The Ordinarу + DECIEM (Тема № 5)

  • 39 514
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 7 690
Нищо му няма и моят постоянно става така.

# 16
  • Мнения: 4 219
Преди кофеиновия серум около очите използвате ли нещо?

# 17
  • Мнения: 1 531
Моят кофеинов серум го получих по същия начин,писах в Дъглас нищо не ми отговориха .
Рискувах и го пробвах,нямах проблем.
Аз използвам преди  него Аргирелин ,после кофеиновия и накрая околоочен и ХК .

# 18
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 518
Здравейте момичета. Само от Дъглас ли пазарите? Погледнах цените в английските сайтове и ми се сториха доста високи. Търся това за един младеж с акне, но го няма в наличност.
https://douglas.bg/the-ordinary-niacinamide-10-zinc-1-050576

# 19
  • Мнения: 352
Аз пазарувам основно от https://deciem.com/, цените са си като в Дъглас, има всички продукти и често са по-изгодни. Не знам обаче какво се случва с поръчките сега,  заради пандемията нямам представа как се движат международните пратки.

# 20
  • Мнения: 1 212
Х.Т проверявай го периодично, може да излезе пак в наличност.
Аз така хванах един серум, който беше изчерпан, но до вечерта излезе пак в наличност.

# 21
  • Мнения: 4 219
На мен ми се обадиха, че ХК е изчерпана и до седмица ще я има.

# 22
  • Мнения: 2 835
Поръчките от  Сайта на ТО си идват нормално... за около 8-9 макс 10 дена. Миналата седмица си получих моята чре Спиди.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 772
Ретинол или Ретиноид в сквалан слагате след крем? Или и двата? Не трябва ли да са най-близо до кожата?

# 24
  • Мнения: 4 550
Слагам на чисто лице. Нямам проблеми.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 772
То и аз така, но прочетох че някои слагат след крем и реших, че има различен начин на приложение.

# 26
  • Мнения: 2 428
То и аз така, но прочетох че някои слагат след крем и реших, че има различен начин на приложение.
Продуктите на The ordinary, ползвам без кремове, те просто са твърде слаби за кожата ми. Не ми предизвикват никакво дразнене.
След крем слагам Аирол и други от групата, но те не са на DECIEM.

# 27
  • Мнения: 969
Здравейте, хвърлила съм око на TO , но ме интересува мнението Ви. Кожата ми е смесена към суха заради розацеята, със леки червени капиляри по бузите. Там,където е била пъпка остава петънце, а когато си скубя косми от веждите остава червенина, а после бенга. За такава кожа става въпрос!Фоточувстителна, бла, бла🙄🥴От акнето правя малки черни точки по брадичката... Въпросът ми е дали за мен да включа витамин Ц и кой, както и дали маската с aha 30% и bha 2% е ок за мен. Също се чудя за ретиноида, но може да изчакам есента.Ще се радвам на друг с подобна кожа да ми препорпрепоръча нещо, от което е видял ефект.

Последна редакция: ср, 15 апр 2020, 11:06 от mamaLina

# 28
  • Мнения: 21
Здравейте, хвърлила съм око на TO , но ме интересува мнението Ви. Кожата ми е смесена към суха заради розацеята, със леки червени капиляри по бузите. Там,където е била пъпка остава петънце, а когато си скубя косми от веждите остава червенина, а после бенга. За такава кожа става въпрос!Фоточувстителна, бла, бла🙄🥴От акнето правя малки черни точки по брадичката... Въпросът ми е дали за мен да включа витамин Ц и кой, както и дали маската с aha 30% и bha 2% е ок за мен. Също се чудя за ретиноида, но може да изчакам есента.Ще се радвам на друг с подобна кожа да ми препорпрепоръча нещо, от което е видял ефект.

Мисля, че aha и bha-та може да ти е прекалено силно, щом кожата ти е суха. Може да пробваш с lactic acid 5% и да видиш как ти се отразява на кожата. Млечната киселина също е от AHA, но е вариант подходящ и за чувствителна и суха кожа. Препоръчвам да се полза до 3 пъти в седмицата вечер, тъй като е ексфолиант и прекомерното ексфолиране може да доведе до нарушена кожна бариера.

За пъпчиците и петънцата може да пробваш niacinamide 10 + zinc. Аз съм супер доволна. Помага с пъпки и изсветлява петна. Аз съм с много чувствителна и в момента суха кожа и ми харесва.

За сухата кожа знам, че 100% plant-derived squalane е чудесен овлажнител и помага за регенерацията
на кожата, но не мога да дам лично мнение, защото днес ми пристигна и тепърва ще го тествам.

# 29
  • Мнения: 268
Здравейте,нова съм в темата,насочила съм се към the ordinary,но не съм сигурна към кои продукти да се насоча. На 21 съм,с нормална към мазна кожа,имам доста черни точки.. имам нужна от добра хидратация,кожата ми околоочния контур е суха,имам и няколко леки бръчки на челото заради не добра хидратация предполагам.. има ли добър продукт от тази марка като за моята кожа или да се насоча към друга?Blush

Общи условия

Активация на акаунт