Подготовка за малкия човек - тема 11

  • 41 716
  • 775
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 776
Аз мисля да спи в това гнездо само през деня. Вечер смятам да си е в кошарката си

# 721
  • Мнения: 163
Здравейте, имате ли идея как могат да се скрият гадните летви на кошарка, на която матрака е вдигнат на най-горното ниво? Не искам да виси нещо от матрака, но май няма друг вариант..

# 722
  • Мнения: 335
Здравейте, каква допълнителна подложка е необходима за сглобяемите кошари, които си имат отгоре някаква текстилна (но не е мека и няма как да се пере) ? Има едни меки подложки на Лорели, които са супер, но не могат да се закрепят за поставката на кошарката, те са си за скрин. Другият вариант е хавлиена, но те пък са за твърди масивни подложки. Изобщо не можаха да ме ориентират в магазина какво се слага на сглобяемите кошари, за да се пере или почиства лесно (и да е закрепено за другата).

# 723
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 863
И на нормалния повивалник, и на този на сгъваемата кошара слагах подложки тип с гумирано от едната страна. Също еднократни съм ползвала. Не се закрепват , но вършат работа.

# 724
  • Мнения: 287
И на мен не ми се даваха 500 лв за кошарата на chicco next to me и си я взех за 220 лв от олкс и беше супер запазена.  Взех си от там и гнездото на cocoonababy, което ново е над 300 лв.

Това гнездо кога го ползваш? И аз взех, но нещо не ми влиза в употреба.

# 725
  • Мнения: 776
Ще го ползвам като се роди бебето, съвсем скоро. Смятам в хола да си го нося в него и да поставям на дивана или да си го взимам, когато сме при майка ми на гости. Дали ще му хареса вече е друг въпрос. Чакам и този шезлонг на tiny love rocker, той също е в пълно легнало и бебето може да си спинка и там през деня

# 726
  • Мнения: 62
И на мен не ми се даваха 500 лв за кошарата на chicco next to me и си я взех за 220 лв от олкс и беше супер запазена.  Взех си от там и гнездото на cocoonababy, което ново е над 300 лв.

Това гнездо кога го ползваш? И аз взех, но нещо не ми влиза в употреба.

Аз взех такова гнездо също и в началото, когато бебчо беше много малък също мислех, че не ми влиза в употреба, но след първия месец не съм спряла да го слагам там. Помага страшно много за коликите поради анатомичната си форма. Като го сложа в него и започва веднага да освобождава газове, защото крачетата му са вдигнати по-нависоко. Вече е почти на 3м. и скоро ще му бъде малко, но продължавам да го ползвам. Слагаме го даже на масата до нас, когато се храним 😄

# 727
  • Мнения: 5 409
Някой знае ли, дали по това време в Джъмбо все още има бодита с къс ръкав?

# 728
  • Мнения: 3 754
Някой знае ли, дали по това време в Джъмбо все още има бодита с къс ръкав?
Има предимно с къс ръкав.С дълъг имаше само 3-4 модела.В неделя ходихме.

# 729
  • Мнения: 162
Здравейте, някой с отзиви за тази люлка ?
https://www.baby.bg/ingenuity-elektricheska-lyulka-2-v-1-townsend.html
Или друга в този ценови диапазон

# 730
  • Мнения: 5 563
Имаме същата на Ingenuity много съм доволна, сина ни я обожаваше. ❤

# 731
  • Бургас
  • Мнения: 10 353
И ние имаме същата люлка. Много е хубава. Има различни скорости на люлеене, време след което сама да спре и най-вече на дъщеря ми ѝ харесва.

# 732
  • Мнения: 1 288
Дадоха ни да я ползваме и беб успяваше да не реве 15 минути в нея. Joy Аз лично съм по-доволна от 4moms mamaRoo 4.0 и единствено там продължава да спи, ако приспивам. Успях да я намеря на оферта в олкс, че нови са доста скъпи.

# 733
  • Мнения: 5 409
Пак имам нужда от малко помощ! Simple Smile
Искам да взема нов шезлонг на бебо, защото този, който ни подариха се оказа с лошо качество (Lorelli Basic).
Спряла съм се на Kikkaboo Clouds, като идеята ми е да го използваме за игра и като "столче" при захранването.
Някой използвал ли го е и има ли мнение за този шезлонг?

# 734
  • Мнения: 1 288
Rocket, не е добре да захранваш в шезлонг. Бебето не е в удобна поза за хранене.

Общи условия

Активация на акаунт