Feelunique, Lookfantastic, HQhair... -тема 16 💄🛍️

  • 31 345
  • 287
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 1 795
Ако някой се интересува Cultbeauty пуснаха първия за годината goody bag Simple Smile

# 166
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 219
Да докладвам: пратка от ФЮ поръчана на 04 януари на обща стойност 29,48 паунда , изпратена на 14,01 пристигна днес с ЕКОНТ без допълнително заплащане. Очаквам още една направена на 14,01.
Редакция: имам мейл от Еконт, че утре ще имам пратка - това трябва да е тази от 14.01.
Има светлина в тунела Simple Smile явно ще продължа да поръчвам от ФЮ.

Последна редакция: пн, 08 фев 2021, 15:52 от marquise de kukundrel

# 167
  • Мнения: 1 795
Да докладвам и аз за моята пратка от FU: поръчана на 5.01, вчера е пристигнала при превозвача в Германия без усложнения.
Имам планувана още една поръчка, защото имам някакви ваучери и искам да ги използвам, но сега се чудя пак Германия или да рискувам до БГ.
Всички пратки от там ли вече идват нормално или все още има и такива, задържани на митница?

# 168
  • Мнения: 899
здравейте! в крайна сметка от Cult Beauty с Dhl  отиват ли на митница поръчките? Защото от feelunique и lookfantastic ми отидоха и платих ддс... GrinGrin

# 169
  • Мнения: 566
здравейте! в крайна сметка от Cult Beauty с Dhl  отиват ли на митница поръчките? Защото от feelunique и lookfantastic ми отидоха и платих ддс... GrinGrin
Поръчките от cultbeauty отиват на митница, но не се плаща абсолютно нищо, нито се изискват документи.
Просто ще ги получите със Спиди или Еконт месец след като сте поръчали.

Последна редакция: пн, 22 фев 2021, 10:22 от Anika ❤

# 170
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 219
две поръчки от ФЮ получих с Еконт и не знам да са минавали митница, вие как разбрахте за вашите?

# 171
  • Мнения: 566
две поръчки от ФЮ получих с Еконт и не знам да са минавали митница, вие как разбрахте за вашите?
По проследяващият номер. Моята от cultbeauty стоя близо 2-3 седмици при тях.
Доколкото се сещам на 14-15-ти януари беше пристигнала на митницата и я получих началото на февруари.

# 172
  • Мнения: 899
ами на мен ми се обадиха, че трябва да ги освободя и да платя ддс...

# 173
  • Мнения: 1 206
Малко ъпдейт и от мен - поръчката ми от Култ бюти от 3 февруари, дойде в петък, 19ти, с Еконт. Нищо не съм плащала.

Малко над две седмици отне, мисля, че е ок предвид ситуацията. Надявам се в бъдеще да става все по-бързо.

# 174
  • Мнения: 566
Да добавя и още нещо, cultbeauty вече не работят с DHL. Нямат експресни доставки.
Доставят ги с TrackPak.

# 175
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 219
Моите се забавиха, но при изпращането. Не са ми искали документи, по шипинга никъде не личеше, да са били на митница, та смятам, че не са били.

# 176
  • Мнения: 566
Първият статус, който индикира, че поръчките минават през митница, е ARRIVED IN COUNTRY / NON EU PRESENTED TO CUSTOMS, а след 10-тина дни беше обновен: HELD AT BRANCH, който според сайта на тракпак означава, че е в склад на митница.
Това е за поръчките от cultbeauty.

# 177
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 219
в такъв случай, потвърждавам, категорично моите две от ФЮ не са минавали митница, а дойдоха с ЕКОНТ вкъщи

# 178
  • Мнения: 2 019
Доколкото съм запозната на Митница могат да спрат всяка пратка, по-важно ми е дали се плаща ДДС Wink
Катерина кога сте направили поръчките на които са ви поискали ДДС, и кога са пристигнали ?
Аз също платих такова на пратка от Декември, пристигнала Януари ( от UK , не е козметика ) но сега вече сайта всичко си е уредил и няма да плащам при следваща поръчка.

# 179
  • Мнения: 1 795
Давам ъпдейт за пратките от  cultbeauty- пристигат до БГ без проблем. Поръчана и шипната на 22 февруари, вчера ми я доставиха от Спиди до адреса. Общо около 12 дни. Беше за 50 паунда.

Общи условия

Активация на акаунт