челото и ще осъзнае, че му е по-интересно с мъже?! Абсурд - той ще си е класически готин мъж, объркан с коя жена да бъде - Кая или Цвети.

# 67
  • Мнения: 1 673
Е да завъртят малко историята. Свежен да го поухажва малко, да не се занимава с дъртото изоставено магаре и може да се случи нещо. Joy

# 68
  • Мнения: 9 485
Абе, празни моабети си правим, като няма какво да обсъждаме.

# 69
  • Мнения: 12 406

Май само аз не харесвам Наков и не припадам по него. Grinning
И аз Grinning Не го харесвам като мъж, и като персонаж ми е без интересен, но поне не ми пречи Grinning

Изпуснала съм, че има нова тема.... И се чудех дали пък не сте се психирали от корона вируса, та сте толкова мълчаливи Joy

# 70
  • Мнения: 9 065
Аз смятам, че предложението за Наков и Карагьозов беше, че и двамата са красиви и имат присъствие. И Ххр и Тасев не са грозни, но са по- нежни дечковци.
За мен пък си е кощунство - красиви, добре сложени мъже да се похабяват като гейове, има толкова самотни жени 😁

# 71
  • Мнения: 6 159

Май само аз не харесвам Наков и не припадам по него. Grinning
И аз Grinning Не го харесвам като мъж, и като персонаж ми е без интересен, но поне не ми пречи Grinning

....

И аз съм в групата  Grinning !
Всеки път като хвана промото за вторник  ми се струва ,че фокусите ги изпълнява "пуделът" .

# 72
  • София
  • Мнения: 2 312
AЗ пък харесвам Наков Heart Eyes Като персонаж влезе устремно, но нещо го заметоха. Дано развият добре образа му и не само в гейската насока - модерна апаратура, научни изследвания и т.н. Може да се получи нещо по-различно и свежо със Свежен.

# 73
  • Мнения: 5 846
Нужна му е една хубава кино роля на Свежен, да му се даде шанс, както на Велислав с Вездесъщият. Стига се е разпилявал по реклами и сериали за по една минута. Толкова да ме е яд.

# 74
  • София
  • Мнения: 9 558
За мен пък си е кощунство - красиви, добре сложени мъже да се похабяват като гейове, има толкова самотни жени 😁

И за мен 😂😂
Не мога да преценя за Наков, сякаш не ми харесеа особено. Има нещо в персонажа му, което ми е неприятно, но дори не мога да определя какво.
Иначе Владо е готин, красив мъж, въпреки че напоследък нещо е понапълнял. Но за присъствието му в ОЖ ще кажа само, че не иска да влезе в образа на Карагьозов и това много личи.

Последна редакция: нд, 29 мар 2020, 09:46 от rosi_ta

Общи условия

Активация на акаунт