The Ordinarу + DECIEM (Тема № 5)

  • 39 515
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 730
Здравейте,нова съм в темата,насочила съм се към the ordinary,но не съм сигурна към кои продукти да се насоча. На 21 съм,с нормална към мазна кожа,имам доста черни точки.. имам нужна от добра хидратация,кожата ми околоочния контур е суха,имам и няколко леки бръчки на челото заради не добра хидратация предполагам.. има ли добър продукт от тази марка като за моята кожа или да се насоча към друга?Blush

Серума с ХК е за худратация. Има 2 вида, аз взех Marine, но моята кожа е по-скоро суха и комбинирана... Не ми прави пъпчици по Т-зоната. За околоочния контур взех серума с кофеин, но честно казано няма ефект сякаш... Също лек и приятен серум е Argireline, той е с пептиди и  е за първи бръчки. Кожата става мека и гладка от серумите, но само те не знам дали ще са ти достатъчни. Върху тях се слага хидратиращ крем, понеже си млада и нямаш нужда от тежки анти-ейдж кремове...Grinning

# 31
  • Мнения: 135
От около седмица съм на Granactive Retinoid 5% и от няколко дни ми излизат ситни пъпчици, предимно в Т-зоната. Питам се дали пърджвам или е някаква реакция? Реално пъпчиците не са червени, т.е. няма възпаление, просто текстура с тук-таме само бяло връхче, а серумът го включих като анти-ейдж и за заличаване на червени белези от индивидуални пъпки на дясната буза, т.е. новите ситни пъпчици не са в зона, в която принципно имам проблеми. Преди това ползвах Granactive Retinoid 2% и нямаше такъв ефект.

# 32
  • Мнения: 88
От около седмица съм на Granactive Retinoid 5% и от няколко дни ми излизат ситни пъпчици, предимно в Т-зоната. Питам се дали пърджвам или е някаква реакция? Реално пъпчиците не са червени, т.е. няма възпаление, просто текстура с тук-таме само бяло връхче, а серумът го включих като анти-ейдж и за заличаване на червени белези от индивидуални пъпки на дясната буза, т.е. новите ситни пъпчици не са в зона, в която принципно имам проблеми. Преди това ползвах Granactive Retinoid 2% и нямаше такъв ефект.

И при мен се получи същото почти веднага като го започнах. След няколко дни пъпчиците сами се махнаха. След това не са се появявали - на 3та седмица съм в момента.

Последна редакция: сб, 18 апр 2020, 16:46 от Skinny Vanilla

# 33
  • Мнения: 135
Skinny Vanilla, благодаря много за отговора, продължавам смело с мазането

# 34
  • Мнения: 5 963
Момичета, Дъглас дали ще зареждат изчерпаните неща на ТО? Искам да се възползвам от отстъпките, но нещата, на които съм хвърлила око си стоят все така изчерпани Sad

# 35
  • Мнения: 6 571
Момичета, Дъглас дали ще зареждат изчерпаните неща на ТО? Искам да се възползвам от отстъпките, но нещата, на които съм хвърлила око си стоят все така изчерпани Sad

“Следете сайта” получих като отговор.
Но не мисля, че ще заредят нещо скоро..Cry

# 36
  • Мнения: 5 963
Много неприятно, че не мога да се възползвам от намалението в Дъглас Sad Явно са имали много малко артикули, някой знае ли откога стоят така изчерпани нещата на ТО?
А има ли други български сайтове, които предлагат марката, т.к. не ми се чака от deciem?

# 37
  • Мнения: 53
Днес има зареждане. Успях даже да поръчам

# 38
  • Мнения: 99
От 1 седмица вися в сайта на Дъглас и днес направих поръчка от DECIEM. Малко ме е яд, но така или иначе продуктите, които поръчах, тук ги няма. Някоя от вас да има проблем с разширени пори?
Поръчах си продукти по режим от сайта за пигментни петна, че и с това имам проблем

# 39
  • Мнения: 99
Много неприятно, че не мога да се възползвам от намалението в Дъглас Sad Явно са имали много малко артикули, някой знае ли откога стоят така изчерпани нещата на ТО?
А има ли други български сайтове, които предлагат марката, т.к. не ми се чака от deciem?

Няма друг официален представител и ако намерите, са ментета. Намерих дори в Алиекспрес,потресох се.

# 40
  • София
  • Мнения: 1 698
Niacinamide подходящ ли е за акне на момиче на 14 г.? Че се чудя вече как да третирам лицето на тийнейджърката...

# 41
  • Мнения: 4 219
Аз също поръчах, но не успях да се включа за червения пилинг ...

# 42
  • Мнения: 5 963
Аз все още се притеснявам от червения пилинг и по-агресивните киселини, т.к. кожата ми е много чувствителна и капризна. Поръчах си ниацинамида и хиалуроновата киселина. Тези два продукта могат ли да се комбинират заедно?

# 43
  • Мнения: 4 219
Аз все още се притеснявам от червения пилинг и по-агресивните киселини, т.к. кожата ми е много чувствителна и капризна. Поръчах си ниацинамида и хиалуроновата киселина. Тези два продукта могат ли да се комбинират заедно?
И аз ги поръчах , както и кремчето им Natural Moisturizing Factors + HA .. да видим.

Последна редакция: вт, 21 апр 2020, 21:41 от krystal93

# 44
  • Мнения: 22 520
Аз все още се притеснявам от червения пилинг и по-агресивните киселини, т.к. кожата ми е много чувствителна и капризна. Поръчах си ниацинамида и хиалуроновата киселина. Тези два продукта могат ли да се комбинират заедно?
Могат.

Общи условия

Активация на акаунт