Илкер Калели - Öğretmen| Бурчин Терзиоолу-The Protector| След ПК нови проекти # 10

  • 25 559
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 135
Здравейте, момичета. Hearts Hearts Hearts Докато си пия следобедното съботно Coffee да драсна нещо за Пазителя.
Мерси за превода и субтитрите на втори епизод. Flowers Bouquet
Друго си е да гледаш на български. Поредният сериал/филм, в който все едно са знаели каква пандемия ни чака.
А що се отнася до развитието на сюжета, нещо ми се губи връзката в сценария особено относно мъжете. А казват, че женските действия били неразбираеми и нелогични. Сценаристите имат сериозни пропуски.
Хакан уж много обичаше Лейля, обаче както виждаме по-нататък бързо забрави. То Зейнеп, то Нисан, на която пък се довери като последния глупак (нищо де, ще си го получи заради това). И някъде между всичко това търчи да спасява Истанбул. Ако върнем лентата назад, май не му се получава много.
На моменти не прилича на супер герой, а на абсолютен тъпак. Зейнеп му разказва малкото информация, която е събрала за Везир, а той остроумничи и се прави на интересен. Grinning
Файсал също е супер непоследователен този сезон. Уж много държи на Рюя, направил бил всичко заради нея, а сега ново двайсет с тази отвара. Като иска да имат обикновен живот и да станат истинско семейство, защо и той не пи от отварата, а прецака само нея да бъде смъртна?




Прилича ми повече на постъпка, продиктувана от наранена мъжка гордост, защото тя не уби Левент. В  тази двойка Рюя е в пъти по-силният и интересен образ. Поне винаги прави това, което тя смята за редно и не се спира пред нищо и никой.
Левент също не е много последователен в действията си. Във втори сезон беше такъв враг на Хакан, а сега понеже е измамен и отритнат от Рюя се сети да си оправя отношенията с брат си. Да речем, че се е осъзнал и иска да не  е предател, но  действията и мотивите на мъжката половина са доста объркани  и объркващи...
Добре, че е дамската част - Зейнеп и Рюя за да е интересно. Сега и Нисан е интересна героиня, особено след обрата, който ни очаква около нея по-нататък.
В заключение - прекрасни актьори, които играят чудесно и сценарий, който от сезон на сезон става все по-несвързан и непоследователен.


******
MIPTV, одна из самых важных и престижных ярмарок медиа-контента, проводимая ежегодно в Каннах, Франция, проводится в этом году онлайн из-за вспышки COVID-19.
 Сериал "Учитель" в этом году в списке свежих телепроектов!
 В презентации «Fresh TV Fiction», которую каждый год ожидают на ярмарке, «Учитель» привлек внимание как единственный турецкий сериал, попавший в список.


Бъдете здрави, момичета Hug Hug Hug

Последна редакция: сб, 04 апр 2020, 16:17 от Inna_Hristova

# 16
  • София
  • Мнения: 3 431
Здравейте, момичета!
                                               

# 17
  • Мнения: 7 869
Привет,
Бъдете здрави!!!

Днес точно започнах4 еп., защото досега нямах време.
И се чудех с кого ще споделям, макар че вие всичко много хубаво го анализирахте преди месец. 😀
Още съм в началото, но пак да кажа- всичко ми харесва, всичко в този сериал.
Но има едно голямо НО - как можаха да изберат тази артистка, как.
По-грозна и неприятна физиономия отдавна не бях гледала даже и на злодейки.
Разбрахте за кого иде реч. 😀
Направо ми разваля удоволствието тази Зейнеп.
Знам, че  ви звучи много глупаво това изказване, но какво да правя като ми е толкова ужасна тази физиономия.
Илкер брилянтен.
Почти съм сигурна, че Акиф е бил полицай и даже може още да е, но до края на епизода може да си променя мнението.

# 18
  • Мнения: 1 135
Здравейте, момичета! Честито Воскресение Христово! Нека светлината на Неговото воскресение озари живота ви! Много здраве и благополучие!
Почти съм сигурна, че Акиф е бил полицай и даже може още да е, но до края на епизода може да си променя мнението.
Назад в темата споделих същото. Продължавам да мисля, че е полицай или сътрудник на полицията. Simple Smile

# 19
  • Мнения: 7 869
Мисля да погледна пак първи епизод, да си спомня там какво работеше Акиф.
Личеше ли си професията му?

Да ви препоръчам сериала  Алеф.
По книгата "Паметта на Истанбул" е, която е много интересна.
Превеждат го на бг.
Кратки епизоди по 50-60 минутки, даже не ми стига.
Само дето Кенан Имирзалъолу ( да му имам името 😀 ) не ми допада нещо, може би и защото друг образ си бях изградила в представите от книгата.

# 20
  • Мнения: 3 747
Здравейте, момичета. Надявам се, че сте добре и сте здрави.
Инче, понеже и двете се вълнувахме от въпроса дали и къде можем да гледаме "Портрет на красотата", ето я дългоочакваната премиера - 15 май, Netflix

Netflix Mayıs 2020'de yayınlanacak dizi, film ve belgeseller belli oldu! Netflix Mayıs ayında vizyone girecek dizi ve belgesellerini yayınladıktan sonra pek çok Netflix kullanıcısı merakını gidermek için internetten araştırma yapmaya başladı. İşte Netflix Mayıs 2020'de yayınlanacak dizi, film ve begeselleri.
Online dizi sektörü denildiği zamana akla ilk gelen platform Netflixtir. Netflix Mayıs ayı için vizyona sokacağı dizileri ve belgeselleri yayınladıktan sonra pek çok platform kullanıcısı araştırmalarına hız verdi. Platformun yeni mini dizisi Hollywood, Mehmet Kurtuluş’un yer aldığı İnto the Night, dram türünde gelecek olan All Day and a Night olacak. Yine dram türünde gelecek olan Bir Bilsen filmi 1 Mayıs’ta izleyici ile buluşacak.
Netflix’in son zamanlarda en sevilen dizilerinden biri olan Workin’ Moms’un 4. Sezonu 6 Mayıs’ta, ABD dizisi olan The Eddy 8 Mayıs’ta, White Lines 15 Mayıs’ta ve Space Force 29 Mayıs’tan itibaren platform üzerinde izleyici ile buluşacak. Netflix kullanıcıları tarafından merakla beklenen suç temalı bilim kurgu dizisi Snowpiercer yine mayıs ayında duyurulacak. Platforma 1 Mayıs'tan itibaren Sevimli Tehlikeli, Yok Artık 2, Kadın İşi Banka Soygunu, Aşk Uykusu ve Gürbüz: Hadi Allah'a Emanet gösterilecek. 15 Mayıs'ta ise Umut Turagay'ın yönetmenlik yaptığı, Pınar Bulut ve Onur Koralp'ın senaryosunu yazdığı, başrollerini Burçin Terzioğlu ve Birkan Sokullu'nun Güzelliğin Portresi yerli filmi de yüklenecek.

Снимки от филма

Скрит текст:









Пепелче, благодаря ти за препоръката. Алеф е крими сериал или греша? Thinking Попаднах на разни снимки и ми направи впечатление  актьорският състав. Може да хвърля едно око, стига да не е с много серии.

# 21
  • Мнения: 1 135
Ради, благодаря за страхотната новина. Откога го чакам този филм. Толкова съм любопитна да го гледам, че даже и превод не ми трябва.
Нещо, което още преди забелязах, но вече бяхме коментирали филма и не написах, та сега ми се отвори добра възможност.
Това клипче  е от премиерата. Има доста отзиви от актьори, присъствали на гала-представянето на филма.


А някъде по средата има момент, в който залата аплодира екипа. Зазяпах се  няколко пъти в реда пред Бурчин. Там са приятелките й, Синем и Умут. Кой ли го е поканил? Бурчин ли? Биркан ли? Joy
Вас няма да ви затруднявам и направо слагам снимки Wink




Пепелче, аз вече забравих за какво става въпрос във филма. Joy С това прекъсване първи епизод ми е далечен спомен, но май нямаше информация да е бил полицай.

# 22
  • Мнения: 3 747
Кой ли го е поканил? Бурчин ли? Биркан ли? Joy
Серкан Joy Joy Joy

Не  е всичко, но е най-основното Wink

Репортер: Честито!

Благодарим.

Умур Турагай: Няма много за казване. Филмът след малко започва. Какво мога да кажа? Много съм щастлив от работата. Всички приятели са тук. Мисля, че направихме нещо хубаво, пожелавам успех. Няма друго за казване. Заснехме филма и край.

Бурчин Терзиоолу: Развълнувани сме. За първи път ще гледаме заедно. Надявам се, че зрителите ще харесат филма. Ние се вълнуваме, след малко с удоволствие го ще изгледаме. Смятам, че имах огромен късмет и шанс да работя с този прекрасен екип. Ще видим, надявам се, че сме успяли. Пънар написа толкова хубав сценарий, че веднага поисках да играя в този филм.

Пънар Булут: Много благодаря.

Бурчин: Ние ти благодарим.

Пънар Булут: И аз за първи път работя по такава история. Има повече от един жанр в нея- психологически трилър, драма. С екипа работихме много задружно. Всички много харесахме историята, надяваме се, че всички ще  я харесат.

Биркан Сокоолу: Много съм щастлив, че работих с този екип. Прекарахме чудесно време заедно на снимачната площадка. Мисля, че свършихме работата си много добре. Надявам се, че на зрителите ще им хареса.

Г-жо Бурчин имаше ли сцена, която да ви изплаши или затрудни? Защото казват, че  този тип филми се снимат с доста напрежение.

Бурчин: По време на снимките не се случи такова нещо. След това, когато гледахме имаше напрежение. На снимките нямаше никакви проблеми. Всички сме здрави.

Мелиса Шенолсун: Щастлива съм, че съм част от това, че работих с този екип и най-вече с Умур Турагай. Получи се нещо много различно. Дано да се хареса.

Демет Акбаа: Чудесен филм. В последно време  е един от малкото добре заснети и изиграни филми. Имах много причини за да гледам този филм: режисьорът е режисьор, който харесвам- Умур Турагай, актьорите също. Предполагах, че продуцентите от БКМ ще направят нещо хубаво, така и стана. Според  мен, който гледа филма, изобщо няма да съжалява. Прилича на западните филми, които гледаме. Има сцени, в които се питаш “как са направили това”. Без да давам жокери, много са сцените, които те оставят изненадан. Най-вече финала е такъв. Много добре заснета и изиграна сцена. Поздравявам всички колеги.

Белчим Билгин: Най-после гледах успешно направен филм. Темпото е толкова бързо. В същото време режисурата и актьорската игра са на висота.

Синем Кобал: Току що излизам от залата. Страхотен филм се е получил. Умур Турагай е свършил страхотна работа. Актьорите са просто съвършени. “Портрет на красотата” е филм, който трябва да бъде гледан. Най-вече от зрителите, които харесват  този жанр и търсят нещо различно.  Това е страхотен филм, който не  е за изпускане. Браво на всички участващи. Все още не мога да дойда на себе си. Все още ръцете ми се потят. Изгледах уникален филм днес. От първата сцена историята те поглъща, постоянно се изненадваш, темпото на филма е доста бързо.  Чувствата, които изпитваш заедно с героите те привличат още по-силно  към екрана. Просто трябва да се гледа. В никакъв случай не може да се преразкаже. Не го пропускайте!


Мерич Арал: Много впечатляващ филм. Режисурата е просто върха. Хиляди благодарности на Умур Турагай. Играта на актьорите беше великолепна. Заради жанра, аз очаквах с нетърпение филма. Наистина е много, ама много добър. Да са живи и здрави всички, които участват. Наистина страшно много ми хареса. Колеги, получило се  е страхотно.

Йозге Йозпиринчджи: Наистина без да знам нищо за историята, не предполагах, че толкова ще се напрегна. Всички те (актьорите) са мои приятели, познавам всички. Толкова съм горда. Филма  е много хубав. Браво на всички. Задължително елате и гледайте този филм. Всяка минута, всяка секунда и всеки детайл са толкова добре премислени. Наистина беше прекрасно. Много нов тип филм, аз също в момента осъзнавам какво гледах, но просто  трябва да се види. Не може да се разкаже подобен филм, защото всеки детайл би бил спойлер. Пък и аз със сигурност няма да се сдържа и ще кажа нещо, затова няма да го разказвам. Бих казала “ела с мен, да го гледаме отново”.


Бурджу Бириджик: Аз много обичам трилъри. Дори често си казвам: защо ние не снимаме трилъри в Турция? Изобщо не говоря за ужаси, но ето този тип трилъри са пробив в сектора. Браво на всички. Хареса ми, имаше напрежение. Обратите бяха много интересни и добре замислени. За всички нас, това е страхотно начало.

Ахмет Ръфат Шунгар: Филма много ми хареса. Всички колеги играят прекрасно. Героите са доста рискови, браво на тях за смелостта. В същото време всичко е  много детайлно изработено и умно замислено. Браво на режисьора. Гледал ли съм нещо подобно в Турция, не не съм. Заради това ме изненадаха много приятно, а и наистина филма е пълен с изненади. На мен ми хареса. Сега гледам афиша, нека снимат повече такива филми. Много ми харесват актьорите, защото играят роли, които ние като зрители сме свикнали да виждаме в холивудските филми. А и самите актьори са много добри. Персонажите са такива, че през цялото време  очакваш “нож в гръба на някого”,  във всеки миг играят убедително.  И режисурата, и актьорската игра са много добри. Браво.

# 23
  • Мнения: 7 869
Инче, аз ще търся по- точно някаква подсказка  за професия, но още не съм стигнала до това.
Гледах Алеф и мн ми харесва, но пак трябва да чакам превод.
Засега има само 3 еп. на бг, кратки са , криминален е и май ще са 8 еп.
Не съм гледала има ли ги на руски и колко са.
В него само малко ме дразни Кенан Имирзалъолу (да му имам името Simple Smile).

Също и Любов 101 ми е интересен.
Има 2 еп. на бг, но и всички останали 6 на руски (https://turkru.tv/lyubov-101-4-seriya.html).
Препоръчвам го, много бързо и леко върви.

Хоп, появи се и Али Ил и веднага скачам тук да ви пиша.
После ще ви докладвам по- подробно за представянето му. Simple Smile

Последна редакция: сб, 25 апр 2020, 22:32 от pepel_ot_rozi

# 24
  • Мнения: 1 135
Здрасти, момичета Heart Hug
 Ради, благодаря за превода.  Отзивите са страхотни, а и все пак идват от хора, които са професионалисти. Щом те са впечатлени, то представям си колко ще се хареса на нас зрителите.
 Искам да гледам Бурчин в различна светлина. Много добре й се получава. Отива и всичко. И драма, и комедия, екшън, сигурна съм, че  и с трилъра се е справила страхотно.
Като казах екшън, това е сцената с боя  с Чаатай в Пазителя. В кадър и зад кадър.



А преди малко в една от фен страниците й, (добре, че пишат и на английски) прочетох, че въпреки развоя в трети сезон, ще гледаме Бурчин и в четвърти Smiley

Пепелче, като каза Али Ил, та ме подсети и аз да кажа нещо за него. Онази комедия, в която участваше... как се казваше Thinking Бебето идва или нещо такова Blush качена е в youtube, на турски естествено, но поне разбиращите езика могат да я гледат.

Редактирам се. Намерих филма.



Изглежда доста забавен, точно за неделно гледане Simple Smile Знаете, че Али ми е слабост и не се стърпях да превъртя с мишката. Joy

Последна редакция: нд, 26 апр 2020, 11:49 от Inna_Hristova

# 25
  • Мнения: 7 869
На Али ролята беше кофти, ама така му прилепна.
Браво на него!

Този филм ще го потърся на руски, че изучаването на турски ми влиза в бъдещите планове.
Веднъж започнах и ми дпставяше удоволствие, но сега  съм по-свободна и мога да продължа.

# 26
  • Мнения: 3 747

На Али ролята беше кофти, ама така му прилепна.
И Садо беше кофти, но Али беше блестящ. Simple Smile
Здрасти, момичета Heart Hug
А преди малко в една от фен страниците й, (добре, че пишат и на английски) прочетох, че въпреки развоя в трети сезон, ще гледаме Бурчин и в четвърти Smiley
Супер! Напълно възможно е да са прави, защото в няколко репортажа казваше, че снимат трети и четвърти сезон. След като видях развоя на действието реших, че има в предвид екипа, но явно и себе си
Мерси за филма, при първа възможност ще го гледам.
П.С. Инче, видя ли кой минава в  дясно от Бурчин и Чачо докато тренират 

# 27
  • Мнения: 1 135
Пепелче, ако го намериш на руски да кажеш. Аз не успях.
Ради, видях, но на едно друго клипче в инстаграм. Тук заради монтажа се мярка за две секунди.
С тази изолация нашето момиче съвсем се покри, но той е доста активен. Провежда тренировките си онлайн от къщата на Бурчин.

Хронологично във времето май след почивката на Филипините са заживяли заедно. Simple Smile

# 28
  • Мнения: 7 869
Ради, няма и няма руски превод на филма или аз не намирам.
Даже в 1 плюс 1 и заглавието не ми излезе поне с някой трейлър както е с други чакащи за превод филми и сериали.
Ще чакаме, но дано не забравя да проверявам от време навреме.

Да ви призная аз с Умут не мога да свикна.
Илкер
 (въпреки че съм му сърдита още) имаше по- интелигентно излъчване.
А може би, защото имам предубеждение към фитнес гурута. 😀
Направо да си призная искам друг мъж до Бурчин.

# 29
  • Мнения: 3 747
Здравейте.
Видях при рускините, че тази вечер по Фокс ще дават филма Пойраз Карайел.
Моето скромно мнение за Умут. В началото изобщо не знаех кой е и какъв е. Както писах по-рано гледах едно интервю с него  и ми хареса като поведение. Даваше изключително умни и стегнати отговори. Откакто излъчват тренировките му в страницата в инстаграм изгледах няколко онлайн и ми направи още по-страхотно впечатление. Няма да го сравнявам с Илкер, но определено Умут е супер интелигентен и готин пич, нищо общо с клишето за тъп фитнес мъжага. Доста е забавен,  мисля, че като темперамент много прилича на Бурчин. Има нещо магнетично в излъчването му, едно такова позитивно точно каквото е и нейното.
 
Направо да си призная искам друг мъж до Бурчин.
Да ти кажа, Пепелче, Бурчин и Умут имат доста  допирни точки (включително и много общи приятели). Както Ина е написала май връзката им се задълбочава. Или поне карантината ги е събрала под един покрив доста бързо. Joy 
На мен ми е все тая с кого е. Ако тя си го харесва и е щастлива с него, аз се радвам за нея. Щом с Илкер се разделиха, сигурно има причина.
Като казах това се сетих за един репортаж. Коментираха ги след онази вечер когато бяха на вечеря. Имаше две водещи и един мъж.  Двете дами разпалено ги коментираха. Едната казваше, че тя е актриса, той фитнес инструктор, като че ли нямало да им се получи. Хората нямало да ги приемат. Другата през цялото време й пригласяше, че след Илкер тази връзка сигурно  е за забавление и няма да доведе до нищо сериозно като брак и семейство.
Водещия  ги слуша, слуша и накрая каза: А връзката й с Илкер да не би да доведе до нещо сериозно Joy И онези млъкнаха. Joy Joy Joy
Мале какъв чаршаф стана Joy



Толга отговаряйки на въпрос какъв пресонаж е искал най-много да изиграе?
Казва, че е късметлия, че е изиграл Нешет, защото от години е  искал такава роля. Тя му  е донесла най-много удоволствие докато играе.

Последна редакция: пн, 27 апр 2020, 23:46 от _Radi

Общи условия

Активация на акаунт