Съмнения

  • 8 737
  • 178
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
Той иска да доведе бившата си тук при мен с децата за да празнуват. Аз не мисля, че е нормално.

Ми много ясно! Ще разполагат с безплатен терен, сервитьорка и миячка на чинии. Може и безплатна аниматорка да станеш, ако се раздадеш повечко.

За това не се бях замисляла.
Той иска да доведе бившата си тук при мен с децата за да празнуват. Аз не мисля, че е нормално.

Ми, кажи му?! Защо се съгласяваш?! Ти си си в своя дом и трябва да се чувстваш по всяко едно време комфортно.

Ама и ти... Да си решила, че той е единствения мъж, последния такъв? Като не му харесва, да събира багажа и да ходи при мама и тате. Мъж ще си намериш точно за 20 минути, ако ти е толкова спешно и нужно.
Искам да му кажа, че не ми е приятно да ми я води тук, ако сме само ние с децата да, но защо ми е тя, да си празнува с тях отделно. Но после се замислям ами ако отиде при нея да празнува в нейния дом и ми става гадно.

# 46
  • Мнения: X
Искам да му кажа, че не ми е приятно да ми я води тук, ако сме само ние с децата да, но защо ми е тя, да си празнува с тях отделно. Но после се замислям ами ако отиде при нея да празнува в нейния дом и ми става гадно.

Защо ти става гадно?! Той, ако е мъж на място, ще вземе теб и твоето дете със себе си.
Май-май ти е скучен живота и си се вкопчила в този индивид, за да ти е поне малко интересен.

# 47
  • Мнения: 5 508
Той иска да доведе бившата си тук при мен с децата за да празнуват. Аз не мисля, че е нормално.
Да, навярно щеше да е много по-добре да са в нейния дом, двамата с двете деца или евентуално + теб и твоето, но да се чувстваш неудобно като гостенка в домът им, макар и вече бивш.
Съвсем нормално е да искат да са заедно на празника щом са в нормални отношения. Не е ннормално да искаш дете от него, а да не сте изяснили елементарни неща като отношенията ти с бившата му жена да речем, както и да твърдиш, че ддомът е само твой, макар да живеете заедно и да искате в него да отглеждате ВАШЕТО дете.

# 48
  • Мнения: X
Искам да му кажа, че не ми е приятно да ми я води тук, ако сме само ние с децата да, но защо ми е тя, да си празнува с тях отделно. Но после се замислям ами ако отиде при нея да празнува в нейния дом и ми става гадно.

Защо ти става гадно?! Той, ако е мъж на място, ще вземе теб и твоето дете със себе си.
Май-май ти е скучен живота и си се вкопчила в този индивид, за да ти е поне малко интересен.
Просто след последната ми връзка, вече ми е тежко и сега отново се оказвам разочарована, просто искам да се получи веднуж завинаги с някого.

# 49
  • Мнения: X
Той иска да доведе бившата си тук при мен с децата за да празнуват. Аз не мисля, че е нормално.
Да, навярно щеше да е много по-добре да са в нейния дом, двамата с двете деца или евентуално + теб и твоето, но да се чувстваш неудобно като гостенка в домът им, макар и вече бивш.
Съвсем нормално е да искат да са заедно на празника щом са в нормални отношения. Не е ннормално да искаш дете от него, а да не сте изяснили елементарни неща като отношенията ти с бившата му жена да речем, както и да твърдиш, че ддомът е само твой, макар да живеете заедно и да искате в него да отглеждате ВАШЕТО дете.
Не твърдя, че в само мой. Аз плащам всичко, нищо не съм поискала от него до сега и той пазарува много ясно, но тези неща дето се случват, започнаха да ме тревожат.

# 50
  • Мнения: 7 913
Не бързай с бебето.
Този човек ми изглежда като див балкански субект и определено показва, че не те уважава. А ти си много мека. Вече те е дресирал, но още не си даваш сметка за това. Гледай под лупа отношението му към твоето дете и не си затваряй широко очите.

# 51
  • Мнения: X
Просто след последната ми връзка, вече ми е тежко и сега отново се оказвам разочарована, просто искам да се получи веднуж завинаги с някого.

Моят съвет към теб е, изчакай да мине извънредното положение и го пускай да си търси квартира и да се изнася. Мъж ще намериш, стига да ти е нужен, като цяло.
Според мен, този не струва - освен за себе си и своите чувства, трябва да помислиш и как се чувства твоето дете, което трябва да е твой приоритет.

А, и по-бързо да си търси квартира - ако ли не, да ходи при бившата, докато си намери.

# 52
  • Мнения: X
Просто след последната ми връзка, вече ми е тежко и сега отново се оказвам разочарована, просто искам да се получи веднуж завинаги с някого.

Моят съвет към теб е, изчакай да мине извънредното положение и го пускай да си търси квартира и да се изнася. Мъж ще намериш, стига да ти е нужен, като цяло.
Според мен, този не струва - освен за себе си и своите чувства, трябва да помислиш и как се чувства твоето дете, което трябва да е твой приоритет.

А, и по-бързо да си търси квартира - ако ли не, да ходи при бившата, докато си намери.
Много ти благодаря, точно това мисля да направя и аз, просто ще приключа с това, явно няма да излезе нормална връзка.

# 53
  • Мнения: 9 696
Използвай празнуването в дома ти като чудесен повод да видиш как се държат един с друг, какви теми на разговор имат, как се гледат и т.н. Сещаш се. Едва ли могат да играят добре, ако той се цупи като ощипана мома и се крие в другата стая.

# 54
  • Мнения: X
Използвай празнуването в дома ти като чудесен повод да видиш как се държат един с друг, какви теми на разговор имат, как се гледат и т.н. Сещаш се. Едва ли могат да играят добре, ако той се цупи като ощипана мома и се крие в другата стая.

Да, ще изчакам да мине и това и ще видя как ще постъпя, но от сега ми е адски тежко само при мисълта.

# 55
  • Мнения: 9 696
Не се настройвай и самонавивай постоянно. Нищо добро няма да ти донесе. Занимавай се с неща, които не те натоварват.

# 56
  • София
  • Мнения: 35 094
Авторке, я се стегни! Ще принасяш на бившата от немай къде.
Да ходи да си празнува у тях, ако толкова му е зор. Ти малко се поизтупай и вдигни глава. Яла си го веднъж, сега си правиш филми без сценарий в главата. Още веднъж ли искаш да се нахендриш?

# 57
  • Мнения: 1 107
Абсолютно Да за предния отговор (G&B). На принципа, приятелите близо, враговете още по-близо.
И не влизай във филми, може нещата да не са така както ти изглеждат.
Ти сигурно се познаваш с жена му, сигурно са решили защо е по-добре у вас, а не у тях. Сигурно да не е тази изолация РД би бил в някое заведение. Ти била ли си у тях? Тя друг път била ли е у вас? Може да е у вас РД, та детето малко да промени обстановката от у тях, у вас, може да е като парти изненада, да дойде уж при татко си, а всичко да е украсено и тнт... Надали са обмисляли, аха слугиня има там. Я без глупости!
Този мъж я е запознал с децата си, заживял е с нейното и сега един РД на своето не може да отпразнува. Неговите деца живеят без баща си и той не може да направи рождения им ден в новия дом.
Ако някой оставя другия, то той трябва за остави авторката.
Пусни се в момента и го живей по най-добрия начин и търси красивото във всичко и се старай хората около теб и ти да сте щастливи. Не би ти било добре да празнуват у тях без вас, все едно сте никои ти и детето ти, може пък жена му да не е искала вие да сте там и да е решил, че е обидно да ви няма и да е избрал да сте у вас. Какво ако идеята е негова? Сега пред бившата ще излезне, че той решава едно, ама новата го държи под чехъл и последната е нейната. Не знаем тя сама ли живее с децата или с родителите си, което също е фактор вие да не присъствате...
Организирай сама рождения ден у вас, направи му кефа, бъди и аниматор и миячка и чистачка и всичко. Дай най-доброто от себе си, не мери всичко, аз толкова и ти толкова...
И нека си говорят колкото си искат по телефона и за каквото си искат. Един ден тя ще намери нов мъж и тогава разговорите ще намалеят.
А ако не ви е писано да бъдете заедно...то ще се види. Само ако ти пука за връзката, не бъди ти причината за нейното разпадане. Но като ти чета последния коментар май това искаш...

Последна редакция: нд, 12 апр 2020, 13:20 от vige

# 58
  • Мнения: 5 508
С това си поведение съсипваш връзката си. Липса на нормална комуникация в комбинация със следене и искане на отчети за дадени разговори ще доведе до края й, дори от страна на приятелят ти да е нямало проблем.
И пак питам - по-добре ли ще се чувстваш да отидеш с негоцел в бившият им дом за да празнувате? Или той да отиде сам? Не е ли по-добре да опознаеш жената на своя територия, където ще се чувстваш комфортно и спокойно? Все пак искаш да имате дете, а бившата му винаги ще е майка на децата му и е в твой плюс да се разбирате.
Относно това, че ти се чуваш с бившия си два пъти в месеца - има хора, които държат на децата си и се информират за тях ежедневно все пак и всеки нормален баща, който не живее с децата си, следва да го прави ...

# 59
  • Мнения: X
Днес той дори не ми говори, подминава ме влъщи... и то само защото питах съвсем нормално какво са си говорили.. мисля,че е прекалено.

Общи условия

Активация на акаунт