Велислав Павлов *Димитър Захариев *Диана Димитрова Тема 63

  • 11 768
  • 761
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 2 419
Така... Съмнението от кого е детето ще дойде от Поли и Захариев, който знае за проблема на Марио Wink Поли ще си връща злобно на Зорница, но и Гринчи има да отмъщава на Ковачев.
Хайде дай се обзаложим кой ще му каже първи Joy

# 706
  • Мнения: 9 628
Аз някакси си мисля, че за първи път в живота си Гринч ще постъпи добре и ще каже, че не се е случило нищо и тя го е отблъснала. След като разбере разбира се, че Марио се съмнява в бащинството си, де Grinning

# 707
  • Мнения: 12 474
И аз съм с Майчето. Гринч ще каже. Ще постъпи за пръв път като мъж.

# 708
  • София
  • Мнения: 2 419
Да , бе, точно Гринчи Joy Сега ще стане още по-нагъл с Огнянова. Ще й пили нервите вече не само професионално.

# 709
  • Мнения: 1 768
Така... Съмнението от кого е детето ще дойде от Поли и Захариев, който знае за проблема на Марио Wink Поли ще си връща злобно на Зорница, но и Гринчи има да отмъщава на Ковачев.
Хайде дай се обзаложим кой ще му каже първи Joy
Първо Захариев не знае за проблема на Ковачев. Никой освен Зорница не знае.
Второ Поли не харесва нито Марио, нито Зорница. От няколко епизода прави такива злобни забележки по негов адрес. А на Зорница просто завижда, защото тя има шансът да стане майка.
Трето Гринчи - ще си постави нова цел Зорница, но ще сгреши жестоко. Не вярвам хора като Гринчи да се променят. Ако Марио спаси задника на Гринчи, може би по време но короната, бих му дала шанс да се промени.

# 710
  • София
  • Мнения: 9 563
Поли има да си връща и ще си върне за това което Зорница направи миналия сезон.
На мен епизода ми остави горчив вкус. И то не сцената на Зорница и ХХ, а това че Зорница няма грам чувствителност към Марио, както сама каза не може да погледне в него.

Дани съгласна съм с теб, Зорница трябва да говори за случилото се с Марио, не защото той ще се съмнява, а защото така е правилно, защото показва, че я е грижа, че не иска да има тайни и скрити неща между тях, че му се доверява. Ако Марио е с акъла си ще и повярва, ако не - да си тегли сам в апартамента му.

# 711
  • София
  • Мнения: 2 419
Захариев Много добре разбра за кого го пита Ковачев относно изследванията Wink

# 712
  • Мнения: 1 768
Захариев Много добре разбра за кого го пита Ковачев относно изследванията Wink
Пусни си епизодът и гледай пак. Захариев беше толкова погълнат от себе си, че нищо не разбра.

# 713
  • София
  • Мнения: 2 419
Захариев даде пример със себе си, да, де, с негов приятел - да, още тогава си помислих, че е разбрал.

Най- добре е Зорница да каже на Ковачев бързо, преди да разбере, че е бременна, но надали...

# 714
  • Мнения: 12 474
Какво да му каже, защо да му казва ей така да му причини безсмислена болка? Залитна за секунда, защото беше зашеметена от болката която той й причини, освети се бързо, приключи. И кво да му каже - Марио аз по натиснах Гринчи, ама се усетих, че е тъпо. Е такава напълно безсмислена честност никога не съм разбирала. На кого ще помогне да се чувства добре?

# 715
  • София
  • Мнения: 2 419
Моски, така е, но като познава копеленцето и заканата му към Ковачев ( след шамарчето Heart)...
Аз бих казала: Марио, знаеш ли какво ми причиняваш? За малко да из*укам ХХ ...

# 716
  • Мнения: 9 628
А според мен тя не трябва да му казва, че е бременна. Ако иска да бъде с нея след паузата им - да се върне заради нея, а не заради това, че ще имат дете.

# 717
  • София
  • Мнения: 2 419
10х

# 718
  • Мнения: 12 474
Майче, и аз така мисля.
Гринчи ще ни изненада, бих хванала бас за това. Не само, че ще каже истината но и ще поеме цялата отговорност, че той е бил инициатор.

# 719
  • Мнения: 1 768
А според мен тя не трябва да му казва, че е бременна. Ако иска да бъде с нея след паузата им - да се върне заради нея, а не заради това, че ще имат дете.
Залагаш на АНАТОМИЯТА.
Но едва ли това ще използват.
Според мен ще се съберат много преди новината за бременност.

А защо да не каже, че е била на път да допусне грешка, но се е събрала, защото това не е решение на проблема.
Едно дете трябва да е желано и от двамата, създадено с обич, а не защото смяташ, че трябва да направиш другия щастлив и да му угодиш.

Еййййй, много вдигате акциите на Гринчи, да не пропускам нещо?!?!

Последна редакция: вт, 05 май 2020, 22:19 от Daniela Gospodinova 601697

Общи условия

Активация на акаунт