Откраднат живот: Системата 🎬 тема 96

  • 25 443
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 4 075
Ако мога да извлека нещо положително от този епизод (което е доста трудно) - Кая си запази (засега) достойнството, като се оттегли, вместо да се влачи след Христо.
Историята с John Doe, както им казват американците и това, как повлия на лекарите - да осъзнаят страховете си от самотата - не беше зле като замисъл, но изключително слабо изпълнение. Не може на десетата минута Врабчев да реве.... Rolling Eyes

# 721
  • София
  • Мнения: 4 429
ДИРЕКТЕН ЛИНК - за България и ЧУЖБИНА

   За компютри 
 

             Епизод: 26
Откраднат живот (16.04.2020)
 
за мобилни _____



               В спойлера съм показала, как се отварят НОВИТЕ ДИРЕКТНИ линкове от Нова плей.
Скрит текст:

                Линковете се отварят без всякакви добавки на МОБИЛНИТЕ,
                      но за да се отворят на КОМПЮТЪР,
        на браузърите трябва  да се инсталира
 разширението Native HLS Playback
 




Линка може да се пусне и във VLC player
 




# 722
  • Мнения: 12 406
Дяволо, споко, Юлия не е лекар 😂😂

# 723
  • Мнения: 9 623
Дона, Врабчев може да е в цикъл , нали и мъжете имат, затова се разчувства веднага Joy

# 724
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 099
Аз не разбрах, какво стана с неизвестния пациент, оживя ли или и него го умориха?

# 725
  • Мнения: 9 069
Не, на Врабчев изобщо не му отива самосъжалението. Много неестествен ми се стори и като ги нареждаше едни-за онзи мъж Rolling Eyes

# 726
  • Мнения: 5 846
И аз не чух МС, а само Това заболяване..
Ох, не съм лекар, и 1 процент ми е трудно, явно, да схвана 😁
Но едно ми е ясно--сърчицето на Юлия започна да трепка.

# 727
  • Мнения: 4 075
Дона, Врабчев може да е в цикъл , нали и мъжете имат, затова се разчувства веднага Joy
Това обяснява нещата Joy
А Пенев, вместо да се жалва, можеше да не отсвирва Кунка...

# 728
  • София
  • Мнения: 2 313
И аз не чух МС, а само Това заболяване..
Ох, не съм лекар, и 1 процент ми е трудно, явно, да схвана 😁
Но едно ми е ясно--сърчицето на Юлия започна да трепка.
А Пенев?
Изобщо Юлия-Пенев-Кунка? - Забравиха я тая история Stuck Out Tongue Winking Eye
За Мазов пък съвсем...

# 729
  • Мнения: 2 364
Диагнозата, която постави на Юлия беше ретробулбарен неврит. Възможно е да е следствие и на друго, но много често на MC и е един от най-честите и първи признаци за развитие на болесттa . При тази диагноза може да се каже, че е задължително да се мине резонанс, за да се потвърдят или отхвърлят огнища на демиелинизация. Затова ѝ каза, че зрението ще се възстанови, но всичко, което е видял е характерно "за тази болест", затова не иска да пропусне нещо. Hе я уточни пред нея.

# 730
  • Мнения: 5 846
Диагнозата, която постави на Юлия беше ретробулбарен неврит. Възможно е да е следствие и на друго, но много често на MC и е един от най-честите и първи признаци за развитие на болесттa . При тази диагноза може да се каже, че е задължително да се мине резонанс, за да се потвърдят или отхвърлят огнища на демиелинизация. Затова ѝ каза, че зрението ще се възстанови, но всичко, което е видял е характерно "за тази болест", затова не иска да пропусне нещо. Hе я уточни пред нея.
👌
Тъкмо Методиев ще финансира Центъра за трансплантация на роговица, и ще се разбере за скандала с Наков и, най-вероятно, и за ориентацията му. Дали ще удря шамар на Юлия, не знам, но ще имат сблъсък. Особено ако вземе, че хлътне. Знаем, че са и слаби ангелите😁

# 731
  • Мнения: 6 159
Щяло да има 10 епизода по- малко , а останалите  ако са като днешния...
Просто влизам тук , за да не изпусна новата тема 😑

# 732
  • Мнения: 9 485
Тази вечер епизода само го слушах и то с половин ухо, тъй че нищо не разбрах и няма какво да коментирам.
Мислех да го пусна пак, но като ви чета, май няма смисъл. 😃

Като стана дума, че са съкратили и прекроили епизодите, за да няма близък контакт и целувки, се сетих, че Милошева може да черпи ноу-хау от колежката Фучеджиева.
Киро блендера и Жакито как делово се гаджосваха от три метра разстояние 🤣🤣🤣 можело, значи

# 733
  • София
  • Мнения: 2 313
Прегръдки и целувки между хората от екипа - не, а те могат да снимат дубли поединично и после да ги сглобяват с малко компютърна анимация JoyJoyStuck Out Tongue Winking Eye Например Марио целува холограма на Зорница Joy

Последна редакция: пт, 17 апр 2020, 00:48 от almadji

# 734
  • Мнения: 336
Познах за проблемите в нова. Жалко че и бнт го отнася. https://www.segabg.com/hot/category-media/nova-televiziya-svalya … te-izvestni-lica; https://www.dnevnik.bg/bulgaria/2020/04/16/4055728_ilina_biserov … _biznesbg_po_bnt/. Използва се финансовата парализа и стагнация, за да се "изчистят" и последните читави кадри, което е тъжно Sad

Отдавна не бях гледал номера с мнимия разговор по телефона Simple Smile Не ни стигат психариите на щаба и трябваше Чилингирова съвсем да изтрещи, а миловидната сестра Ненева да се окаже скрита лимонка. Много искрено и лично/адрес 4000 епизод. Марио, ако беше истински мъж, трябваше да легне на пода. Петре и той изтрещя, но не виждам подходяща булка за Наков освен Ненева, която обаче уж щяха с Йосиф да я сватосват ... Кая що не си учи медицината, а търси под вола теле като ги сближава още повече, но същевременно продължава да се цупи? За толкова сезона не й ли омръзна да си играе на хем боли, хем сърби? Приядоха ми се мекици. Петре много бързо изтрезня. Н & Н'с пауър. Голяма депресия, но музиката беше добра. Чилингирова стига е замърсявала с тези ножчета в канала.

Сега остава счупеното най-накрая да донесе малко щастие. Развалиха и децата. Ковачев го закъса, а Петре изведнъж стана сърцето на болницата. Наков утре ще го обявят за нулевия корона пациент ... Поне да бяха монтирали сцената преди тази със задните части на Поли Simple Smile

Не знам какви са тези диагнози и биомикроскоп, но очният кабинет ми изглежда бетер като истински. Разколебах се обаче да си проверявам очното здраве Simple Smile ЯМР и скенер нищо не показаха при мен. Трябваше б-ехограф с юбием, но такива машини у нас почти липсват, а малкото налични се обслужват от монополисти на пазара, които ми поставиха грешна диагноза в присъствието на студенти и бъдещи лекари ... И Врабчев щом изтрещя не е добре работата ... Кая що не разпали огньовете да разведри обстановката? Музикалното оформление става все по-добро. Колкото до парите - има ги, но се за всички Simple Smile Петрето още не е изтрезнял, кукла на конци си беше отвсякъде, особено на Вилиту. Добре че Тасев не ги видя както беше яхнал метлата. Иначе ми прозвучаха като медиците, които били затворени в някаква част на Софиямед. Яна Титова се оказа много симпатична на "лунна" светлина. Скука като цяло тази седмица и ми намирисва на финал вече. Може извънредното положение да ми е провредило извънредно рецепторите, но нещо не ми се връзват последните епизоди.

Приятни празници и почивни дни! Очертава се голяма забава до понеделник Simple Smile После вече ще е все тая ...

Общи условия

Активация на акаунт