Откраднат живот: Системата 🎬 тема 96

  • 25 444
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 4 304
Оффф, и бащата на момичето ще докарат........



Кой баща на кое момиче?

# 706
  • Мнения: 9 069
Аз изобщо не съм разбрала за друго, освен че не може да има нищо между тях. И смятам така защото всичко сочеше натам, гледаха се в очите продължително , тя май го погали по лицето и после си легна на рамото му.
Пп. Светулчица, подозираме, че днешният пациент дето не му знаеха името е бащата на Кари.

# 707
  • София
  • Мнения: 12 419
Дори това да е бащата на Кари, надали Цвети ще си го прибере. Пак могат Христо и Цвети да се съберат и да ни натрапват хлапетата.

# 708
  • Мнения: 5 846
Ясно защо Юлия се отказа да разследва Наков, щото щеше да разбере, че е гей. Сега не знае и хоп, виждам я дълбоко в геджурата. И ако се окаже, че има и МС, все ще е покрай него, предполагам, отиде тя. Само да не решат да правят Светльо хетеро или би. 😤

# 709
  • София
  • Мнения: 6 098
И аз предполагам, че са се опитали да вложат друг смисъл в репликите, ама и така не виждам логика. Simple Smile Иначе е безобразно просто.

Цонев трябваше да обсъди предварително с Тасев, но и той какво подскача като девойче в пубертета.

Юлия защо смачка листчето и аз не разбрах.

# 710
  • Мнения: 1 712
Аз явно изтървах нещоот епизода , на какво е съкращението МС?

# 711
  • Мнения: 5 846
Аз явно изтървах нещоот епизода , на какво е съкращението МС?
Множествена склероза

# 712
  • София
  • Мнения: 6 098
Множествена склероза.

# 713
  • Мнения: 1 712
Мерси момичета, предполагах, но не бях сигурна. Ами, гадна работа с две думи.

# 714
  • София
  • Мнения: 27 187
Уф, ама защо Юлия да има МС? Откъде това? Уж ставаше въпрос за нещо конкретно свързано с окото и. Роговицата или там каквото беше, прати я на ЯМР. Ама защо и МС? Дано не, аман вече от тия простотии.

# 715
  • Мнения: 5 846
Дяволо, нали трябва да я завъртят около Наков. Наков е невролог-воала! 😏 ей, потъна Юлчето😁

# 716
  • София
  • Мнения: 9 558
Хъмбъл, Наков е офталмолог-невролог. 😜 Има много голяма разлика. Не знам от къде я измислихте тази МС. Юлия и да има МС няма да я лекува специалист като Наков.

Въобще не ми хареса епизода и играта на всички беше изключително слаба.

# 717
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Аз пък това с МС съм го пропуснала...

# 718
  • София
  • Мнения: 6 098
При МС някои от основните симптоми са свързани със зрението.
Не казвам, че Наков е прав 😀, дано не е все пак.

# 719
  • София
  • Мнения: 27 187
Харесвам я много Юлия и не искам поредната драма с лекар.
Тази Апостолова направоо…..

Общи условия

Активация на акаунт