Има ли смисъл да продължаваме?

  • 5 802
  • 66
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 832
На 26 май бил (п.п.върнах се да прехвърля по диагонал, не видях инфо. Може да бъркам с някоя друга тема.) Ама купонджия, ергенски живот си живеел, пари хубави изкарвал, ама до шушка харчел, пък авторката - ученичка и безработна - гледала сериозно на нещата.
Защото е добре възпитана, какво разбираш ти?Satisfied

# 61
  • Мнения: 20
Към авторката : Забавлявай се, но да си знаеш не си ти неговата Пепеляшка.

# 62
  • Мнения: 4 347
Има много типове които се хващат с момиченца на 17-18. За едното удоволствие.
Ако му заговориш за дете и семейство, вярвай ми ще избяга с 200 в час. Познавам такива ситуации, не е нещо ново под слънцето.

# 63
  • Мнения: 811
Никога не съм можела да разбера жените, които вместо да отделят време да открият подходящия човек, предпочитат да погубят целия си живот да променят поредния, който им е попаднал, по техния калъп. Ти дори не си млада- малка си. Какво знаеш за мъжете и връзките, че искаш от сега да превъртиш играта. Живей, срещай се с мъже, излизай с приятелки, учи, работи. Вкопчваш се в човек, който не те обича. Ако понатрупаш малко опит с мъжете няма да имаш нужда от нашите съвети, когато попаднеш в такава ситуация. Дори да ти се сбъднат желанията и да го впримчиш, след три години ще пишеш "Изневерява ми, какво да правя" или "Иска да се разделим, а аз не съм работила от години и имаме две деца". Няма грешка в теб, няма и грешка в него. Просто пътищата ви не се срещат никъде.

# 64
  • Мнения: 12 755
Не мога да повярвам колко злоба има във Вас хората. Пиша Ви за съвет, а Вие едва ли не ме нападате. Не работя, защото съм 12-ти клас Simple Smile . Имаше период, в който ходих на работа, след това на училище и после на курсове. Но е доста трудно. Не бъдете толкова лоши, защото не знаете състоянието на човека отсреща. Ами ако имам сериозни проблеми, които не ми позволят да работя? Не нападайте хората!!! Бъдете по-добри! И сега ще дойде въпроса, ама чакай ти още не си завършила какъв съвместен живот искаш. Веднага отговарям, защото съм прекрасно възпитана и акъла не отговаря на годините ми. Единственото, което бих Ви пожелала един ден децата Ви да са възпитани като мен Wink
Мило дете, не даде отговор на своя въпрос, като не си завършила, какъв съвместен живот искаш. Радвам се за теб, че си прекрасно възпитана - но какво от това?
Прочети си първия пост - той не те иска. Не иска да живеете заедно. И да, в теб е причината. Дърпаш го нанякъде, където той не иска да отиде.
Даже ако имаш сериозен проблем, който не ти позволява да работиш, не означава, че човек, който не иска да те издържа, ще го направи.
Трябва ти малко реалистичен поглед към човека и към ситуацията ви. Въпреки прекрасното си възпитание, имаш нула (0) житейски опит.

Последна редакция: пт, 15 май 2020, 19:31 от Uncommon

# 65
  • Мнения: X
Вкопчваш се в човек, който не те обича.
А може и да я обича, но аз поне трудно си представям родители да си дадат незавършилата ученичка за снаха в чужда къща. Освен ако не са някакви лос мангалос от някаква крива паланка.

Абсолютно си има грешка и ти много добре й я описа. Кофти манталитет, никакви достигнати житейски 'прагове', но се мъчи да дава наклон на работещ млад мъж.
Дайте да погледнем реалистично - коя е тя и какво е постигнала лично за себе си? Когато отворих темата, помислих, че е някаква млада провинциална девойка под 20, възпитана в правилните слугинско-раждачески ценности, която работи от година и вече се смята готова да спре трудова дейност и да роди. А то се оказа, че дори няма средно, камо ли ден трудов стаж.

# 66
  • Мнения: 4 808
Човекът просто смята, че още му е рано за семейство.

Общи условия

Активация на акаунт