Велислав Павлов *Димитър Захариев *Диана Димитрова Тема 63

  • 11 770
  • 761
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 3 269
Завихря се положението нещо. Дръжте сеее, отивам да гледам 😁!

# 736
  • Мнения: 12 476
Злати, и на мен това ми беше първоначалното възприятие - че се афектира и си каза - е ся го направих тъпото бебе. Следващата й мисъл беше - ебаси тъпата идея Joy
Иначе аз пък искам Марио да вземе и веднъж да се бори за щастието си. Зорница му показа по сто различни начина, че го обича, но той е зает да се самосъжалява. Ако обича да си бие два шамара и да се стегне. Joy

# 737
  • Мнения: 1 768
+1 от мен Злати.

Зорница до момента винаги е била обгрижваната и не знае как да върне и сама си го призна, че не разбира и в хотела и днес при пациента. Липсва й твърдостта и настойчиво да пита, разпитва, да търси............

И аз смятам, че прибегна до ХХ, само като отчаян опит да се задържи на повърхността, но това не беше нейния път и го разбра. Сега ще си носи последствията.

Моски, Марио не се самосъжалява, извинявай. Ако беше това, ще ще да си стои при Зорница и да й мели на главата, а той си призна, че не може да й даде това, което една жена иска, той е грешката.

Ако Зорница го беше хванала както във вечерта с резултатите, нямаше да се стигне до тук.

# 738
  • София
  • Мнения: 2 419
Много ми е горчиво. Тоя сезон ми е подтискащ като цяло. Не видяхме любовта между двамата. Да, видяхме / както си го и знаехме/, че Марио я обича. Видяхме, че и тя го обича. Но не видяхме общата любов - да се слеят с другия, да се допълват, да бъдат щастливи заедно. Видяхме любовна мъка, но не и любовна еуфория. Като капак и това тази вечер. Чувствам се емоционално изнасилена.

# 739
  • София
  • Мнения: 9 563
Моски, Марио в момента се бори за щастието си по същия начин, по който Зорница реши да се бори в края на шести сезон (нали уж остави Марио, защото заслужава нещо по добро). Нея тогава я разбра,защо не можеш да разбереш Марио Wink.

И аз мисля като Дани, Зорница отиде при ХХ водена от някакъв импулс, уж за да не се удави,  без да мисли -просто порив на нещо, което и аз не разбирам.
Иначе както каза Дрийми, може да стане хубаво. Аз ще се радвам това да е катарзис за Зорница и най-накрая да я видим способна да укроти демоните на Марио и да потуши страховете му.

Аз се замислих, че май утре Поли ще разбере, че във фитнеса не се е стигнало до края между Зорница и ХХ. Тази история ще се разчуе, в това две мнения няма, но дали Марио би повярвал на ХХ. Остават Зорница и Поли. Но просто си представям поредният удар, който ще понесе и ми е трудно да прогнозирам как ще реагира. Интересно ми е как ще оправят нещата. Зорница сътвори страшно мазало. Не я виждам как след случката ще се гради авторитет пред ХХ и с как ще обясни на Марио за случилото се, когато нещата излязат наяве. Дано не мълчи.

# 740
  • Мнения: 12 476
Разбирам го. Но не си спомням някой да обвини тогава Марио, че той е виновен, щото Зорница си е тръгнала. Сега Зорница е виновна. Що Марио не хукна по нея на сватбата, да я задържи, да й покаже че я обича, нали тя сега това трябва да направи.
Тоест Зорница е виновна, когато си тръгва от Марио и пак тя е виновна, когато той си тръгва от нея.
Зорница е сътворила страшна глупост, а това, че той напъди два пъти в рамките на ден е е проблем. Не я разбирам тази логика, честна дума.
Лично за мен и двамата постъпиха просто малодушно днес. За да изпреваря въпроса ти, да, Зорница също постъпи малодушно като избяга от сватбата. И Марио - като я кри от Тони и после я заряза. Изобщо, те двамата са си толкова лика - прилика, че не знам как все Зорница го отнася.
И пак казвам, аз вина в Марио не намирам, има си болка, реагира, Зорница като най-близка го отнесе. Но ако ще сочим грешките на Зорница, ще трябва да посочим и тези на Марио.

# 741
  • София
  • Мнения: 9 563
Не бе Моски, Марио е виновен, за всичко, и тогава и сега. Само когато изброяваш и ще броим кой колко се е издънил е добре да изброиш всичко, нали, не само грешките на Марио от 5-ти сезон.
Иначе си прави, когато сочим грешките на единия, е добре да посочим и тези на другия. На Марио грешката е, че изпада в депресия и се затваря, за Зорница е, че не усеща Марио и не е в състояние, не знае как да реагира адекватно. Така мисля аз 😎

# 742
  • Мнения: 1 768
За мен нещата са различни и не може да се сравняват.
В шести сезон Зорница избяга без никакво обяснение, но Марио знаеше и усещаше много добре какво се случва. И как Москита да тръгнеш след човек, който бяга от теб и не те иска в живота ти, защото чувствата са към друг. Марио беше до нея след изнасилването, това й беше на нея трудния период.

А сега Марио има проблем и не може да се справи с него. Добре, Зорница каза, че ще остане с него, няма да бяга. Но това не стига. Той иска дете, но желано дете, а не заради самата идея и затова я пусна тя да преследва тази мечта и да намери щастието си, за да може поне един да я щастлив.

И аз не обвинявам Зорница, защото тя просто не знае какво да направи. Ето пробва с ХХ - безумна идея, добре че се опомни. Обича Марио и това не оспорвам, защото го виждам, но не може да чака някой да й казва как да постъпи. Трябва да следва сърцето си, интуицията си и да търси Марио въпреки всички трудности и ще го намери.
Защото Марио се отказал, че е трудно , но и тя направи същото.

Двамата не могат един без друг и ще намерят пътят.

# 743
  • Мнения: 12 476
Роси, Дани, ок, приемам. Само за финал ще кажа, че никъде и никога не съм твърдяла, че Марио е виновен за всичко.
Иначе важното е, че рибката е спасена Grinning

# 744
  • Мнения: 3 269
Такааа, хвърчат искри. Аз изгледах и съм доволна. Като се сетя как се чувствах в четвъртък вечер - сякаш са ми изкарали въздуха- сега определено ми олекна. Да не е перфектно, но нали трябва да има драма. Поносимо ли е - ооо, да.
В началото на епизода имах много силно усещане, че точно тук рязко са пренаписали сценария. Динамиката на предишните епизоди с нищо не насочваше към това. Драматизмът рязко се вдигна от 5 на 100. Велислав беше разкошен пред асансьора. Направо усетих болката на Марио. Но и на Зорница не мога да отрека, тя се почувства като нас в четвъртък вечер - падна й като гръм от ясно небе.
Да, за нас нямаше знаци, докато за нея имаше и тя не ги видя. Вътрешната борба на Марио, която достигна кулминацията си - тя наивно вярваше, че просто ще отмине ако се правят че няма нищо. Е, не отмина.
За това че не хукна след него (ще ви учудя) - оправдавам я. Тя буквално замръзна. И като хукне какво да му каже, че и насред болничния коридор.
Озадачи ме това, че въпреки всичко казано и чуто, Зорница някак си продължи да вярва, че няма нищо. Ще се приберат сякаш нищо не е било. Изненада, не става така. Аз обаче най-накрая проумях едно и този епизод ми помогна да го видя. Зорница просто е такава. Вятърничева и малко повърхностна, леко неосъзнато егоистична, наивна на моменти. Не ме разбирайте погрешно, не казвам че е лоша. Такава си е и няма да се промени. Но го обича, така както умее.

Марио от своя страна има нужда да се махне и мисля че постъпва правилно. Той не се чувства добре, смазан е и не е щастлив. Иска да даде шанс на нея да бъде. Ако ще са заедно, той трябва да преодолее настоящото си състояние и да намери начин преди всичко да е щастлив със себе си. А не да смята че я обрича да е с такъв като него. Седейки до нея и чакайки да мине само задълбава.

Фитнеса - много не на място сцена. Зорница изчака минута и хоп е готова да се метне, нанякъде. Но, какво ли не правят сценаристите в името на драмата. Добре че се размина. Поли  не знае това обаче, и от там ще излезе проблема.
А в промото Марио и Зорница са странни. Все едно са изгладили нещата.

Най-елементарната развръзка е - бързичко си оправят отношенията, Поли идва на помощ и изпява всичко. Марио откача и този път само чудо може да го върне.

# 745
  • Мнения: 1 768
Иначе важното е, че рибката е спасена Grinning
Изплува от мъртвото вълнение. Simple Smile

# 746
  • София
  • Мнения: 9 563
Така, аз спирам със сравняванията, защото Този спор не води никъде. Но изгледах епизода отново до края.
Много хубав монолог на Захариев и толкова намясто.

Дрийми, моите усещания са същите. Единствено не зная какво ще се случи, когато за случката се разбере и както писах по рано мисля, че Поли ще излезе човек. Надявам се де.
Интересно ми е дали ХХ ше си отмъщава. Зорница се пазари с него, обяснява му се, предполагам за да изяснят отношенията, но и се притеснява да не се разчуе.

Последна редакция: ср, 06 май 2020, 01:24 от rosi_ta

# 747
  • Мнения: 3 269
Оф, писах писах и не ми го публикува 🤬.

Марио ще разбере. Дали от Поли, която е пословична клюкарка и има да връща ба Зорница или от ХХ, който има зъб на него. Важното е какво ще разбере, а именно че не се е стигнали до секс. Ако има нещо което не искам, това е да ни развалят удоволствието от новината са бременността със съмнения за бащинството.

Как тълкувате сцената от промото, в която М и З се гледат? Объркана съм.

# 748
  • София
  • Мнения: 9 563
Ами, Дрийми, фактът е че Марио обича Зорница. Тя също го обича, но просто не знам как ще го погледне след случката. Според мен ще се засекат на регистратурата, ще си кажат здравей, как си и толкова.

Ако вярваме на Диана в следващите два епизода трябва да стане ясно какво и как ще разбере Марио и как ще реагира, разбира.. Аз мисля, че ще научи още в следващия епизод и не очаквам са са се събрали..

# 749
  • Мнения: 3 269
Мхм, и аз мисля че утре ще научи. А идва и короната, заради която според анонсаджията може да си преосмислят отношенията.

Общи условия

Активация на акаунт