На море в Турция - тема 67

  • 59 185
  • 799
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 253
Благодаря за новата тема! Дано всичко скоро посетим любимата ни дестинация.

# 16
  • Мнения: 5 459
Привет в новата тема. Роже и Марги, най-полезните и най-желани, пишещи в темата, чакам ви с отворени обятия.
Аз освен, че чакам почивката си с нетърпение, чакам изобщо  границите да се отворят, че да отида на пазар. Зехтини и подправки и още куп неща са ми на привършване....Преритвам вече Simple Smile

# 17
  • Мнения: 316
Благодаря за новата тема. Пожелавам на всички в тези светли празници само живи и здрави.Да не спираме да мечтаем и все се надявам да отмине скоро това чудо и пак да си пишим за почивките.
Да ,сами ще пътуваме .Хотела е Lara Family Club Анталия .Не сме се свързвали с хотела . Изчакваме да видим първо кога ще отворят границите.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 3 925
Аз имам питане - някой успя ли вече да се сдобие с ваучер от ТА или за момента всичко е на приказки само?


Още преди 10тина дни пренасочихме от 15 май , за след 20 септември през Емералд. И никъде по напред не е ставало дума за истерии , а за реалности.Каква е истерията от това че да тръгна на 2 април за Истанбул е невъзможно при затворени граници! Кого настройвам истерично като си мисля , че дори да се поразхлабят НЯКОЙ мерки едва ли границите ще отворят преди края на юни Simple Smile

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 2 013
Така или иначе от тук на сетне темата ще се върти около ваучери ,връщане на пари и евентуални почивки нека който пиши да споделя за кой период е била почивката,агенцията и транспорта.С новите дати които са пренасочени има ли доплащане и всичко което е ново.Така по лесно ще е да добием представа за ситуацията.Аз вчера се свързах с Турс клуб почивката ми е за 12.06 с автобус .Казаха ми ,да чакам нямали яснота и пак в началото на май да питам.Ако се откажа сама си е за моя сметка губя капарото.

# 20
  • Мнения: 61
Така или иначе от тук на сетне темата ще се върти около ваучери ,връщане на пари и евентуални почивки нека който пиши да споделя за кой период е била почивката,агенцията и транспорта.С новите дати които са пренасочени има ли доплащане и всичко което е ново.Така по лесно ще е да добием представа за ситуацията.Аз вчера се свързах с Турс клуб почивката ми е за 12.06 с автобус .Казаха ми ,да чакам нямали яснота и пак в началото на май да питам.Ако се откажа сама си е за моя сметка губя капарото.
И ние сме към Турс Клуб от 14.06. Все още не сме се обаждали. Прочетох в договора в общите условия точка 5.5.6 където пише, че "В случай на направена и платена резервация по ранно записване сумата не се възстановява, но може да се използва за друга дата на пътуване с допълнително заплащане по стандартните тарифи". И се чудя това означава ли, че може да я използвам примерно за 2021г? Все си мисля, че ако случайно удължат извънредното положение с още 1 месец, то ще е до 13.06. А ние сме от 14.06. и ще сме извън извънредното положение. А капарото, което сме платили хич не е малко, понеже е за 12 нощувки и не ми се иска да го губим.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 412
Христос воскресе! Нека бъдем една идея по-добри, по-смирени, по-отговорни и всичко ще се нареди по правилния начин. Бъдете здрави и се пазете.

# 22
  • Мнения: 3 250
Христос Воскресе! Има ли религии, които не проповядват смиреността?

# 23
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Благодаря за новата тема! Дано всичко скоро посетим любимата ни дестинация.

Няма да е скоро.  
Гледам повечето от големите тур.агенции с влези в сайтовете си и отменено всичко за Турция до 30 юни.
Всичко от април-май-юни е канселирано за септември и  октомври„„най-тъпанарския период октомври.
Искрено му завиждам който е за август!

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 2 013
Варненец ,може ли сайт на агенциите в които казваш,че до края на юни?Аз погледнах в сайта на няколко бг.агенции там срока е 31.05.И как според теб ако решат всички от предходните месеци да си ползват почивките ще се поберат в периода септември и октомври?Няма да е справедливо а и едва ли някой от юни когато цените са по-високи от април или май ще се съгласи .

# 25
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
Октомври на анталия е супер... Не виждам какво мъ е тъпанарско, авгусувските жеги се чудя как ги изтрайвате, ние октомври на 36 градуса мрем на сянка, не си представям юли август какво е

# 26
  • Мнения: 316
Не живея в България,  затова и резервацията ни е направена в чуждестранен сайт ,но в случая условията са еднакви за всички. Затова реших, че може да е от полза на някой да споделя какво пише в сайта,  чрез който е нашата резервация, а именно: всички пътувания, с дата на заминаване до 31.04 включително са отменени. За останалите ,след тази дата ,обстановката се следи ежедневно ,като ако хотелите в дадената страна останат затворени ,пътуването няма да се осъществи. Това е за хотела. Полета ни е с  Turkish Airlines. В техния сайт пише ,че всички международни полети до 20.05 включително са отменени.
Дано съм била полезна.

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 2 013
В коя държава сте?Там как е по отношение на ваучери и връщане на пари?

# 28
  • Мнения: 316
В Германия. За самолетните билети единствената опция е да се сменят датите ,което нас не ни устройва.

# 29
  • Мнения: 186
Благодаря за Новата тема!
Желая здраве и спокойни дни!

Общи условия

Активация на акаунт