Това не ми харесва а на вас?

  • 7 559
  • 151
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 9 990
.................
По тази логика летци, моряци, полицаи и лекари изобщо не трябва да създават семейства  Naughty
.

Та това са едни от най-апетитните парчета-не са за изпускане! HugДобра партия от където и да го погледнеш, лошото е, че няма да ти топлят краката нощем.... Sad
 Peace

# 136
  • Мнения: 2 292
.................
По тази логика летци, моряци, полицаи и лекари изобщо не трябва да създават семейства  Naughty
.

Та това са едни от най-апетитните парчета-не са за изпускане! HugДобра партия от където и да го погледнеш, лошото е, че няма да ти топлят краката нощем.... Sad
 Peace

Кое им е най апетитно? Заплатите ли? За портфейл ли си омъжена?  Егати.
А не е ли по важно да има кой да ти топли краката, да те иzслуша , да ти прави компания и да сподели с теб работата и отглеждането на детето ? Иzобщо май наистина някои си търсят сродни души в нета, zащото просто в къщи е пусто  Sick

# 137
  • София
  • Мнения: 6 810
Аз пък само да вметна, че има огромна разлика от дете, до дете и от работа, до работа. Какво генерализирате? Има майки, дето мен ако питате, не разбират, че имат дете вкъщи, децата им спят от 20:30 до 8-9 сутринта и следобяд по 3 часа, а през останалото време или си лежат кротко/ако са бебета/, или си играят кротко. Е,да, ама има и деца, дето спяр от 23:30 до 7:70 и следобяд по 1 час, а през останалото време не стоят и 5 минути мирни...какво да сравняваме изобщо?
А по отношение на професиите, които изискват мъжа от време на време да не спи вкъщи, а е дежурен на работа, въпросът е да спи до жена си, когато си е вкъщи. Какво общо има това, че 2 вечери от 7 е на работното си място, нали през другото време е вкъщи?
И изобщо...какво значение има съседите как спят? Да спят ако искат единия на Южния, другия на Северния полюс. Моя мъж нали спи до мене  Laughing.

# 138
  • Мнения: 9 990
.................
По тази логика летци, моряци, полицаи и лекари изобщо не трябва да създават семейства  Naughty
.

Та това са едни от най-апетитните парчета-не са за изпускане! HugДобра партия от където и да го погледнеш, лошото е, че няма да ти топлят краката нощем.... Sad
 Peace

Кое им е най апетитно? Заплатите ли? За портфейл ли си омъжена?  Егати.
А не е ли по важно да има кой да ти топли краката, да те иzслуша , да ти прави компания и да сподели с теб работата и отглеждането на детето ? Иzобщо май наистина някои си търсят сродни души в нета, zащото просто в къщи е пусто  Sick

Бах мааму ooooh!от майтап не разбираш, човек да не внесе малко хумор... Whistling
аз съм на работа в момента, не съм си вкъщи.....

# 139
  • Мнения: 998
И аз съм на мнение, че детето трябва да си спи само в стаята, да ви говоря какви неща чух за себе си, когато дъщеря ми беше на един месец и я преместих да си спи сама в нейната стая  Whistling

# 140
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Абе и на мен не ми харесваше и си мислях, че  никога няма да се случи, но много зависи от работата на мъжа.
Давам пирмер - с 1-вото ни дете  мъжа ми работеше от 9-17ч и събота и неделя почиваше. Тогава ставаше вечер, сменяше памперси , а аз си лежах блажено на леглото.
 С вотрото дете едва успяваме да се видим прибира се бребит  от работа няма събота няма неделя поела съм грижите за децата основно аз.  Меото заключение е следното ако мъжете работят по 8 часа на ден и не помагат на съпругата си в отглеждането на децата не е нормално, но ако рботят по 17ч  е съвсем нормално да спат вместо да тичат да мият акани дупета.

# 141
  • Мнения: 3 447
Меото заключение е следното ако мъжете работят по 8 часа на ден и не помагат на съпругата си в отглеждането на децата не е нормално, но ако рботят по 17ч  е съвсем нормално да спат вместо да тичат да мият акани дупета.
А, анджак  Peace

# 142
  • Мнения: 9 905
.................
По тази логика летци, моряци, полицаи и лекари изобщо не трябва да създават семейства  Naughty
.

Та това са едни от най-апетитните парчета-не са за изпускане! HugДобра партия от където и да го погледнеш, лошото е, че няма да ти топлят краката нощем.... Sad
 Peace

Кое им е най апетитно? Заплатите ли? За портфейл ли си омъжена?  Егати.
А не е ли по важно да има кой да ти топли краката, да те иzслуша , да ти прави компания и да сподели с теб работата и отглеждането на детето ? Иzобщо май наистина някои си търсят сродни души в нета, zащото просто в къщи е пусто  Sick



ъъъъъ, вивита, леко с определенията. Освен ако не си била и от другата страна  Laughing

хич и не ща да ми топли краката, предпочитам да носи пари вкъщи. Иначе с какво ще ги топли, с шишарки ли ще пълни печката?

# 143
  • Мнения: 2 292
.................
По тази логика летци, моряци, полицаи и лекари изобщо не трябва да създават семейства  Naughty
.

Та това са едни от най-апетитните парчета-не са за изпускане! HugДобра партия от където и да го погледнеш, лошото е, че няма да ти топлят краката нощем.... Sad
 Peace

Кое им е най апетитно? Заплатите ли? За портфейл ли си омъжена?  Егати.
А не е ли по важно да има кой да ти топли краката, да те иzслуша , да ти прави компания и да сподели с теб работата и отглеждането на детето ? Иzобщо май наистина някои си търсят сродни души в нета, zащото просто в къщи е пусто  Sick



ъъъъъ, вивита, леко с определенията. Освен ако не си била и от другата страна  Laughing

хич и не ща да ми топли краката, предпочитам да носи пари вкъщи. Иначе с какво ще ги топли, с шишарки ли ще пълни печката?


ъми тити може да не ти харесват някои определения, съгласна, но пък на мен изобщо не ми хареаха номинациите за апетитни парчета  на пенелопа Money

# 144
  • Мнения: 9 905
та това е усмивка, намигване, темата загрубя и пенелопа се опита да разведри  Peace въпреки че няколко пъти се каза - всеки сам избира и прави семейството си - някои хора се опитват да налагат стандарти и в семейното спане.

# 145
  • Мнения: 9 990
Вивита, какви номинации???Те са в друга тема, баси и изрязаното чувство за хумор имаш-не е истина просто ooooh!

# 146
  • Мнения: 1 215
От момента на раждането на Емма, тя спи при нас. Първият месец, беща й ставаше всяка нощ да я храни с кърма в бутилка. И до ден днеше тя спи между нас, на голямата спалня, защото и нас така ни е най- удобно. След като прекарахме 3 безсънни седмици в опити да я отучим от нощно хранене, просто оставихме на нея да си реши кога иска да се откаже от него. Близо година и половина съм я кърмила, което е много по- удобно през нощта, ако детето спи до мен, вместо в другата стая.
Това, че понякога той се прибира, изморен е и ляга з аполовин час пред телевизора и защото той ходи на работа, а аз не и мисля че е редно да му оставя поне този половин час за почивка.
Не мога да кажа, че мъжът ми не участва в отглеждането на дещеря ни. Дори и това, че живее разделен от нас в момента, не го спира винаги да предпочита Емма пред себе си. Аз лично бих искала да имам баща като него.
Но все пак моят мъж не е българин, така че може би не се изказвам съвсем по темата

# 147
  • Мнения: 2 292
Вивита, какви номинации???Те са в друга тема, баси и изрязаното чувство за хумор имаш-не е истина просто ooooh!


а ти продължавашда демонстрираш прекрасно чувство за хумор ли? какво ли ? не ми е ясно вече , защото по едно време разправяше за съпруга си, после се зае с чувството ми за хумор  #Crazy

# 148
  • Мнения: 9 990
Не, вече не-одеве се опитах, ама само ти не загря... TiredСори....Аре, че мъжа ми днес щял да си идва към 21 часа, да взема да стопля леглото... Laughing

# 149
  • Мнения: 2 292
Не, вече не-одеве се опитах, ама само ти не загря... TiredСори....Аре, че мъжа ми днес щял да си идва към 21 часа, да взема да стопля леглото... Laughing

супер  Wink честито  Wink кой знае от кога си очаквала това щастие Hug айде да не те задържам тогава  Hug 

Общи условия

Активация на акаунт