Истанбул [тема 52]

  • 60 243
  • 755
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 535
Marble_beach, Тaня67, благодаря за включването!

Доколкото видях на камерите, в Капълъ чарши не е толкова страшно.
https://istanbuluseyret.ibb.istanbul/camera  - обектът се избира от менюто в ляво.
Аз не бих го пропуснала. Като туристически обект, а не като място за пазаруване.
И нашето посещение ще е с тази цел, не за пазар.

В Сапфир има ресторант kofteci yosuf сигурно около 200 места със страхотна скара - много вкусно и евтино - като сте голяма група ви го препоръчвам.
Благодаря за препоръката, ще го посетим обезателно!

Скрит текст:
Никъде в сайта на Сапфир не откривам цени. Къде точно са отбелязани?




И аз не открих, но тук пише 38 лири

# 751
  • София
  • Мнения: 1 164
Да докладвам за Сапфир - бяхме там миналата седмица. Хора - никакви, както долу на касата, така и горе. В залата за филмчето бяхме само ние - 4 човека, на терасата също - една маса с хора, работещи в охраната пиеха кафе. Билетът за терасата, заедно с филма е 55 лири за възрастен, но за дъщеря ми като студент платихме 45 лири  / не са й искали документ да удостовери, че е студентка/.

# 752
  • Мнения: 593
Преди около месец бяхме на Сапфир. В залата за прожекция бяхме само аз и мъжът ми. На площадката имаше 5 - 6 човека.

# 753
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 579
Капалъто отдавна не е лудницата, която беше - има сериозен отлив на туристи последните години. Сега на мода е Египетския пазар.

BVAR, ще имаш ли възможност да си натъкмиш една новичка тема или да се мъча аз нещо?

# 754
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Капалъто отдавна не е лудницата, която беше - има сериозен отлив на туристи последните години. Сега на мода е Египетския пазар.

BVAR, ще имаш ли възможност да си натъкмиш една новичка тема или да се мъча аз нещо?



Няма да мога Шебечко , извинявам се. Hug

# 755
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 579
Няма проблем Hug Запазих ти някои от снимчиците, че са чудни Sparkling Heart


Нова тема:
ИСТАНБУЛ 53

Общи условия

Активация на акаунт