Велислав Павлов *Димитър Захариев *Диана Димитрова Тема 63

  • 11 721
  • 761
  •   1
Отговори
# 30
  • варна
  • Мнения: 355
Дано двамцата успеят хубаво да си поговорят без премълчаване и недомлъвки! Искам да се изясни тази ситуация и да се продължава напред с историята им каквато и да е тя

# 31
  • Мнения: 9 374
Дано двамцата успеят хубаво да си поговорят без премълчаване и недомлъвки! Искам да се изясни тази ситуация и да се продължава напред с историята им каквато и да е тя
Явно няма да е в този епизод. Вие какви ли не теории изписахте къде ще спи Зорница, ще го чака ли, няма ли и никой не позна, че ще иска да спи на земята до дивана. Grinning Те даже се прибрали двамата, тя се пренесе при него и още малко на пода щеше да спи само и само да не е сама. Grinning Жалко, че само това видяхме от тях, искаше ми се още. Много беше сладка като се сгуши при Mарио с една доволна и дяволита усмивка, а той как си я прибра под завивката, хайде от него да мине. Grinning

# 32
  • Мнения: 12 407
Ааа Яни, не се прибраха заедно, Зорница го чакаше, той си дойде след нея.
Обаче беше очарователна как се примъкна при него. Дрийми, дай да й сложим още една червена точка - Марио бяга от нея, ама тя не се дава Joy

# 33
  • София
  • Мнения: 2 330
Аплодисменти за Зорница! Heart Eyes

# 34
  • Мнения: 9 374
Ааа Яни, не се прибраха заедно, Зорница го чакаше, той си дойде след нея.
Упс, това съм го пропуснала. Grinning

# 35
  • Мнения: 12 407
Ами Яни, тя го догони, той изсумтя, каза че бърза и отпраши. Зорница остана с екип, говори си с Цвети. После я даваха как си е в спалнята и си маже ръцете в крем (принципно имам емоционална травма да гледам Зорница да се маже с крем и мъж се прибира Joy) и той дойде с яке облечен, явно тогава се е прибрал.

# 36
  • Мнения: 9 374
Ами Яни, тя го догони, той изсумтя, каза че бърза и отпраши. Зорница остана с екип, говори си с Цвети. После я даваха как си е в спалнята и си маже ръцете в крем (принципно имам емоционална травма да гледам Зорница да се маже с крем и мъж се прибира Joy) и той дойде с яке облечен, явно тогава се е прибрал.
Значи не само аз съм получила леко дежа вю като я видях така да си маже ръцете на леглото. Joy

# 37
  • Мнения: 12 407
Едно от нещата, което много ми харесва, е, че ми оставят усещането че Зорница си обича Марио точно такъв - кисел и троснат, но с огромно добро сърце.

# 38
  • София
  • Мнения: 2 330
Едно от нещата, което много ми харесва, е, че ми оставят усещането че Зорница си обича Марио точно такъв - кисел и троснат, но с огромно добро сърце.
Ами... борсук Joy

Яд ме е, че с това съкращаване на сценария, нашите съвсем ги съкратиха. Любопитно ми беше как са се събудили Stuck Out Tongue Winking Eye...

# 39
  • София
  • Мнения: 9 558
Не са се събуждали заедно. Марио е отишъл в болницата. Нали бил на повикване и го дадоха в операцията с Пенев и Нора

# 40
  • Мнения: 12 407
Роси, и аз така си помислих, докато гледах, но пък Нора първо закусваше, после я викнаха в болницата, после тя викна Пенев, така че допускам, че по-скоро видяхме Марио в редовната му смяна.

Утре може би Марио ще ходи да си взима резултатите? Вдругиден евентуално да ги разберем и към Гергьовден и Зорница ще ги научи Joy

# 41
  • София
  • Мнения: 2 330
Не са се събуждали заедно. Марио е отишъл в болницата. Нали бил на повикване и го дадоха в операцията с Пенев и Нора
Добре, де, как я прескача Joy

# 42
  • Мнения: 1 749
Очаквах повече от тази серия, но само като изписаха заглавието НОЩТА НА НЕПОЗНАТИТЕ и ги отписах Simple Smile
Марио и Зорница си се познават, приемат и обичат, просто имат прекалено огромно желание за дете и двамата не могат да намерят общият път да се борят заедно. Но минаха вече през упрекването един друг, така че вече да се напаснат.

Ненева направи мекици, за да предразположи Нора, не е било закуска. Това си е нощната смяна.
На промото Марио е угрижен, надявам се нещата с Кари да са наред.
Като че  ли е в кабинета на Зорница, може все пак да я вземе при получаването на резултатите.

# 43
  • София
  • Мнения: 9 558
Моски, нали телефонът на Нора звънна, тя говори с Пенев и каза на Ненева, че е на повикване.

Марио много угрижен ми изглежда в промото. Дали е при Зорница или е в кабинета на Захариев?

# 44
  • Мнения: 9 627
Познах, че е на земята Grinning
Ама е голяма лисица, човекът как да я остави да спи на пода?! Joy

Общи условия

Активация на акаунт