Трудно ми е да продължа напред

  • 3 620
  • 102
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 44

Цитат
Наблягайки на хубавите спомени няма да ти помогне да осъзнаеш, че е приключило. Не бих страдала за човек, който ме нарича к*рва пред целият град.
Благодаря ти много за съветите.
Истината е че повече ми тежи,това да ме обвинява в неща,които НИКОГА не са се случили.
Също така,че си изгубих времето с него.
Връзката ни в последната една година беше наистина кошмар,поне за мен.
Не получавах нужното внимание и разбиране.
Стоях все сама с майка му,а той в другата стая.
Обичаше ме знам го,но по много особен начин.
След като се разделихме наши общи приятели ми казват, че бил наистина много зле.
Той е такъв прави се на силен егото му е голямо..Все пак е зодия Лъв Grinning
Преди четири дни ми остави гласово съобщение...Казва ми,че много го боли и в същото време ме убижда... И това много ме обърква...
Мила mishletyyyy, той просто иска да продължиш да му се оправдаваш и обясняваш, а той да те тъпче. Много жалко наистина, че ти е загубил времето и ти е завзел емоциите и продължава да го прави. Така че едва ли го боли чак толкова, освен, че май е пресолил манджата и ето как му се изплъзваш. А за теб, която наистина я боли, нещо да се е загрижил? Да е попитал как си, да е поискал да ти помогне, та даже да ти повярва след малоумните му измишльотини? Вместо това само Аз, Аз, Аз.
Да не ме е попитал как съм.
За него съм жената,която му е иЗневерявала.
Много жалко...Поне да беше истина... Много ми е трудно

# 76
  • Мнения: 3 158
Не виждам никакво развитие от началото на темаа-авторката все така продължава да си хленчи-убижда(?) ме,живях кошмарно с него, но ако ми свирне скачам да му оближа подметките,защото сме имали хубави моменти...ти не можеш ли чрез тези общи познати да му обясниш какъв е комплексар и че се радваш да ги оставиш да си живеят двамата с мама,ти се радваш,че си свободна?

# 77
  • Мнения: 866
Както и предполагах, че в случаят може да е валиден принципа - "Всяко зло за добро".
Проблема е, че много жени нямат база за сравнение и и нямат голям житейски опит и в много случаи те самите не могат да разберат, че живеят в скапана връзка. Розовите очила е отделен проблем.

Аз мога да ти кажа как би могла да го закопаеш и да му дадеш един хубав урок и това не е някакво отмъщение, а по този начин да разбере, че наистина не си направила това в което те обвинява и вярва. Едно писмо в което да му споделиш, че това което ще прочете е самата истина и да му кажеш, че никога не си му изневерявала, дори не си го и помисляла, но този случай те е накарал да осъзнаеш много неща и си щастлива, че така се е получило.

Щастлива си, защото това ти е помогнало да осъзнаеш във каква нещастна връзка си се влачила и какъв човек е той. Накрая му пожелаваш всичко добре, да срещне подходящата жена и да бъде щастлив.
Нещо е във този ред ако му напишеш, това ще му е един голям урок, ако въобще егото му позволи да го осмисли. Просто се радвай, че този стар познат ти е писал, даже му благодари, защото знаеш ли какво щеше да стане ако се беше обвързал с брак и да родиш деца и после да ти се изсипят тези проблеми.

# 78
  • Мнения: 44
Не виждам никакво развитие от началото на темаа-авторката все така продължава да си хленчи-убижда(?) ме,живях кошмарно с него, но ако ми свирне скачам да му оближа подметките,защото сме имали хубави моменти...ти не можеш ли чрез тези общи познати да му обясниш какъв е комплексар и че се радваш да ги оставиш да си живеят двамата с мама,ти се радваш,че си свободна?
Извинявам се повече няма да хленча Wink

# 79
  • Мнения: 44
Както и предполагах, че в случаят може да е валиден принципа - "Всяко зло за добро".
Проблема е, че много жени нямат база за сравнение и и нямат голям житейски опит и в много случаи те самите не могат да разберат, че живеят в скапана връзка. Розовите очила е отделен проблем.

Аз мога да ти кажа как би могла да го закопаеш и да му дадеш един хубав урок и това не е някакво отмъщение, а по този начин да разбере, че наистина не си направила това в което те обвинява и вярва. Едно писмо в което да му споделиш, че това което ще прочете е самата истина и да му кажеш, че никога не си му изневерявала, дори не си го и помисляла, но този случай те е накарал да осъзнаеш много неща и си щастлива, че така се е получило.

Щастлива си, защото това ти е помогнало да осъзнаеш във каква нещастна връзка си се влачила и какъв човек е той. Накрая му пожелаваш всичко добре, да срещне подходящата жена и да бъде щастлив.
Нещо е във този ред ако му напишеш, това ще му е един голям урок, ако въобще егото му позволи да го осмисли. Просто се радвай, че този стар познат ти е писал, даже му благодари, защото знаеш ли какво щеше да стане ако се беше обвързал с брак и да родиш деца и после да ти се изсипят тези проблеми.
Направих го всичко това,но няма ефект

# 80
  • Мнения: 9 980
E, за 5-6 часа какво развитие може да се очаква и то в подобна тема?!?

# 81
  • Мнения: 44
Вижте извинявам се отново.
Щом моята тема ви се вижда глупава не пишете.

# 82
  • Мнения: 9 980
Вижте извинявам се отново.
Щом моята тема ви се вижда глупава не пишете.
Чети и отсявай каквото ти е необходимо, интересно, полезно от темата. Глупава или не е доста субективно понятие. За тебе е важна, щом все още си тук и отговаряш.

# 83
  • Мнения: 866
Ти може да не си разбрала идеята ми, това не е с цел в момента той да осъзнае, че е сгрешил. Идеята е друга и за да има ефект, това нещо трябва да се каже, чак като мине известно време и вече сте разделени, то и сега може да сте разделени, но важно е да мине време и да разбере, че го казваш на трезва глава.

Това обаче не е толкова важно, дали ще разбере, дали ще си извлече поуките, важно е ти да гледаш напред и това е. Извлечи за себе си поуките и опита от тази връзка. Всичките тези минуси които си изброила за него и те са много съществени, за напред като срещаш други мъже и ги опознаваш, ще си наясно какво точно да гледаш, които са важните неща.

В много случаи жените преминават през няколко връзки докато намерят правилният за тях мъж, това са нормални неща. Flowers Four Leaf Clover

# 84
  • Мнения: 44
Ти може да не си разбрала идеята ми, това не е с цел в момента той да осъзнае, че е сгрешил. Идеята е друга и за да има ефект, това нещо трябва да се каже, чак като мине известно време и вече сте разделени, то и сега може да сте разделени, но важно е да мине време и да разбере, че го казваш на трезва глава.

Това обаче не е толкова важно, дали ще разбере, дали ще си извлече поуките, важно е ти да гледаш напред и това е. Извлечи за себе си поуките и опита от тази връзка. Всичките тези минуси които си изброила за него и те са много съществени, за напред като срещаш други мъже и ги опознаваш, ще си наясно какво точно да гледаш, които са важните неща.

В много случаи жените преминават през няколко връзки докато намерят правилният за тях мъж, това са нормални неща. Flowers Four Leaf Clover
Да така е.Два месеца много време ли е?

# 85
  • Мнения: 44
Предишна му връзка,която беше 4 години с едно момиче,което аз познавах приключи по същия начин.Той говореше,че му иЗневерявала.
АЗ говорих с нея и тя ми сподели,че не му е иЗневерявала,а просто си е намерила друг,който да обръща внимание и да я уважава.

# 86
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 353
Много добре е направило момичето.
Вземи пример от нея.
Просто не си струва да страдаш за човек,който не те оценява.

# 87
  • Мнения: 1 330
Съжалявам, но това с писмата ми звучи доста унизително. Не мога да разбера защо, когато една връзка умира, трябва да се стига до някакви обяснения, писма, мрън-мрън, боли ме. Приключва, край и толкова. Напред! Свят широк. И да, хленчиш, хленчиш много. Ама то имало хубави моменти, ама аз не съм му изневерявала, ама, ама... Я, стига, какво си му се заобяснявала на този перко. Млада си, сигурно имаш и що годе прилична външност, освен ако не си направила грешката да се занемариш покрай тази абсурдна връзка, но не, че е непоправимо де. Самоуважение! Това трябва да те води в момента, а не писма и прочие глупости да гониш влак, който е тръгнал и няма да се върне/и по-добре/.

# 88
  • Мнения: 44
Боли ме и то много както и да е.
Не е толкова лесно Приключвало и край...
На думи е лесно да..
Извинявам се повече няма да хленча.
Самоуважението си го имам.
Съжалявам, че изобщо пуснах тази тема тук

# 89
  • Мнения: 1 472
Ще го преодолееш и ще си свиркаш даже. Вярно, загубил ти е някоя и друга годинка, но ти си толкова млада още! Присъединявам се към съветите да го блокираш отвсякъде и ако го срещнеш някъде, не контактувай с него. Просто кимни или му махни с ръка и толкова. Това за начало.

Общи условия

Активация на акаунт