Фон дьо тен, бази за грим и перфектен тен - 34

  • 52 104
  • 737
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 863
Момичета, а козметиката и техниката от Нотино / преси, сешоари / дали са ментета ? Разликата също е доста фрапираща при някои артикули./ според мен не е , но да питам и вас /

# 676
  • софия
  • Мнения: 1 203
Техника не съм поръчала, но козметика - от години купувам. Но трябва да се сравняват цени, понякога във физ. Магазини даже са по-ниски при промоции.
По-изгоден е parfimo. bg, но асортиментът е по-беден.

# 677
  • Мнения: 26
Здравейте, момичета. Някой има ли представа дали е възможно да се поръча от Sephora? Не съм от София и не знам точно как се случват нещата и дали изобщо има такава опция.
Благодаря!

# 678
  • Мнения: 284
Здравейте, момичета. Някой има ли представа дали е възможно да се поръча от Sephora? Не съм от София и не знам точно как се случват нещата и дали изобщо има такава опция.
Благодаря!

Само да пратиш куриер да ти купи и да  донесе..

# 679
  • Мнения: 5 381
Здравейте!
Възможно ли различни нюанси на един и същ ФДТ да се смесят, за да се получи по-точен цвят?
Харесала съм Loreal Inffalible 24h Fresh Wear, но цветовете предлагани в дрогериите са прекалено тъмни. Засега съм се насочила към варианта да поръчам подходящия според мен нюанс от интернет и ако не е точен да го комбинирам с един от по-тъмните "магазински" цветове.

# 680
  • Мнения: 22 910
Да, аз си правя мои смески ако има малко за корекция

# 681
  • Мнения: 435
Аз повечето цветове си ги доизкусурявам с капки или бази в различни цветове, защото моят изключително трудно се среща. Ако не искам да смесвам директно в шишето го правя върху ръката ми всеки път като се гримирам.

# 682
  • Мнения: 446
здравейте ,прекрасни.Искам да ви попитам откъде мога да си взема(или закупя) мостри на фондьотвни? За да мога да преценя кой ми пасва на моята кожа)))ще съм благодарна)))

# 683
  • Мнения: 932
Здравейте момичета, пробвали ли сте новия фон дьо тен на Estee Lauder Futurist ? Чудя се да го пробвам ли или да си заложа на Double wear, какво ще кажете ?

# 684
  • София
  • Мнения: 6 258
Ами те са коренно различни тези два фдт - на. Ако си с мазна кожа и търсиш сериозно покритие си остани с Double wear, Futurist е с по-леко покритие, за нормална кожа по-скоро.

# 685
  • софия
  • Мнения: 1 203
Здравейте хубавици, дали мога да помоля за съвет при избор на concealer? Сравнение като покривност и комфорт за суха кожа м/у smashbox skin flawless 24h и  Shiseido synchro skin self refreshing conc.
 Разчитам на  доказана та ви компетентност и отзивчивост!

# 686
  • Мнения: X
Smashbox е малко по-покривен, обаче стои по-гладко и естествено. Беше ми един от харесваните, които измазах, но не поднових. Цялата линия self refreshing на Шисейдо стои сухичко и не се спохожда със сухата ми кожа. Абсолютният ми Любимец е born this way на Too Faced, който е покривен, не пресушава, не се набива в бръчки, но определено се събира без пудра в една гънка, която имам под очите. Въпреки това определено го препоръчвам, предлагат се и мини варианти за проба- пълноразмерният продукт е огромен.

# 687
  • софия
  • Мнения: 1 203
Много ти благодаря! Аз имам малко повече гънки:confused:, но пък имам и пудра. Да разбирам, че с нея е ОК?

# 688
  • Мнения: X
С пудра определено е Ок и заглажда бръчки чудесно. Наистина препоръчвам мини за проба- аз ще си взема и някое тъмно за контур тези дни. Формулата е страхотна.

# 689
  • Мнения: 549
Момичета, препоръчайте ми фон дьо тен с хубав състав, който да не запушва порите ( последно пробвах серумния на The Ordinary - ама май не си паснахме), и същевременно да има и покритие и естествен вид..  Много са условията знам 😀

Общи условия

Активация на акаунт