Съмнения

  • 8 744
  • 178
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 291
Не виждам какво лошо има да попиташ какво са си говорили, още повече, че правите опити за дете и явно сте заедно насериозно, съвсем друго е ако му държиш сметка и т.н. А това, че се ядосва като го питаш не изглежда ок. Един мъж не е нужно да го следиш, за да забележиш, че си крие телефона. И това не е ок. Може и още да си има чувства към бившата, на мен малко така ми изжлеждат нещата. А и за да го остави жена с две деца от него, също не изглежда ок. Не бързай със забременяването. Още повече и с това държание към детето ти.. Според мен остави малко нещата така и виж как ще се развият. Може да пробваш да поговориш с него кагато и двамата сте спокойни, без обвинения. От самия отговор ще си направиш изводите. И на мен не ми изглежда читав.

Последна редакция: нд, 12 апр 2020, 16:51 от Neni •

# 31
  • София
  • Мнения: 971
Защо не го оставиш сам за известно време да разбере какво иска. И от коя. Може пък да си намериш по-свестен баща на бъдещото ти дете....

# 32
  • Мнения: X
Само да споделя, дори днес още не е излязъл от стаята, не сме говорили. Да повдигна ли въпроса или да се правя, че няма нищо?

Ради, то няма нищо. Нищо не се е случило. Той се крие като ученичка, ти като майка тропаш с краче и чакаш да видиш бележника.

Оставяй го да прави каквото си иска - дреме ти. Твоят приоритет трябва да е твоето дете и щастието ти. Бившата няма да се върне при него, след като тя го е напуснала. Започни да се тревожиш, ако се появи друго маце на хоризонта.
А нормално ли е да иска да празнуваме в моя дом рождения ден на детето му заедно с бившата? И те са го решили това заедно и когато казах добре, кога го реши, защо не ме попита той веднага каза само ти не си ок с това.

# 33
  • София
  • Мнения: 971
От сега ти се налага. После какво ли ще е. Какво му обичаш на този мъж?

# 34
  • Мнения: X
От сега ти се налага. После какво ли ще е. Какво му обичаш на този мъж?
Просто имам чувства , приех това, че има деца, дори ми е приятно, когато те са с нас. Искам да се получи най-после една моя връзка, но той започна да се държи така.

# 35
  • Мнения: 17 407
Не е никоя, защото живеят заедно, и то като семейство, не съквартиранти, които си говорят предимно за режийни.
Разбирам много добре, че тя очаква той сам да ѝ споделя, и да взимат заедно някои решения.  С него какво става обаче и защо е това поведение - няма как да знаем.

# 36
  • Мнения: X

А нормално ли е да иска да празнуваме в моя дом рождения ден на детето му заедно с бившата? И те са го решили това заедно и когато казах добре, кога го реши, защо не ме попита той веднага каза само ти не си ок с това.

Ако и той живее в твоя дом - да, нормално е да иска. Въпреки това, той е само гост и е трябвало да се допита до теб, преди да говори каквото и да е било с бившата.

Като цяло, ако живее в твоето жилище и ти се фръцка - вместо да спи в другата стая, да слиза и да спи в колата си, следващият път.

# 37
  • София
  • Мнения: 971
От сега ти се налага. После какво ли ще е. Какво му обичаш на този мъж?
Просто имам чувства , приех това, че има деца, дори ми е приятно, когато те са с нас. Искам да се получи най-после една моя връзка, но той започна да се държи така.

Хубаво имаш чувства, но не са правилните чувства към точния човек. Внимателно мисли да не останеш сама с 2 деца.

# 38
  • Мнения: X

А нормално ли е да иска да празнуваме в моя дом рождения ден на детето му заедно с бившата? И те са го решили това заедно и когато казах добре, кога го реши, защо не ме попита той веднага каза само ти не си ок с това.

Ако и той живее в твоя дом - да, нормално е да иска. Въпреки това, той е само гост и е трябвало да се допита до теб, преди да говори каквото и да е било с бившата.

Като цяло, ако живее в твоето жилище и ти се фръцка - вместо да спи в другата стая, да слиза и да спи в колата си, следващият път.
Дори не ме попита, директно с нея си го реши. И аз пак си замълчах и кзах добре. И да живее при мен, започвам да си мисля, че съм допуснала грешка.

# 39
  • Мнения: X
Той иска да доведе бившата си тук при мен с децата за да празнуват. Аз не мисля, че е нормално.

# 40
  • Мнения: X
Аааааа, Ради. Само да те светна. Щом живее при теб, да си плаща наем.

Иначе откъде си сигурна, че е с теб по любов, а не заради безплатните bed & breakfast? Че и секс.

Търсиш колко е средният наем в района, делиш го на половина и да си плаща. Иначе - на улицата и като ти се прииска мъж, ще му пратиш смс - трябва да дойде до 30-40 минути, телефонът нали все му е в ръцете.

# 41
  • София
  • Мнения: 971
Той иска да доведе бившата си тук при мен с децата за да празнуват. Аз не мисля, че е нормално.

Ми много ясно! Ще разполагат с безплатен терен, сервитьорка и миячка на чинии. Може и безплатна аниматорка да станеш, ако се раздадеш повечко.

# 42
  • Мнения: 17 407
След като не са се разбирали бившите им да присъстват по един или друг начин физически в ежедневния живот, с поводи или без, естествено е някой от двамата да не е ок.
Ради, можеш да използваш констатацията му, че не си ок с това и да се опиташ да проведеш разговор.

# 43
  • Мнения: X
Той иска да доведе бившата си тук при мен с децата за да празнуват. Аз не мисля, че е нормално.

Ми, кажи му?! Защо се съгласяваш?! Ти си си в своя дом и трябва да се чувстваш по всяко едно време комфортно.

Ама и ти... Да си решила, че той е единствения мъж, последния такъв? Като не му харесва, да събира багажа и да ходи при мама и тате. Мъж ще си намериш точно за 20 минути, ако ти е толкова спешно и нужно.

# 44
  • Варна
  • Мнения: 36 628
Тоя живее в твоето жилище, крие се с телефона, казва на детето ти да се маха. Абе, жена, какво му обичаш на тоя бе? Той е като кукувиците явно, идва, чука, снася дете/деца и после на следващата.

Общи условия

Активация на акаунт