Откраднат живот: Системата 🎬 тема 96

  • 25 445
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 364
Това, което дадоха за следващия път, някакъв инструмент май беше. Да не е фагот, а този неизвестният да е бащата на Кари.
Да, фагот беше.

Хъмбъл, изпрати Юлия на ЯMР, но предстои да видим дали излишно назначава скъпи изследвания или съмненията му за MC са действителни. Тасев иска да прави център за трансплантации на роговици и ѝ нареди да го проучи. Тя имаше от журналистката телефон на жената, която е раздухала скандала, но в крайна сметка реши да не продължава разследването, а каза на Тасев, че не е открила нищо. Hе cхванах защо.

# 691
  • Мнения: 5 846
Това, което дадоха за следващия път, някакъв инструмент май беше. Да не е фагот, а този неизвестният да е бащата на Кари.
Да, фагот беше.

Хъмбъл, изпрати Юлия на ЯMР, но предстои да видим дали излишно назначава скъпи изследвания или съмненията му за MC са действителни. Тасев иска да прави център за трансплантации на роговици и ѝ нареди да го проучи. Тя имаше от журналистката телефон на жената, която е раздухала скандала, но в крайна сметка реши да не продължава разследването, а каза на Тасев, че не е открила нищо. Hе cхванах защо.
Мерси 🤗 МС на Юлия😮

# 692
  • София
  • Мнения: 27 188
Хъмб, при Наков е затишие пред буря. Юлия отиде да се пробва, ама се оказа, че има по-сериозен проблем и сега цялата работа е дали наистина ще се окаже, че има сериозен медицински проблем или ще се окаже, че Наков наистина точи касата. Вярвам, че е почтен човек и че реално ще помогне на Юлия, а после тя трябва да помогне на него след като се разбере за ориентацията му.

Зхариев добре го каза на Тасев, но сгреши в едно, че не е позволявал жените да го командват. Че той винаги се е държал за полата на Виолета, а после и Галя си го командореше. Сега освен ако той целенасочено го е позволявал, защото така му е било по-лесно, ама ние съдим по делата, какво му е в главата няма как да знаем.

Последна редакция: чт, 16 апр 2020, 21:30 от Diavolo

# 693
  • Мнения: 5 846
Изчака ми се чакането.. 😤

# 694
  • Мнения: 9 623
Значи миналия сезон ми бе втръснало от постоянното показване на истериите на Жени, ама поне го играеше добре, а с хлапетата е мъка - и като история, и като игра.

# 695
  • София
  • Мнения: 6 097
Аз ли не разбирам, или Христо ги приказва едни... Че искал да го спести на Пепе, и не помня какво още - в смисъл, че Кари няма да я бъде; при това пред майка й. Надявам се аз да не съм схванала какво иска да каже, защото иначе ми е направо психарско. А тя пък склони глава на неговото рамо и го наследи от Кая без повече възражения...

# 696
  • Мнения: 9 071
Оф, страшна скука и депресия. Особено лекарите когато се заоплакваха колко са самотни. Айде няма нужда точно сега в това време от такива серии Simple Smile Не че са го предвидили, ама аз да се оплача, в духа на серията Simple Smile
Е сега като се появи бащата и пак няма шанс за Цвети Христо. А тъкмо си го помислих днес, след като и Кая се отказа.
Смятам, че Юлия хареса Наков (като професионалист и човек) и се усъмни в инфото, което има.
А японското петле, как се разсърди по детски, че не гласуват за неговият проект и изхвърча от стаята. Страхотно непрофесионално и думите му после към Захариев. Но той добре му отговори.

# 697
  • Мнения: 12 406
В този епизод ми хареса и ми беше интересен единствено разговорът между Петър и Борис.
Останалото беше страшна депресия.

# 698
  • Мнения: 7 577
Можеха да говорят с Тасев , а не да го поставят пред свършвн факт .

# 699
  • София
  • Мнения: 6 097
Аз пак за същото. Върнах да чуя пак разговора на Христо и Цвети и освен това, дето искал да му го спести (на Пепе - кое??), после каза "М*мка му, жестоко е. Нали знаеш, че никога няма да...". Ами аз продължавам да го разбирам в същия ужасен смисъл и не ми го побира умът...

# 700
  • Мнения: 9 623
Какво са го оставили пред свършен факт? Те нали са на събрание и Цонев сподели идеята за робота, който ще бъде полезен в две отделения(Гинекология и Урология) и ще донесе много позитиви за болницата. Той явно очаква там само да се съгласяват безропотно с предложенията му, а на Цонев бе по-добро от неговото.

Лято, аз го разбрах, че нищо не може да стане между тях, защото децата се харесвали. Макaр че аз съм на мнение, че на тях бързо ще им мине Grinning

# 701
  • Мнения: 7 577
Аз останах с впечатлението,че Захариев и Цонев са се разбрали предварително.

# 702
  • Мнения: 12 406
Лято, съвсем правилно си го чула. А Кари на всичкото отгоре е в ремисия. А те се държат все едно й остава максимум месец живот...

Нито Тасев беше казал на борда за какво се срещат, нито те имаха идея. Отиват и разбират, че става дума за инвестиции и дават тяхното предложение. Не видях нищо нередно.

# 703
  • Мнения: 5 846
На Врабо каква му е драмата. Гледах промото Захариев го прегръща

# 704
  • Мнения: 342
И аз разбрах, че нищо не можело да има между тях заради децата. Спрях да го гледам, че ме изнервиха, но превключих и попаднах  точно на тази сцена. Много добре го изигра Карамазов, а и Титова също. Бива си ги поотделно като актьори, жалко само за тъпия им сюжет.

Общи условия

Активация на акаунт