Откраднат живот: Системата 🎬 тема 96

  • 25 392
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 846
Не искам да си го представя дори😁
На Наков му трябва млад и готин пич, не хетеросексулно до ушите старче😁
Захариев не му е във времевия континиум на Наков😁😁😁

# 46
  • Мнения: 115
Не искам да си го представя дори😁
На Наков му трябва млад и готин пич, не хетеросексулно до ушите старче😁
Захариев не му е във времевия континиум на Наков😁😁😁
Вероятно имаш право😅

# 47
  • Мнения: 336
Язък за млякото. Важното е че Пепе се уреди и чакаме да дойде Коко да ревнува. Имаше една песен за червените обувки. 20-тина години по-късно турбохитът е червени маратонки (обувките на Огнянова така и не пробиха на сцената, а имаха невероятен потенциал). Тасев го позакрепиха, но не са се отказали да сринат Чилингирова. Взех да кихам и да вдигам температура докато гледам. Д-р Пепе-лечителката беше звездата на епизода.

Тасев намери пари за сестри, а барба ганьос до последно се дърпаше, въпреки че ние винаги му плащаме масрафа ... Кари Органа и Пепе Скайуокър. Чилингирова май ще последва съдбата на Ана/Наталия, а сапунчестият привкус ми идва в повече. Магда и тя намаза малко екранна слава. Това беше идейно - да възобновим асамблея знаме на мира и да направим и щаб от деца, тъй като възрастните отдавна ги видяхме, че нямат разум камо ли здрав.

Чилингирова изчерпа запасите от тоалетна хартия на болницата. Надявам се поне да са им останали дезинфектант, маски, ръкавици ... Стаменова си взе единия златен скункс, но другия го остави на Тасев, който обаче едва ли ще разбере и оцени иронията. Разпуснаха парламента и Петмезов дойде да доработва в болницата. DJ gesh вместо да свири на ромски сватби да разпореди проверка над екипа относно експлоатацията на детски труд. От двете отрочета-връзкарчета Пепе е по-талантливия и заедно с Кари вече 3-ти пореден епизод слагат в джобчето така наречените професионални актьори. Ко-звездата на епизода беше телефона, който трябва да подаде оплакване за лошо отношение и нарушение на ЗЗЛД. Жалко че закриха букмейкърите и не може да се обзаложим Пената ще се сдобие ли със секс инструкторка или Кунка ще отвърне на удара. Айде де, няма ли да измислят нещо хубаво за Ненева, че я превърнаха в по-голям парцал от Йосиф. Намериха нова жена за Василев, която започва да напомня за най-добрите си актьорски дни

# 48
  • Мнения: 5 846
Я, кои са тия😁
Скрит текст:

Последна редакция: сб, 28 мар 2020, 02:01 от HumbleDrumble

# 49
  • София
  • Мнения: 12 353
Аз одобрявам Наков с Юлия. Дано влезе в правия път.

# 50
# 51
  • Мнения: 2 123
Аз одобрявам Наков с Юлия. Дано влезе в правия път.

Как си мислиш, че гей ще се "поправи"?

# 52
  • Мнения: 9 481
Че Петмезов как го наместиха?! 😃

И аз имам надежди за Наков, ама надали ще го центроват и него...

# 53
  • Мнения: 5 846
Твърде лицемерно, нечестно и нереално ще бъде спрямо хората с нетрадиционна сексуална ориентация. 😑

# 54
  • София
  • Мнения: 12 353
Не знам дали гей може да започне да харесва жени. Не познавам гейове. Просто визуално ми харесват Наков и Юлия като двойка. И двамата са ми много симпатични.

# 55
  • София
  • Мнения: 7 886
Не може.
Познавам гей. Възпитан човек, не досажда на никой със сексуалността си.
Но със жена няма как да бъде
Това става по филмите или ако е бисексуален.

# 56
  • София
  • Мнения: 22 917
Да, шансът е да е бисексуален.

# 57
  • Мнения: 5 846
За мен е нормално след като Петмезов е бисексуален, Наков да си е твърдо гей-Емоционално и физически привлечен към мъже. А и в бара Наков го показа недвусмислено, че това е така.

# 58
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 062
Абе само аз ли виждам Наков и Захариев като потенциална двойка?🤣

На Наков много му се иска Wink

# 59
  • Мнения: 1 673
Е, ако ще му измислят партньор трябва да вкарат някой нов актьор. Иначе биха били хубава двойка с Карамазов. Да остави Кайчето и да ни покаже на какво е способен. Joy

Общи условия

Активация на акаунт