Да преброим "бебешорите" за ясла

  • 6 262
  • 164
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 3 537
Да,но аз точно затова я записах срещу зимата,защото сега е топло и играе на вън.Но като се застуди? WinkПък ако постоянно ми боледува-ще я спра естественно,няма да ходи на ясла. Grinning

# 106
  • Мнения: 781
Дъщеря ми е само на 1г. и 1м. не мога да си позволя да ходи  често болна. Самата ти в съседната тема си писала това : "От 6 дни сме на ясла,още на третия се разболя.И още не мога да я оправя.Но си хода на ясла,не съм я спряла за сега."- затова нека си играе зимата само с детето на детегледачката, но ще боледува сравнително по-малко!

# 107
  • Мнения: 3 537
Дъщеря ми е само на 1г. и 1м. не мога да си позволя да ходи  често болна. Самата ти в съседната тема си писала това : "От 6 дни сме на ясла,още на третия се разболя.И още не мога да я оправя.Но си хода на ясла,не съм я спряла за сега."- затова нека си играе зимата само с детето на детегледачката, но ще боледува сравнително по-малко!
Защото в момента всички в групата/8деца бяха/ са и без това болни.А  тя е до обяд за сега,към три часа дневно е там.И при положение че нямаше кой да заразим,сестрата сметна че момента не е подходящ да я спирам,защото точно свикваше там.Вчера,мога да кажа,че с радост влезе вътре в групата и си търсеше закуската.
Всяка майка решава сама за себе си.Ние на 1 година не търсехме много деца за игра,играеше си с мама,с кака,с баба.Но на две е съвсем различно.Тя вече се заиграва с другите деца по цели часове,без да ме потърси. Grinning

# 108
  • Мнения: 583
извинявам се, че спамвам темата Embarassed, но бих искала да разбера за колко време ви станаха изследванията за ясла и преди всичко това с аналния секрет- в ХЕИ ли се носят или в лаборатория , въпросното тиксо кой го дава , на майката кръв и урина ли трябва. питам, защото съм закъсняла и ми се иска в понеделник направо да ходя при педито с урини и анални секрети. пак благодаря предварително!

# 109
  • София
  • Мнения: 626
Тиксото ни го даде личния лекар. Дадохме ги в лабораторията на поликлиниката. Не всяка поликллиника ги прави, но те си ги изпращат, където трябва. ХЕИ вече не работи със здравната каса доколкото знам. По принцип трябва да станат за 4 работни дни, но стават обикновено за седмица.

# 110
# 111
  • София
  • Мнения: 499
Калоян тръгва на ясла от 1-ви ноември в 90 ОДЗ в Надежда! Направо не го виждам, но съм длъжна да опитам! Naughty

# 112
  • Мнения: 5 577
Иван тръгва от 18.09, ей сега говорих с директорката, много е мила.

# 113
  • Мнения: 5 577
А дали е хубаво да се пият някакви имуностимулатори?

# 114
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 223
А дали е хубаво да се пият някакви имуностимулатори?
Зависи от детето, но това ще ти каже най-добре личния лекар Naughty

# 115
  • Мнения: 5 577
А дали е хубаво да се пият някакви имуностимулатори?
Зависи от детето, но това ще ти каже най-добре личния лекар Naughty

Знаех си, че ще забравя нещо и пак ще я посетя.

# 116
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
От 7-ми септември 2006 Алекс е на ясла в 90 ОДЗ в Надежда. Днес му беше третият ден. В коя яслена група ще е Калоян? Алекс е приет във втора яслена група. Засега всичко там ми се вижда ОК.  Simple Smile

# 117
  • София
  • Мнения: 529
Хайде и ние се разписахме в яслата! Днес ни беше първи ден и устиска точно 2 часа и половина  Rolling Eyes  Дани ходи в 32-ро ОДЗ в Люлин. Ако има мами, чиито деца ходят там, ще се радвам да обменим впечатления.  Peace

# 118
  • Мнения: 5 577
Утре е първия ден за нас. 8:15 ни искат там, да не закъсняваме.

Не са ми казвали до колко ще стои.

Пригласихме багажите и взех карамфилчета. Вълнувам се.  Laughing

# 119
  • София
  • Мнения: 1 285
И Александра утре за първи ден на ясла. В 35 ОДЗ Люлин. Притеснена ли съм??? Направо треска ме тресе. Все едно съм на изпит. Как ще се справи детето без мама?
Хайде дано да са здрави дечицата.
Успех и целувки за всички.

Общи условия

Активация на акаунт