Вкусните питки на Карина

  • 56 231
  • 227
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 4 867
yanita,
 моите си се месиха и втасваха в машината за хляб Mr. Green

нямам машина за хляб и все още удържам фронта да не се сдобия с такава.
имам си обаче философия за хляба - най-хубавото тесто е онова, което е минало през ръцете ти...

# 61
  • Мнения: 7 914
yanita,
 моите си се месиха и втасваха в машината за хляб Mr. Green

нямам машина за хляб и все още удържам фронта да не се сдобия с такава.
имам си обаче философия за хляба - най-хубавото тесто е онова, което е минало през ръцете ти...
о-о-о вярно , ама ако въобще успее да излезе тесто Embarassed Embarassed ooooh! Mr. Green

# 62
  • Мнения: 5 873
имам си обаче философия за хляба - най-хубавото тесто е онова, което е минало през ръцете ти...
И аз мисля така.И когато е направено с желание.Меко казано, обожавам да меся,и всичко става много вкусно... CrazyКолко съм скромна Mr. Green

# 63
  • Мнения: 1 318
Колко време горе-долу отнема цялото приготовление, за да знам как да си разпределя времето, че май ще се забавя и на работа. Така като гледам - около час, а? newsm78

# 64
мога да кажа само, че рецептата за тези вкусни питки на Карина я разпостраних на цялата си рода  Laughing. Супер вкусни и много лесни, дори и за мен, която трудно правя чудеса в кухнята. Почти винаги в събота и неделя у нас ги има, даже лятото като тръгнахме към морето, бях изпекла 2 тави и си хапвахме през целият път.

# 65
  • Sofia
  • Мнения: 21 636
И аз ги пробвах най-накрая тези питки, всъщност са с най обикновенно тесто ама ароматното олио е ново 20...та добре, че снимах преди да ги видят мойте... изчезнаха мълниеносно... нямах време да обяснявам коя с какъв аромат е Crazy
Тенк ю Ванче!  bouquet

# 66
  • Мнения: 1 318
Morena, страшно вкусни изглеждат. Peace Май ще се опитам да сътворя нещо подобно вечерта Praynig

# 67
  • Sofia
  • Мнения: 21 636
О, благодаря Шърли(прости ако не се чете така Confused) !

# 68
  • Мнения: 5 873
И аз ги пробвах най-накрая тези питки, всъщност са с най обикновенно тесто ама ароматното олио е ново 20...та добре, че снимах преди да ги видят мойте... изчезнаха мълниеносно... нямах време да обяснявам коя с какъв аромат е Crazy
Тенк ю Ванче!  bouquet
Моренка,радваш ме с тези благодарности. BlushРадвам се и за всички,които харесаха питките. Hug
Май трябва да пратим благодарствено писмо  на Карина. smile3523 Hands Clap
 Two Hearts

# 69
  • Мнения: 9 109
не пречи Ванче, пиши и -  като види колко страници има тук и в гответесмен, определено ще се зарадва жената   chef  А сигурно колкото са се отчели и толкова още са ги правили без да докладват  Laughing

# 70
  • Мнения: 5 873
Пепи,може вие  с Юлка да свършите тази работа.Поздрави от мен. Wink

# 71
  • Русе
  • Мнения: 410
И аз да се включа в отбора на направилите ги. Само тези успях да снимам. Първата доза бяха поръсени със сусам.
http://snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=1371589

# 72
  • Мнения: 1 318
Тази вечер ще меся, то се е видяло Flutter
М/у другото, правих онази торта с мюсли, горещо ви я препоръчвам, баща ми си облиза пръстите, а той не е любител на сладкото Party

# 73
  • Мнения: 262
От кога се каня и не мога да се осмеля, не знам да меся, дали ще се получат?  newsm78

Докато не опиташ, няма да разбереш. Grinning Ще се получат!  chef

Вярно е!  Mr. Green Правя ги в момента, засега май се получават.Аз ги правя с типово брашно, ще видим.http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=1376892  ЕТО ГИ!

Последна редакция: пт, 13 окт 2006, 22:19 от Su Arzu

# 74
  • Мнения: 189
Питките са страхотни, но аз вложих и малко въображение като добавих 2 яйца и половин пакет извара. Мисля, че се получи страхотна комбинация. Всички в къщи ги харесаха (Даже и свекървата Laughing).Пробвайте и вие ако искате.

Общи условия

Активация на акаунт