Да преброим "бебешорите" за ясла

  • 6 260
  • 164
  •   1
Отговори
# 75
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 439
И моят син тръгва на ясла на 18.09..малко ме притеснява това, че за сега още не може да ходи сам. Водя го за една ръка, но той постоянно се дърпа..иска и двете ръце да са му свободни..Слагам колани от време на време..но не ми харесва как ходи с тях..накланя тялото си напред и не се учи да пази равновесие..В яслата как ще го водят..незнам..
А заколко време са готови всички изследвания?..Ще ходим при педиатърката на 04.09..смятам, че 2 седмици са достатъчни, но все пак..

# 76
  • София
  • Мнения: 1 285
И аз за бройката.
Александра ще тръгва на ясла от 11.09, ако всичко върви по план.
Не съм пускала изследванията още (какво ли чакам).

Много съм притеснена от боледуването. Все си мисля, че насила си набутвам детето в обстановка, при която често ще боледува.

Не знам и как ще се адаптира. Ако можех отнякъде да я зървам за малко. Малкото ми момиченце ще трябва да се справя само с безброй нови ситуации.

Затова нека всичките ни малки "ученици" да са ЗДРАВИ, спокойни и весели, съобразителни и...

Да им върви като по вода!

# 77
  • София
  • Мнения: 1 874
Izida, живот и здраве и Яна тръгва на 11.09. на ясла и аз имам същите притеснения като теб. Тя все още не ходи сама. Държи се за една ръка и много рядко като се заиграе се пуска, но веднага щом се усети бърза пак да се хване. Много ми се иска да проходи до тогава, но вече сериозно се съмнявам, че ще стане.

# 78
  • София
  • Мнения: 626
Калоян тръгва от 04.09 в Ясла №1. Тогава ще е на 1г. и 3месеца.

# 79
  • Мнения: 303
Зачудих се защо трябва да се съхраняват шишенцата с акитата в хладилник Rolling Eyes Нима "естествената им среда" Mr. Green не е с Т 36 градуса и нещо, т.е. нашата телесна Blush

# 80
  • Варна
  • Мнения: 340
Фелипе-1 г 4 м - 01-09 тръгна на ясла до Нептун. Вече хич не съм уверена, че искам да тръгва на ясла  Cry Cry

И Ники ще тръгва там, само че на 1.11. Обаче никой не ми каза какво да му нося. Директорката ми каза като отида с изследванията, лелите щели да ми кажат.. да ама това ще стане едва 2-3 дни по-рано. Ти имаш ли някакво инфо по въпроса какво искат за децата? - какви дрехи, лигавници, кърпи, вода..

# 81
  • Мнения: 310
И ние тръгваме на ясла от септември, а аз на работа и ми е много криво Sad Дреб е на 1г.3м.

# 82
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Вивияна ще тръгва на 04.09 в яслата на 56 ОДЗ в Младост3. Стискайте ни палци, ама много силно, защото досега на повече от 2 метра тя не се отдела от мен Sad Crazy Shocked
Голямата ми дъщеря там започна да ходи на ясла и бях много доволна.

# 83
  • Мнения: 581
С малко закъснение - да се запишем и ние в списъка  Simple Smile
Синът ни ще бъде в 14 ОДЗ в Младост/когато свърши ремонтът/
kroha, стискам Ви мноооого силно палци за утре!!!!!!!!!

Последна редакция: пн, 04 сеп 2006, 14:10 от breeze

# 84
  • София
  • Мнения: 2 164
Хайде и ние да се включим в списъка  Sad
Емма тръгва на 01.10. в 49-то ОДЗ "Радост" в Дианабад. Ще бъде в група "Калинка".
Много ми е притеснено, защото ще бъде на 1г.3м. Отсега ми се къса сърцето. Никога не се е делила от мен.
На всички тръгнали вече дечица пожелавам бързо адаптиране, весели игри и да са здравички  Praynig

# 85
Ние сме две - На годинка и 2 месеца и 2 годинки.

# 86
  • Мнения: 281
И ние сме от другата седмица
Тодор на 1г и 9м в ОДЗ "Ран Босилек" Варна
Душичката ми е свита от притеснение  Sad ooooh!

# 87
  • Мнения: 5 577
Оказа се, че и Иван ще е ученик - така решихме в последния момент с баща му.

Аз - върлия противник на яслите. Мислихме, и решихме да опитаме, пък ще видим.

Сега правим изследвания, и като сме готови отиваме.

Ще докладвам. Сега чета всички теми по въпроса.  Crazy

# 88
  • Мнения: 303
Мина първият ни ден в яслата Confused Всичко беше под контрол, но аз идните очаквам да е по-зле-като се освести какво става. Днес не й се вярваше май че ще я оставя Sad Не мога да ви опиша как ми е свито всичко, как място не мога да си намеря, как ми е адски неестествено да съм без нея, колко ми липсва и т.н. Тя ще свикне май по-бързо от мен Sick Sick

# 89
  • София
  • Мнения: 626
И на Калоя днес му беше първия ден на ясла. Не плака като го оставих, но после е плакал малко. Играл си е ял е хубаво и го взех на обяд. Казаха, че се е държал добре като за първи ден. Ще видя утре как ще е. Вече ще знае, че го оставям и незнам как ще реагира. Все пак си мисля, че децата свикват по-бързо от нас!

Общи условия

Активация на акаунт