Какво направих днес за себе си? - 8

  • 42 139
  • 760
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 3 640
Много съм щастлива!
Бях цял ден навън с моя мъж и си купих от намаленията две поли, шал и протмоне. ❤

# 691
  • Мнения: 5 490
Тези три дни бяхме на хижа с приятели. През деня ходихме на басейн, вечер вечеряхме навън на терасата на хлад.
Днес, след плажа, се прибрахме, прах, сготвих и изчезнах на фризьор. После пих лимонада с приятелка. Остава ми да се лакирам и новата седмица може да идва;)
Анастасия, така да ме усмихна постът ти!

# 692
  • Мнения: 3 950
Оставаме и за новата учебна година в България! Върнах по местата всичкият събран багаж.! 😊 Пътуване евентуално за гости на роднините и то чак по Коледа се очертава. Цари хармония и любов у дома 🥰

# 693
  • Мнения: 4 808
И аз измих прозорците вчера, а днес заваля. Да се оплача: нямам случай да измия прозорците и след това да не завали. Вали също винаги когато измия колата или когато съм с нови обувки. Карък ли съм, не знам?!
По темата: два часа на сладки приказки с приятелка у тях на двора под беседката с по чаша фрапе, чак не ми се тръгваше.

# 694
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 564
Елинор, честито!

Днес времето беше по-търпимо и успях да се разходя в Созопол.

Ако може да спрете да ми напомняте за прозорците, бих била благодарна Grinning

# 695
  • Мнения: 8 003
Ондин , измий си прозорците Stuck Out Tongue Winking Eye

Събудих се в добро настроение.

# 696
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 564
Ондин , измий си прозорците Stuck Out Tongue Winking Eye

Събудих се в добро настроение.
Тц.

Чакам си кафето.

# 697
  • русе
  • Мнения: 1 317
неусетно минаха дните,сбогувам се с морето

# 698
  • Мнения: 3 640
Сигурно някоя жена, на която й е писнало да домакинства ще ми се изсмее, но днес ми дойде голямо желание да готвя и си направи любими неща на всички вкъщи (на мен и мъжът ми, де 😀) - телешко, крем супа, тиквички с млечен сос .. мм 🤤❤

# 699
  • Мнения: 2 599
Еееех,  последните два поста са с много дъх на море Grinning ...... разкош.
Въпреки, че живея на има, няма 500 метра от морето тази седмица го гледам само от далеч.
Боледувах и не съм излизала от очертанията на къщата.
Та, прочетох си книгата (беше интересна), лакирах се и отново маска на лицето и краставички на очите. Последното мисля, че има ефект, ама явно си иска постоянството.....
Сготвих, а сега мятам салатата от моята градина и мисля да пийна нещо концентриращо с нея....
Приятна, лятна вечер ви пожелавам!

# 700
  • Мнения: 4 508
Наспах се Grinning Чувствам се като на въртележка и днес целия почивен ден го прекарах в леглото.  Лакирах се с ярки, неонови цветове за настроение.
Слушах летни песни и пийвах Самърсби.
Не е мой стил, но ми е лятна и зареждаща, та, поздрав: https://youtu.be/edDTNNgOORI
Сега душ, маска на лицето и филм. В леглото, разбира се Joy

# 701
  • Мнения: 29 200
Ох, Лучия, какви хубави ръчички имаш, нежни!
Днес у нас "готви" ММ - разбирайте някакви морски дарове от Хепи...това ми даде възможност да се опъна наготово на масата, плюс чаша бяло ледено вино!

# 702
  • Мнения: 8 003
Писах се "слънчасала" - разбирайте като "смуках бира и бях много скапана от работа и после лежане на шезлонга, затова мъжът ми сготви, а големият син отсервира масата" Sunglasses
Сега с книжката в леглото. Дай, боже, всекиму Grinning

# 703
  • Мнения: X
На вилата сме и се пека на двора. Пия студен чай, кучето щъка около мен. Идилия.Smile След малко ще подхвана книжката. Но първо мисля да си нарежа диня. Обичам лятото! Но е толкова кратко...

# 704
  • Мнения: 4 508
Намерих си мента на стрък, което за нашето малко градче си е сензация Grinning
Сега пия домашна лимонада от бъз, с мента и лед. Ммм, обичам този аромат

Общи условия

Активация на акаунт