Да преброим "бебешорите" за ясла

  • 6 245
  • 164
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 385
Здравейте  Hug
И аз мисля да давам малкия на ясла от края на септември или октомври. Казаха, че са го приели, но още не съм го записала, защото са лятна ваканция. Става въпрос за 37 ОДЗ. Ако има още някой за там да свирка Simple Smile. Малкия ще е на 1 год и 3-4 месеца.

# 16
  • Varna
  • Мнения: 321
 Ние сме втори ден на ясла- за по един час засега  Grinning Малката май го приема по-геройски от мен Simple Smile Плаче ми се като я оствям,притеснено ми е какво ще и се случи-много вълнения -ужас Crazy  Обаче на нея и харесва-днес им пяла песнички и разнасяше някакви играчки като отидох да я взема  Sunglasses

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Анелия тръгва от края на август.Малко извън темата,но не разбрах кърпичките,които искат хавлиени ли да са,или памучни. newsm78И то 10-15 броя.Само разбрх че трябва да са бели,с размер 30см..На вас искат ли ви такива? Rolling Eyes
На мен ми казаха само пакет мокри кърпи и 2 хавлиени за ръце.

# 18
  • Мнения: 3 356
Ние сме от 18.09 , 36 Ясла Слънчево Зайче в Изток.Ако има някой при нас-да свирка.

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
И ние тръгваме на ясла от другата седмица , но сме с едно предимство имаме си батко в същата група.  Laughing Надявам се да свикне лесно  Grinning

# 20
  • Мнения: 2 784
Медицинското важи за 20 дни, така че не трябва да се правят по-рано от 20 дена преди започване на ясла. Но пък чревният тест излиза по-бавно. Ние ще ги правим 2 седмици преди да тръгне.

Последна редакция: пт, 25 авг 2006, 08:48 от Erica

# 21
  • Мнения: 1 403
И ние от 28 август тръгваме живи и здрави  Peace

# 22
  • Wonderland
  • Мнения: 702
И аз се записвм в темичката. Моят син ходи по два часа за сега и изключително трудно се адаптира. Да видим как ще продължи..
Andreana, виждам че си от Стара Загора, в коя ясла ходите?

Ами ние сме в 6-та ясла "Щастие",а вие в коя сте?

# 23
  • Мнения: 844
И аз се записвм в темичката. Моят син ходи по два часа за сега и изключително трудно се адаптира. Да видим как ще продължи..
Andreana, виждам че си от Стара Загора, в коя ясла ходите?

Ами ние сме в 6-та ясла "Щастие",а вие в коя сте?
В 8-ма - "Кокиче". Разказвай, как свиквате?

# 24
  • Wonderland
  • Мнения: 702
И аз се записвм в темичката. Моят син ходи по два часа за сега и изключително трудно се адаптира. Да видим как ще продължи..
Andreana, виждам че си от Стара Загора, в коя ясла ходите?

Ами ние сме в 6-та ясла "Щастие",а вие в коя сте?
В 8-ма - "Кокиче". Разказвай, как свиквате?
Ами първия ден беше най-зле.Отивам да го взимам и той милия се гушнал в една непозната лелка, с зачервени и подути очички от рев,толкова мъчно ми стана, децата играят , а той се свил в тая жена.Вчера поплакал като го оставих,но като го взимах,госпожата пееше някаква песничка ,а Плами седнал на столчетата при другите деца и се смее. Днес пак ревна като го оставях, но после го заварих да си играе с другите, дано скоро да свикне и да спре да плаче като го водя.

# 25
# 26
  • София
  • Мнения: 771
Дани тръгва на ясла от 1 Септември. Тогава ще бъде на точно 2 години. От яслата ми казаха първите дни да идвам и да оставам с него докато опознае обстановката, но ще решаваме на място как да процедираме.

# 27
  • Мнения: 86
Ох и ние да си изплачем мъката. Тръгваме на 1.09,живот и здраве, (тогава ще стане на 1 год и 6 мес) в 49 ОДЗ Радост в Дианабат. Ще полудея от притеснения. Ако има и друго бебче за същата група свиркайте да ги запознаем. Все си мисля че ако отиде с познато човече ще му е по- лесно

# 28
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 352
Много умуваме още по въпроса, но най- вероятно септември и ние ще имаме малка ученичка  Confused Много ми е притеснено как ще свикнем и двете, тя не се е делила от мен...

# 29
  • sofia
  • Мнения: 482
Цитат
I NIE ot na4alto na septemvri tragvame, 50ta "Quiky"  v Zona B5. togava deteto 6te e na 2,2 g
I na men mie super stresirano...
И ние от началото на Септември тръгваме, 50-та "Куики" в Зона Б5. Тогава детето ще е на 2,2 г. И на мен ми е супер стресирано ...

-------
Моля, пишете на Кирилица!

Последна редакция: вт, 15 авг 2006, 08:15 от Ellypr

Общи условия

Активация на акаунт