Велислав Павлов *Димитър Захариев *Диана Димитрова Тема 63

  • 11 732
  • 761
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 076
Скрит текст:
Акаунти на акьорите в социалните мрежи
Велислав Павлов - instgram
Димитър Захариев - instagram
Диана Димитрова - instagram

Велислав Павлов - facebook

Диана Димитрова - facebook

Вездесъщият - линкове и полезна информация

Постановки, в които можем да ги гледаме:
Скрит текст:

Велислав Павлов

Дон Жуан – Народен театър – голяма сцена
На ръба – Народен театър – голяма сцена
Братя Карамазови - Народен театър - голяма сцена
Рибарят и неговата душа – Театър 199
Три сестри - Родопски драматичен театър, гр. Смолян - вече не се играе

Диана Димитрова
– в момента не играе никъде, снима филми и серили. Очакваме постановка с нея в края на 2018
Димитър Захариев
Занимава се с импровизационен театър – Клонираните/ ХаХаХА Импро – Кино Влайкова
Джордж Каплан - Френски институт/ Арте урбана Колектив

Телевизионни интервюта

Други интервюта в електронни и печатни медии
Скрит текст:
Велислав Павлов
Диана Димитрова
Димитър Захариев


Кино/ Театър/ Телевизия - трейлъри


Благодарение на Mari_Mar сезоните от Откраднат живот с участието на тримата актьори.
Скрит текст:

     












Гифчета за сваляне


Линк към Тема 62

Последна редакция: пн, 13 апр 2020, 12:13 от Donna Paulsen

# 1
  • Мнения: 3 269
Цоп 😂. И благодаря за темата 🤗!

За изследванията все ми се струва, че Марио ще ги направи. А колко ли време се чакат резултати 🤔.
Замислих се и за друго. Ние Апостолова я ковем, че не е добре с хронологията и времевите интервали, но - тестовете на Зорница се случват много последователно. Първо се тества на старта на сезона - в края на февруари. После пак края на март-началото на април. Така кога трябва да е следващия тест? И предвид че седмичната стъпка мина от 4 на 3 епизода. Може би към 10-ти май 🤔.
Та моята логика казва, че вероятно следващият тест - майският, ще е положителният. Дотогава въртене на шиш.

# 2
  • Мнения: 489
Благодаря за темата, Дона! Аз продължавам да се надявам Зорница и Марио да изговорят цялото това мълчание, което се е настанило между тях Simple Smile

Последна редакция: нд, 12 апр 2020, 16:23 от dimchetod

# 3
  • София
  • Мнения: 9 558
Благодаря за темата. И мога ли да помоля и за липсващите епизоди от миналия сезон?

Дрийми, хич и не ги следя времената вече. Искам само да се случват логични неща, а че го омотават,  вече дори не ме ядосва - трябваше да видим, че са направили няколко теста и ни го показаха. Сега, колко е нормално на втори-трети опит да си мислят, че има проблем, е съвсем друг въпрос, но нямаШе как да ни покажат, че са опитвали поне година, защото съвсем щяха да оплескат времето.
Тази история със забременяването не могат да я протакат още, поне се надявам де. Друга драма ще излезе на хоризонта, било с короната, било с ХХ, който не знае граници, било с някакви проблеми с бременността на Зорница. Моите очаквания са такива.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 360
Благодаря за новата тема! Много свежарска глава Heart EyesJoy
Цветни и ухилени Joy

Как ми се иска нашите да се поухилят малко!
Кога ще дойде басейнът? - Да отидат на СПА да си полекуват нервите Joy

# 5
  • София
  • Мнения: 9 558
Дона, ето 14 епизод. Взех го от публикациите на Мари_Мар.
https://e103-nlds101.cdn.bg/nlds_vod/novaplay/vod/2020/03/20/271 … _1600_pc.mp4.m3u8

# 6
  • Мнения: 4 076
Дона, ето 14 епизод. Взех го от публикациите на Мари_Мар.
https://e103-nlds101.cdn.bg/nlds_vod/novaplay/vod/2020/03/20/271 … _1600_pc.mp4.m3u8
Супер си, благодаря!

# 7
  • Мнения: 6 159
Доне , благодаря за темата !
Хубав и щастлив празник ! Бъдете здрави !

# 8
  • Мнения: 12 415
Благодаря за темата, Доне Simple Smile

    И аз като Роси смятам, че няма да я борим бременността цял сезон. Освен това, ако мислят да има нов сезон и мислят двамата да участват Зорница трябва да роди в края на сезона, та после да се върне, а бебето да е станало пети клас Joy

# 9
  • Мнения: 6 159
Май ще са по-малко епизодите , така че може да очакваме  по-бързичко развитие .
Ако има  следващ сезон , ще ми е приятно да участват и двамата  като двойка , но за целта трябва Марио да "проговори" .

# 10
  • Мнения: 1 751
Благодаря за темата 😘
Ето снимка от днес, адмирации за уважението към медиците.👏👏👏


Дано да видим Велислав и Диана и на есен.

# 11
  • Мнения: 9 628
Благодаря за темата, Доне Simple Smile

    И аз като Роси смятам, че няма да я борим бременността цял сезон. Освен това, ако мислят да има нов сезон и мислят двамата да участват Зорница трябва да роди в края на сезона, та после да се върне, а бебето да е станало пети клас Joy
Направо абитуриент! Ще бъдат преминали безсънието, болнавостта на малките деца и тийнейджърските години Joy

Мерси, за темата!

# 12
  • Мнения: 4 076
Всички епизоди са качени. Благодаря за търпението Kissing HeartKissing Heart

# 13
  • София
  • Мнения: 9 558
Моски, Милошев каза Дай Боже, наесен нов сезон. Според мен преговарят или вече имат договорка, иначе щеше да си замълчи.
И аз се надявам Диана и Велислав да участват, ако има такъв. Може да гледаме как Зорница бременее и лази по нервите на мъжа си, защото не си пие витамините Simple Smile. Въпреки, че с всеки нов сезон вероятността да скапат образите на героите е голяма, аз се надявам да запазят Марио такъв недодялан разкошник. А сегашната му история е страхотна във всеки един аспект. Имаше нужда да се говори за емоциите, през които минават двойките с репродуктивни проблеми. Христина този път се справи много добре, нацелила е цялата палитра от усещания и вътрешни борби.

# 14
  • Мнения: 12 415
Ааа Роси, Христина няма да скапе Марио, нали сме се разбрали, че е тайно влюбена в този образ 😂
Ако има нов сезон, честно, не виждам защо да не участват. Велислав е Оправен и не му пречи да съвместява дейности, а и не е високомерен да не иска да участва в сериали. Диана пък вече си е свикнала със сериала Grinning

Общи условия

Активация на акаунт