Илкер Калели - Öğretmen| Бурчин Терзиоолу-The Protector| След ПК нови проекти # 10

  • 25 484
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 747
Да му е честит рождения ден на Илкер с леко закъснение. Пожелавам му много късмет и успех в личен и професионален план.
Не знам коя е тайнствената дама, но му е честитила с това селфи.

В първия момент помислих, че е Джерен/Зейнеп Relaxed която ние толкова харесваме Close

 
Скрит текст:
Както и той обаче написа в туитър, празникът му е бил помрачен от смъртта на композитора Алпай Гьолтекин. На него дължим прекрасната музика в Пойраз Карайел и Куршум.
Въпреки епидемията и мерките в Турция, Илкер, Бурчин и Джелил  са присъствали на погребението му и са го изпратили в последния му път.







И преди сме коментирали колко въздействаща и прекрасна беше музиката в Пойраз. Тъжно е когато си отиват млади и талнтливи хора.

# 46
  • Мнения: 7 851
Много тъжна новина, а телефонът ми звъни с неговата музика от Пойраз.

# 47
  • Мнения: 1 135
Наистина много тъжна новина. Онзи ден се оплаквах, че от месеци не сме виждали Бурчин, но повода да я видим е ужасен. Похвално е, че са присъствали и са отдали своята почит.... Какво да кажа освен, че музиката му остава и след него.


Изображението е линк към невероятните мелодии, които е създал  Notes

_________________________________________________________

Направо ужас. Журналистите в Турция май нямат задръжки. Да отидеш на погребение за да снимаш и да правиш статии Scream
İlker Kaleli ve Burçin Terzioğlu yıllar sonra aynı ortamda buluştu
 Както и да се превежда заглавието, набляга на Бурчин и  Илкер, а не на загубата на този прекрасен композитор.

Навират се в личното пространство на хората по ужасен начин и то в такъв момент.

Последна редакция: ср, 13 май 2020, 13:30 от Inna_Hristova

# 48
  • Мнения: 3 747
Инче,  и аз винаги съм се чудила, но това при тях явно не е толкова необичайно. Т.е почти на всяко погребение на известни личности и общественици при тях, журналистите присъстват и мъката на семейството и приятелите става повод за новини.
Поне статията не жълтее чак толкова. Отбелязват, само че Бурчин и Илкер са попаднали на едно и също място след години, и че всички погледи са били насочени към тях.
Вероятно тези на журналистите, защото едва ли присъстващите са се вълнували точно от това

"Музикантът Алпай Гьолтекин, който написа музиката на много сериали и филми като „ Любов под наем“ и „Пойраз Карайел“, загуби живота си миналия ден. Много известни присъстваха на погребението на Гьолтекин, който в продължение на една година се лекува от мозъчен тумор. Бившите влюбени Бурчин Терзиолу и Илкер Калели също присъстваха на погребението."

Бурчин, Джелил и Джем.



Илкер




От официалната страница на Учителят



Чухме историята на всеки от тях и станахме свидетели на момента, в който се изправиха пред съвестта си. Кой според вас получи най-големия урок?

# 49
  • Мнения: 1 135
Ради Hug Kissing Heart
Чухме историята на всеки от тях и станахме свидетели на момента, в който се изправиха пред съвестта си. Кой според вас получи най-големия урок?
Според мен чухме съвсем малка част от историите им и ни спряха сериала на най-интересното. Joy А до есента има толкова времеее…. Stuck Out Tongue Winking Eye

#tbt от @hamiyetakpinar Heart


Утре по Нетфликс - Портрет на красотата
Цитат
Burçin Terzioğlu, Birkan Sokullu gibi isimlerin rol aldığı "Güzelliğin Portresi" filmi cuma günü Netflix'de yayında!



# 50
  • Мнения: 3 747
Утре по Нетфликс - Портрет на красотата



Вече го изгледах Animal See No Evil Animal Speak No Evil Animal Hear No Evil По сюжета нищо няма да казвам. Не всъщност ще кажа - уникален филм! Наистина е драматичен, психологически трилър, в който нищо не е такова каквото очакваш.
Много ми хареса, а Бурчин направо ми скри шапката. Hands Clap За такива роли се дават Оскари, колкото и пресилено да звучи. Толкова трудна, сложна роля, толкова дълбока и драматична история, такива сцени и емоционални състояния показва...В един филм от два часа какво ли не изживя, включително и това, което в интервютата каза, че физически е  боляло... Ами малко актьори ще си причинят физическа травма (а според мен е и психологическа Grinning) за да  залепят по този начин зрителя за екрана.
Не случайно всички коментари за играта й са похвални. Майсторска игра. Игра на актриса от световна величина. Не знам дали ролята е била предизвикателство за нея, но след видяното, не си представям друга, която така да изиграе Нисан. Не да я изиграе, по скоро да я изживее... А то емоции да искаш. В какви ли не нюанси и полюси...
Финала е зашеметяващ. Такъв обрат наистина не очаквах. Scream
Харесва ми, че историята е детайлно измислена и всичко е така изпипано- музиката, режисурата, актьорите,  сценографията, всичко е 10 от 10.
Само като видиш постера...Всеки герой и всеки детайл си е на мястото.
Биркан и Бурчин ги очаквам в някое дизи. Невероятна актьорска игра и спойка между двамата или поне преди... случващото се Joy






От сторито на Бубка. Съдържа спойлер. Нашето момиче си е сладко и с чувство за хумор при всякакви ситуации

Скрит текст:

П.п. Забравих да кажа, че се справя с ролята на майка просто страхотно. Сцените с Алин имаха някаква по-особена атмосфера и енергия. Heart Eyes

Последна редакция: пт, 15 май 2020, 18:23 от _Radi

# 51
  • Мнения: 7 851
Ех, който знае турски.. 😀
Дано скоро излезе руският превод и за мене, че Ради направо ме зариби.
Не ми трябваше много. 😀

# 52
  • Мнения: 1 135
Привет и от мен. Hug Hug
Пепелче, Ради, и  аз го гледах. Не знам турски, Joy но Нетфликс са сложили английски субтитри, а на мен само това ми трябваше.
Няма такъв филм!!! Гледала съм десетки трилъри, обичам да чета подобни книги, но този филм се нарежда в топ историите. Както е написала Ради, нищо не успях да позная. Предполагах и подозирах всички във всичко, но тъкмо нещо си помисля и  хоп, следва обрат. Така хубаво ни заблуждават през цялото време!
Историята е много по-многопластова отколкото предполагах.
А за актьорската игра направо не знам какво да кажа. Не се сещам за суперлативи. Всички са страхотни, но Бурчин е просто звездата във филма.
Не, че съм се съмнявала, но вече съм напълно сигурна. Тя може да изиграе абсолютно всичко и го прави с толкова чувство и емоция. Гледаш, съпреживяваш и после й се възхищаваш. На това му се казва талант!
 Историята през цялото време върви толкова увлекателно и те завладява постепенно.
За два часа в главата ми се родиха десетки предположения и теории и накрая, обратът на обратите ме остави с отворена уста Open Mouth
След всичко, което е изживяла Нисан това, което се случи се описва само с едно изречение. Животът й се срина за втори път. Аз не мисля, че такава психологическа травма и лъжа се преодолява, но пък я има Алин.
За дъщеря си Нисан се превърна в лъвица, така че може би финала е по-скоро обнадеждаващ.
Много психологизъм има във филма. През цялото време изживявах всичко заедно с Нисан и дъщеря й.
Някои сцени не са за хора с лабилна психика. Обаче, ако не се изгледа всичко детайлно чак до финала, е много вероятно да не се вникне в дълбочината на историята.
Всеки плаща за грешките си, всеки носи завещаното от семейството му. Нисан, Озгюр, Хилял.
Надявам се, че преживяното няма да се отрази на Алин и че все пак е възможно да се прекъсе тази нишка- децата да плащат за грешките на родителите си.

Редактирам, защото сега отворих спойлера. Е, да й имам халата Joy Joy Joy С този аутфит, след тази сцена, в която едва не ми докара инфаркт. Joy Лудетина.

Последна редакция: пт, 15 май 2020, 19:21 от Inna_Hristova

# 53
  • Мнения: 3 747
Пепелче, признавам си без бой, че и аз се зачитах в английските субтитри.
Инче, много хубаво си го написала. Бих добавила само, че това, което Алин изживя не е и една десета от това, което Нисан е изживявала години наред.
 Както тя й каза, Алин има майка, която винаги ще е до нея както и направи. Не само когато детето сънуваше кошмари, а и когато реалността се оказа още по-голям  кошмар. Close

Така хубаво ни заблуждават през цялото време!

Скрит текст:
Това прави филма толкова добър. Към края очаквах всякакви мотиви - меркантилност, изневяра, но това е просто...
С такова обкръжение, добре че оцеляха. Страхотен сценарий.

# 54
  • Мнения: 7 851
Леле, ще ме накарате да изтупам моя английски.😀
Дали го няма някъде?

# 55
  • Мнения: 1 135
Леле, ще ме накарате да изтупам моя английски.😀
Дали го няма някъде?
Изтупай го. Няма да съжаляваш. И без това така играят, че и превод не трябва Wink Май още го няма другаде освен Нетфликс.
Лара също напомня за премиерата

Чудесен дебют за това сладко и крехко същество.
Нисан и Алин Heart Eyes





Бурчин и Лара Heart Eyes



# 56
  • Мнения: 3 747
Превод на едно кратко интервю, което ми попадна от туитър. От пресконференцията с журналистите е. Слагам го в спойлер, защото се отнася за заснемането на една от сцените.

Скрит текст:
Репертер: Нали има сцена, в която те душат.Даже сега като го казвам се задушавам. Какво изпитваше?
Бурчин: Беше ми трудно. После понеже имаше проблем с озвучаването на този момент, трябваше да направя дублаж върху заснетите кадри.  Ето това беше още по-трудно. Като погледна назад по време на снимките имах трудни сцени. Тази продължи доста дълго, но не се задуших.
Репортер: Успя да оцелееш!
Бурчин: И от това се измъкнах.  Щом не ме задушиха и не умрях тогава, значи нищо няма да ми се случи (смее се)
Биркан: Ние и без това се познаваме.  Като зрител я считам  за една от най-добрите ни актриси. Много съм щастлив, че имам шанса да работим заедно.
Бурчин: Благодаря
Биркан: Преживяхме много забавни моменти на снимачната площадка. Тя разказва така, все едно не е имало трудности, но тя имаше  изключително трудни за заснемане сцени. Казах го и на нея. Беше подложена на нещо трудно за издържане. Много трудни сцени. Честно казано докато я гледах, хем изпитвах голямо уважение, хем не спирах да съм много щастлив, че точно аз работя с нея.

За да не е само скрит текст, малко снимки.











# 57
  • Мнения: 1 135
Ради, мерси. Kissing Heart Flowers Rose
Не знам колко трудно е било за заснемане, но на моменти сериозно се тревожех за Бурчин. Беше трудно за гледане.
Конкретната сцена ме изправи на нокти, а това, което последва беше в пъти по-силно. Малко преди финала в общите сцени с Биркан и Мелиса, направо ми се изправи косата.
Браво на Биркан за признанието и колегиалното отношение. Hands Clap Браво на Бурчин за скромността и професионализма. Hands Clap
Резултатите и признанието на зрителите също не закъсняха. Първи в топ листа за Турция.
Türkiye'de Bugünün Top 10 Listesi
1. Güzelliğin Portresi
#GüzelliğinPortresi #BurçinTerzioğlu #BirkanSokullu #SerkanKeskin #MelisaŞenolsun #Netflix

И аз да сложа малко снимки на Бурчин т.е. Нисан  - майка и съпруга, не е спойлер. Wink













Мимика, жестове, интонация. Не знам как го прави, но всяка емоция се чете на лицето й. Играе от душа.

Последна редакция: сб, 16 май 2020, 14:07 от Inna_Hristova

# 58
  • Мнения: 3 747
Влизам да си редактирам поста, а Инчето вече се е отбила в темата.
Чудесна новина. Отива им да са първи. Новаторски, добре направен и изигран филм, изключително далеч от типичите истории, които правят.
Щях да се редактирам с това. Една фенска асоциация между Айшегюл и Нисан, която е просто в десятката. Hands Plus1



Само не знам точно в тези два момента, коя от двете е по-смазана и съкрушена от болката си.

П.п. Инче, не мисля, че от това, което пишем излизат спойлери. Поне от написаното до тук. Нито снимките, нито коментарите и впечатленията ни могат да развалят нечия изненада и напрежение при гледането на филма.
Дори това, което аз сложих в скрит текст го има в един от трейлърите.

Последна редакция: сб, 16 май 2020, 14:37 от _Radi

# 59
  • Мнения: 1 135
Само не знам точно в тези два момента, коя от двете е по-смазана и съкрушена от болката си.
И двете, но по различен начин и поради различни причини. Thinking Worried

Общи условия

Активация на акаунт