Развод ли ни чака?

  • 7 761
  • 91
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 186
Йеее, браво. Обиждаш точно като клюкарка от пред блока. Ама си е друго, че имаш и тапия.

# 31
  • Мнения: X
Трудно ми е да си представя 2 години и едно бебе по-късно да се тръшкам кръшнали ли са ми единично преди 2 години или не. Ако са ти кръшнали няма как да се поправи миналото, изборите са направени и животът е продължил. Ако не са ти кръшнали, тровиш 2 години себе си и семейството си от глупост.

Време е да спреш да ревеш, бебето да спи в свое си креватче и мъжът ти да спи в семейното легло. Миналото е непоправимо, бъдещето е неизвестно, действай сега в посока сплотяване и интимност, иначе семейството ще се разпадне със или без развод.

# 32
  • Мнения: 17 407
Йеее, браво. Обиждаш точно като клюкарка от пред блока. Ама си е друго, че имаш и тапия.

Четете си за друг път внимателно казусите, колега, преди да вадите на умряло куче нож.
Simple Smile

# 33
  • Мнения: 10 993
Тормозиш се излишно и се съсипваш за няма нищо.
Нали няма изневяра, какво го мислиш толкова.

# 34
  • Мнения: 3 186
Няма значение дефиницията за изневяра, а това, че авторката се дразни.

# 35
  • Мнения: 3 010
Авторке, ти сигурна ли си, че само това ти дърпа опашката. Как за нещо такова ще имаш две години дупка в брака. И аз бих се ядосала, ама чак такова охладняване и драма. Изговорете го.

# 36
  • Мнения: 4 949
Явно аз чета различно..
7г безпроблемен брак,в който няма ревност и проблеми.
Съпругът отива в командировка.Уж ще се прибере,но не се прибира.Уж всичко нормално,уж пътувал сам,но когато инуицията на жена му се обадила и зачекнала темата...Се оказва,че бил с колежка.
Авторката казва,че след скандала повече не е зачеквала темата,но..не забравя.
Защо ли?
Може би защото и поведението на любимия не е същото..И това я тормози и не и дава да продължи напред.

И всичко това го казвам,защото авторката каза,че не е ревнувала преди и ,че тази тема с колежката,повече не е повдигана.

# 37
  • Мнения: 18 536
Да ,не е ревнувала никак, ама помни две години  и след бебе вижда  призраци.Било какво било, а такъв мъж под чехъл е  ясно че не смее да разказва и що да го прави? Като бебе мамо  ,другарко...мъж ли ще  е ...Всеки ревнува някак, всеки е бил с друг партньор някога.Давайте да  я напътите да се разведе ,да  трови живота си , и на децата си после,три деца са това и мнима изневяра.Ако хойка няма да е веднъж , не става с веднъж.

# 38
  • Мнения: 4 949
О не! Развод не споменавам.
Жената сподели.А всички я нападнаха в безумна ревност.
В крайна сметка са продължили заедно.Създали са дете.
Към авторката бих казала.
Страха и ревността са лош съветник.Радвай се на ежедневието.Освободи се от страхове,ревност и съмнения.
Може твоите съмнения и дистанцираност да предизвикват реакция.
Бъдещето не ни е под контрол,а истината, каквато и да е тя ,винаги излиза..
Та гледай настоящето...то зависи от теб и отношението ти.

Не знам,коя жена би взела решение за развод след споделено тук..
За мен понякога човек има нужда да освободи струпаното в главата си анонимно..

Последна редакция: пн, 13 апр 2020, 21:02 от Рози и Бодли

# 39
  • Мнения: X
Аз от написаното разбрах, че се е прибрал както е обещал. Кога е кръшнал, в колата ли, та все се сещала като види колата... Пълно безумие.

# 40
  • Мнения: 18 536
Цели два дена бил в друг град на нещо си  служебно.
Нормално е било като ни стигне колега да спре и ни вземе по път.Както и мъжът ми е  бил шофьор на такси, почина, но дали да не питам , да вярвам ли че все клиентки е возил.Даже е споменавал как му е предлагала една да плати в натура, сигурно така е станало.Като ще си спомняме да е  всичко.
Тя с бебе   се е затворила , писва , и още две деца отглежда, няма време да се усмихне сигурно и се чуди как да си изкара на мъжа си, пък пита към развод ли върви.Ревността без мярка натам върви...

# 41
  • Мнения: 4 949
Цели два дена бил в друг град на нещо си  служебно.
Нормално е било като ни стигне колега да спре и ни вземе по път.
Естествено,че е нормално! Не е естествено да премълчава .И после да каже.."Да взех колежка"
Не,че е возил колежка,а че го е скрил и премълчал.
Даже не се сещам защо мъж би го правил с жена, с която има безпроблемно съжителство и няма ревност.

# 42
  • Мнения: 17 407
Не знам дали не правят някои паралел с онзи, който се крие от партньорката си, за да говори с бившата, спят отделно и обижда детето ѝ.
Тук се касае за ситуация, която нея изобщо не я касае. С кого е пътувал и защо не се е отчел сам. Нямам намерение да продължавам с хипотезите. По същия начин стоят нещата с ежедневните дейности на работното място. Колежки, колеги. Кой какво иска - споделя с другия. Който е заинтересован, намира деликатен начин да разбере.

# 43
  • Мнения: 2 885
Забрни му направо да гледа жени , да говори с тях абсурд . Защо мислиш , че има нещо и какво като е закарал някъде , това не означава че иска нещо с нея , поне хубава ли е че такава ревност проявяваш ?

# 44
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 320
Пичът е постъпил глупаво. Знае, че жена му си търси повод да го зачеше на тема изневяра, знае, че няма да е приятно, но пък дава шанс за развитие на темата. И последното ще да е от любоовв към нея.

Оправдавам авторката дотолкова, че е имала куража да роди три деца, че хормоните й са объркани и че е напълно нормално да изпитваш ревност.

Общи условия

Активация на акаунт