Майски бръмбарчета 2020 - Тема 5

  • 26 412
  • 737
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 654
Фелин, теб няма ли да те изписват вече?

# 736
  • Мнения: 917
Момичета, след толкова много бебчета Heart Eyes, ни е дошло време за нова тема. Да се местим като за последно в този подфорум. Следващата тема да е в родени май 2020 Hug

# 737
  • Мнения: 33
Ерика, честито! Поздравления и за бързото и безпроблемно раждане! На всеки го пожелавам. Нека Румен расте здрав и заобиколен от хубави хора!
Мария, с краката не ми се получиха нещата с кърменето и затова сега ми е малко притеснено. Надявам се и при мен да има успех като при теб.
Мен май ме хваща следродилна депресия... Постоянно ми се реве, много ми е мъчно за мъжа и детето, които ме чакат у дома. Сама съм в стая и това още повече ме депресира. Да не говорим и че не може да се излиза от стаята, камо ли за посещения с това ИП... Ще си поплаквам, хем докато се прибера да ми е минало, че да не ме види малката натъжена. Disappointed Relieved
Не се поддавай на депресията, опитай се да поспиш, когато и бебето спи. При предишните раждания и аз бях така, но сега хич не ми пука😉
А аз пък умишлено си избрах самостоятелна стая, не е ли по-хубаво да си на спокойствие с бебето?
Дните ще минат неусетно!

Общи условия

Активация на акаунт