Велислав Павлов *Димитър Захариев *Диана Димитрова Тема 63

  • 11 769
  • 761
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 9 563
Моски, ти сериозно ли “защеметена от болка”. Опита ли се да говори с него, да го догони, да разбере, да му каже че я прави щастлива, че иска него и всякакви такива неща. Хукна веднага, но не за да забременее с цел да си го върне.

Аз ще кажа, дано Поли и ХХ разкажат на Марио. Да видим Зорница, която всеки път се жалва пред колегите си от Марио, че не я разбират, не и се извиняват как ще обясни и дали поне веднъж ще чуем от нея Извинявай.

# 721
  • Мнения: 9 628
Дани, не съм гледала Анатомията от 10 години сигурно, тъй че идея си нямам дали са разигравали тоя сюжет Grinning Ама се надявам на него, пък и ще има две готини сцени Joy

И двамата постъпиха идиотски. Oт болка.

# 722
  • Мнения: 1 768
Защото не говорят.
Именно заради това не ви разбирам отношението, че Зорница трябва да мълчи.

Проблемите се решават, когато споделяш, а не да дърпаш все към себе си.
Именно това ни показаха този епизод - различната гледна точка и на мъжа и на жената.
И макар че винаги говорим, когато видим подкрепата, опората, всичко е наред и нещата се подреждат.

# 723
  • Мнения: 9 628
Майче, и аз така мисля.
Гринчи ще ни изненада, бих хванала бас за това. Не само, че ще каже истината но и ще поеме цялата отговорност, че той е бил инициатор.
Е, Моски, малко се изхвърляш Joy

# 724
  • Мнения: 12 476
Хаххайха, Майче, добре де, ама няма да каже понатисна ме, ама се усети Joy

Дани а Марио какво разбра от пациента и жена му? Едно голямо нищо. Направи точно обратното на това, което жената му показа. И ако разбираше и познаваше Зорница, щеше да знае, че я съсипва, а не й прави добро. И двамата са еднакви, мълчат и правят някакви никому ненужни саможертви. А за казването не знам как се очаква да му каже - ужасно ме заболя и понеже имам склонност към самоунищожение, тръгнах при първия срещнат, ама ти спокойно, то нищо не стана Joy
Но пък продължават да са много последователни в образите им. Зорница все така при силна болка има склонност да се самонаказва, а Марио все така при сериозен проблем има склонност да бяга Grinning

На мен ми хареса всичко. Нямам драми. Но се надявам да не стане така, че Марио да постави под съмнение бременността на Зорница, защото това ми е също толкова противно колкото да не знаеш кой е бащата. Предвид Поли обаче нямам много надежда...

# 725
  • Мнения: 3 269
Момичета, аз още не съм гледала. Ще наваксам по-късно. Разбрах основното - разминахме се.
Диана не ни подведе дотук, затова й вярвам и занапред. Зорница скоро ще повръща и ще бъде вълнуващо 😊😎.

# 726
  • София
  • Мнения: 9 563
Именно, Дани. В епизода ни показаха правилното отношение когато обичаш силно и безрезервно - пациентската към мъжа и, независимо от всичко, каквото и да говориш или мислиш тук съм, с теб съм. При нашите не го видяхме за жалост.

Грам не се съмнявам, че Марио ще разбере. Поли видя и има да си отмъщава на Зорница, ХХ има да отмъщава на Марио, който пък съвсем неслучайно видя ХХ и Юлия. Този път на Зорница ще и се наложи да поеме отговорност за действията си и да обясни и дано го направи преди клюката да е тръгнала из цялата болница.
Москита, има едно голямо Но при Марио, това е, че не вярва, че на Зорница и е достатъчен и това и каза, за него се преструват и рано или късно нещата ще свършат отново с много болка за него. Може би ако вярваше в любовта и щеше да направи друго, знам ли?
В шести сезон Зорница така и не призна на Марио за асансьора, интересно ми е дали в този ще го направи или ще се надява ХХ да излъже, че той е бил инициатора.

Моски, с какво ти хареса Зорница воперационната?

# 727
  • Мнения: 1 768
а Марио какво разбра от пациента и жена му? Едно голямо нищо.

Пациентът беше Марио с всичките му страхове, падения и съмнения.
Но за разлика от жената на пациента, която не се предаде, въпреки че мъжът й искал тя да го остави, тя не се отказа, търсеше път към мъжа си. И сцената им беше прекрасна - ТУК СЪМ.

А Зорница не направи нищо, пусна го, остави го сам.
Знае, че има проблем, усеща го, търси, но не го показва на Марио.
Видяла е, че мълчи, че е странен и какво от това.......
Вечерта си тръгва и тя допусна това съвсем сама, не се бори както вечерта с резултатите.

# 728
  • Мнения: 12 476
Дрийми, ти досега ли стиска очите, бе душа? Joy

Да, Марио не вярва. Защо това е вина на Зорница? Тя го обича, иска да е с него подкрепя го, каза, че няма да го пусне. Той я пъди сутринта, тя вечерта му звъни, казва му че го обича, казва му, че ще слезе, той й говори, тя му повтаря, че не го слуша, накрая той рпсото й затвори. Тя къде да хукне по улиците да го гони? Признавам, че в случая ми е трудно да видя с какво сгреши в поведението си спрямо него. В отиването при Хъхъ сбърка, да. Но все пак се спря. Марио постъпва малодушно. Зорница също постъпи малодушно. Изобщо не виждам къде е разликата. Както и да е, няма да споря повече на тази тема. Мир.

# 729
  • София
  • Мнения: 9 563
Е кой спори бе, Моски? Говорим си тука, всеки си казва какво мисли, надявам се без да го приемаме лично.

И кой е казал, че Зорница му е виновна на Марио? Сам си е виновен. След като се смята за недостоен за Зорница защо е с нея? И мисля, че започна да го проумява, Само неговата любов не е достатъчна.
Моски, а не мислиш ли че точно това е проблемът. Зорница се държи все едно всичко е наред, няма никакъв проблем, а всъщност целият свят на Марио се е срутил, но тя сякаш не го вижда. Зорница каза, че не може са види в него, има проблем, но не може да разбере какъв. А може би трябваше да прояви малко търпение, така как той той я чакаше след изнасилването.

Хайде Дрийми, гледай, че пак се изпокарахме тука, хахаха. А и имаме да разнищим какво ще стане сега, от кого Марио ще разбере за фитнес авантюрата на Зорница и как ще реагира.

# 730
  • Мнения: 12 476
Тя ще прояви търпение утре, вдругиден, на следващия ден. Позволете й и нея да я заболи.

# 731
  • София
  • Мнения: 9 563
Тя ще прояви търпение утре, вдругиден, на следващия ден. Позволете й и нея да я заболи.

Да ти кажа, като гледам промото за утре и Зорница на моста как се държи за главата ми се струва, че наистина ще я заболи.
Аз вярвам, че този път няма да има тайни между Марио и Зорница.

# 732
  • Мнения: 6 161
В този епизод  не ми хареса това , че Марио се измазули  като мокра връв по телефона , а Зорница изчака точно  30 сек. ,за да се метне на друг . Няма значение ,че се спря .Важното е ,че го допусна  изобщо .
Марио също не постъпи мъжки , като така се покри .
Тези двамата не се научиха да разговарят . Нещо  в този сезон го раздават прекалено чупливи и връзката става тягостна .
Сега ще си плащат и двамата  за малодушието .

# 733
  • Мнения: 12 476
Ами нея я заболя, много. Аз истински се учудих, че след първия разговор тя се събра и продължи да търси път към него. Там Марио й каза много тежки думи и просто си тръгна. И после тя звучеше толкова отчаяно като му повтаряше, че не го слуша. Зорница го обича с цялото си сърце и изведнъж любовта й си тръгва и тя остава сама. И вместо да се бори за тях, той я изоставя. Не мисля, че в този момент е в състояние да разсъждава обективно и с хладен разум да осъзнае какво се случва. То е като някой да те удари в стомаха с всичка сила и да ти изкара въздуха. Първо си замаян, после се освестваш. Не обвинявам Марио, той просто не можа да се справи с чувствата си. Но Зорница е човек и има свои чувства и се почувства наранена. Това е  по повод че не хукна към след него.
За Гринч какво да кажа, изпи й чавка акъла за секунда, мина й. Сега има да си слага лед по челото и горчиво да съжалява. На моста в промото е същата вечер, видно е разстроена от всичко. Ама на другия кадър на дургия ден стоят и Марио я гледа любовно, а тя с такава надежда. Очаквам, че ще й я попари отново.

Последна редакция: вт, 05 май 2020, 23:58 от Mosquita

# 734
  • Мнения: 2 365
Hе мисля, че Зорница се самонаказва. В пети сезон беше друго. Hикога повече чувства - само мигове. Cега приемам, че предприе отчаян и глупав ход, решавайки, че ако забременее това е начин да си върне Mарио, но се осъзна преди да направи грешка. Влияя се и от монолога - Ние сме вода - тиха стихия, готова на всичко, за да стигне бреговете си. Kаквото й да е било, оттук нататък, преди да се разбере, че е бременна, ми се иска да прояви повече емпатия, искам да намери начин да укроти демоните му, да му вдъхне вяра, че я прави щастлива. До този момент ми е леко повърхностна.

Общи условия

Активация на акаунт