Астрология - 17 тема

  • 28 476
  • 741
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 230
Интересна тема и още по-интересен е изследователския дух на forumkaye ,за който я приветствам най-сърдечно ! И се присъединявам : ЮЛВ в Риби , Юпитер в съвпад с Венера в Стрелец, Нептун в Скорпион ,връх на бисекстил. Не успях да си спомня / Grinning Grinning Grinning/ дали съм имала мечти като дете за професия или за нещо друго. Но винаги съм зяпала в нощното небе и докато не отриех Голямата мечка , не заспивах.Много се радвах също на Юпитер и Венера ,когато бяха видими. Моите родители ми показваха съзвездията ,от баща ми научих,че звездата ,която се движи много бързо и не "светка" като самолет Grinning е спътник.
А управителят на СЛВ ,Меркурий е във Водолей в съвпад със Слънцето /изгорен, но източен/.

Не става ясно ЮЛВ и неговият управител Нептун в кои домове са. А това, че си наблюдавала нощното небе правило ли те е много щастлива? Понякога фантазирала ли си си как летиш по небето, в космоса?


Искам да кажа за всички участници, че когато говорим за детски мечти, не говорим непременно да сте искали да работите нещо. Нима фантазията и мечтите са толкова ограничени?

Говорим за фантазии за нещо, което сте смятали, че е най-хубавото нещо, което може да се прави, дори да е нещо неприложимо. Например, да сте мечтаели да сте принцеса, воин, да летите върху вълшебни животни. Какво сте смятали, че е най-доброто на света нещо, което да ви е вдъхновявало и да сте изпитвали някаква наслада да си го представяте.

Оставете скучните неща с това какво трябва да работите, освен ако тази мечта не ви е вдъхновявала наистина, да сте си представяли често, че го работите и да сте смятали, че ако го работите, това е нещо наистина много хубаво и най-смисленото нещо на света, най-желаното и даващо ви вътрешни сили, когато си го представяте. А не за един или няколко месеца да сте си представяли, че сте балерина или космонавт и после да го оставите. Ако, докато си представяте, че сте балерина ви е спохождало вдъхновение, чувствали сте се щастливи и сте смятали, че по-добро от това няма, това е вече мечта.

# 211
  • Мнения: 1 750
Няма  "скучни " неща - това е субективна оценка. И  "да" винаги съм искала да съм при звездите Grinning Може би това е детската ми мечта.Като студентка пропуснах възможност да стана космонавт - няма да описвам историята. Но съм имала "излизания" в космоса от друго естество.
Нептун е в 3-ти, а Юпитер в 4-ти. Все пак моя ЮЛВ е с два управителя. Както и всички възли в Скорпион и Водолей също са с по два.

# 212
  • Мнения: 230
Няма  "скучни " неща - това е субективна оценка. И  "да" винаги съм искала да съм при звездите Grinning Може би това е детската ми мечта.Като студентка пропуснах възможност да стана космонавт - няма да описвам историята. Но съм имала "излизания" в космоса от друго естество.
Нептун е в 3-ти, а Юпитер в 4-ти. Все пак моя ЮЛВ е с два управителя. Както и всички възли в Скорпион и Водолей също са с по два.

В кой дом е ЮЛВ? Имам предвид само западния зодиак.

Имаш ЮЛВ в Риби. Мечтаела си си за космоса. Това по коя планета е - Нептун или Уран? В някои митологии се говори за Небесния океан. В индийската става въпрос за Небесен океан от мляко. Може би имат предвид Млечния път. В този смисъл, ако говорим за Небесен океан, Нептун отговаря напълно на ЮЛВ в Риби и мечтите за пътешествие в космоса. Уран има ли аспект към Лунните Възли?

Последна редакция: пт, 22 май 2020, 12:10 от forumkaye

# 213
  • Мнения: 9 152
Е, за космоса мечтаех и аз, съзерцавала съм звездите години наред, нощем, когато е ясно небето. Там съм намирала най- голяма утеха. На сън съм летяла многократно. Това са едно от най- зареждащите ме сънища.
Нямам нищо в риби ( по западната, ) : - )

# 214
  • Мнения: 230
Ще добавя - За какво е копнеела душата ви, когато сте били деца? И това свързано ли е с вашия ЮЛВ?

# 215
  • Мнения: 1 750

В кой дом е ЮЛВ? Имам предвид само западния зодиак.

Имаш ЮЛВ в Риби. Мечтаела си си за космоса. Това по коя планета е - Нептун или Уран? В някои митологии се говори за Небесния океан. В индийската става въпрос за Небесен океан от мляко. Може би имат предвид Млечния път. В този смисъл, ако говорим за Небесен океан, Нептун отговаря напълно на ЮЛВ в Риби и мечтите за пътешествие в космоса. Уран има ли аспект към Лунните Възли?
Нептун е свързан точно с мечтите .Затова не станах и космонавт Grinning . ЮЛВ ми е в 8-ми.Уран има абсолютно точни творчески аспекти с възлите, има и тригон с управителя на ЮЛВ, Юпитер. Малко се "завързаха" нещата.Може би при мен не работи съвсем точно тази идея .

# 216
  • Стара Загора
  • Мнения: 256
Управителят на Козирог е учител.

Това ми звучи несериозно, целият ми набор, както и част от предишния и от следващия сме така, не познавам никой, който да е станал учител, самата аз съм преподавала само езици и то за кратко. При мен Сатурн, както и Луната са във Везни 2-ри дом, но не правят точен квадрат с възлите, Луната е на 3 градуса, Сатурн на 6.
Нали затова сме се родили в този живот, да правим и се стремим към нови неща, дори и да ни влече и да ни е лесно това, което вече сме усвоили в предишния.
Някой питаше за обхвата на линиите, доколкото съм се ровила в моята карта в AstroClick Travel обхватът е до там, където започва влиянието на друга линия, може да е много или съвсем малко километри, като понякога има зона със смесено влияние от двете.

Последна редакция: пт, 22 май 2020, 14:25 от Qlena

# 217
  • Мнения: 260

Само по модерната. Иначе като смениш системата, всичко се променя. И с нагласяне вече не върви.

И интересното е защо с тия марсови акценти не съм избрала спортна или артистична кариера, т.е. повече да си използвам физиката. Избрала съм две интелектуални професии. По планета-сигнификатор, която няма връзка нито с Асц, нито с МС, при това е сравнително близо до Слънцето. Тук щяха да изгърмят доста астролози, ако им дам натала си и трябва да определят професията, без да знаят абсолютно нищо за мен и да нямат възможност да разпитват и да налучкват.
Не си избрала артистична кариера,защото е предстояло да ме срещнеш,да ми вееш с ветрило и да  танцуваш в ефирни одежди.Само и единствено ти,защото Титания офейка предвидливо и  ти остана в полезрението на Телеца,който те фиксира,набеляза те за таргет и почна да изпуска одобрително дим през ноздрите си и да потропва с копито,особенно пък и като чу за физиката ти:)Така че ще изгърмиш и без да ти се гледа натала,професията ти също няма значение-вече няма да работиш:)

# 218
# 219
  • Мнения: 3 305
Не си избрала артистична кариера,защото е предстояло да ме срещнеш,да ми вееш с ветрило и да  танцуваш в ефирни одежди.Само и единствено ти,защото Титания офейка предвидливо и  ти остана в полезрението на Телеца,който те фиксира,набеляза те за таргет и почна да изпуска одобрително дим през ноздрите си и да потропва с копито,особенно пък и като чу за физиката ти:)Така че ще изгърмиш и без да ти се гледа натала,професията ти също няма значение-вече няма да работиш:)

Ох, Рико... Рико... Ти къде се натресе – при седмодомен Юпитер в Телец. Ще загладиш косъма с мене, Съдбата те обича! )))

# 220
  • Мнения: 260
Не си избрала артистична кариера,защото е предстояло да ме срещнеш,да ми вееш с ветрило и да  танцуваш в ефирни одежди.Само и единствено ти,защото Титания офейка предвидливо и  ти остана в полезрението на Телеца,който те фиксира,набеляза те за таргет и почна да изпуска одобрително дим през ноздрите си и да потропва с копито,особенно пък и като чу за физиката ти:)Така че ще изгърмиш и без да ти се гледа натала,професията ти също няма значение-вече няма да работиш:)

Ох, Рико... Рико... Ти къде се натресе – при седмодомен Юпитер в Телец. Ще загладиш косъма с мене, Съдбата те обича! )))

Съдбата обича и двама ни:)С асцендента ти  Скорпион аз съм твоя идеал за мъж като темперамент.Марс  вероятно ти е в Козирог или Водолей-колебая се,но си мисля,че е втория знак.Слънце в Риби -усещам те като воден знак интуитивно,а Венерата е винаги близо-вероятно Овен.. Луната ти разбираемо ми  е най-трудна за познаване-особенно,както се и прикриваш с тоя Скорпион на асцендента,но си мисля,че и тя е във воден знак и по метода на изключването  може да е в Рак.Имам ли право сега на три желания или не си Златната Рибка:)?

# 221
  • Мнения: 230
Управителят на Козирог е учител.

Това ми звучи несериозно, целият ми набор, както и част от предишния и от следващия сме така, не познавам никой, който да е станал учител, самата аз съм преподавала само езици и то за кратко.

Правиш ли разлика между фантазии и действителност? Аз питам за фантазиите, а не за това кой какво е започнал да работи.

Останалите от твоето поколение със същия управител на ЮЛВ може да са имали други мечти по същата планета. А и има разлика в това в кой дом ви попадат възлите и управителят.

професията ти също няма значение-вече няма да работиш:)

Защо, ти ли ще я издържаш?

Да си поговорим по типичен за Телец начин. Колко пари конкретно си готов да и отпуснеш като месечна издръжка и какво ще очакваш от нея в замяна? Колко време се очаква да продължи договорът? Доколко е стабилно предложението ти и може ли да се разчита на теб, че ще се грижиш за нея с години и ще задоволяваш желанията и? Деца искаш ли и колко?

# 222
  • Мнения: 3 305
Съдбата обича и двама ни:)

Водния акцент добре си го усетил – по АС, Марс и Луна.

Forumkaye, ти кастинг ли правиш? Цяла анкетна карта му пусна. )))

Венера и Меркурий направиха съвпад в знака на годишната ми профекция, а аз и по натал го имам тоя съвпад, и вижте какво става тука!

# 223
  • Мнения: 230
Въпросът за детските фантазии и връзката им с ЮЛВ и управителя му си остава.

Имам още няколко въпроса, свързани с ЮЛВ.

Имате ли роднини, може да са баби и дядовци, които имат Слънце в знака, в който е вашият ЮЛВ? Например, ако имате ЮЛВ във Водолей, да имате баби, дядовци или други роднини, родени преди вас, които са зодия Водолей.

Имате ли роднини, родени преди вас, чиято професия е по знака на ЮЛВ? Например, ако имате ЮЛВ в Стрелец, да имате баби и дядовци, които са били учители.

И още един въпрос. Имам книгата "Как Южният Възел срещна Северния" на Татяна Захарова и тя пише, че ЮЛВ показва как си прекарваме свободното време. Смятате ли, че това важи за вас? Например, ако имате ЮЛВ във Везни, да обичате често да рисувате.

# 224
  • Мнения: 260
Съдбата обича и двама ни:)

Водния акцент добре си го усетил – по АС, Марс и Луна.

Forumkaye, ти кастинг ли правиш? Цяла анкетна карта му пусна. )))

Венера и Меркурий направиха съвпад в знака на годишната ми профекция, а аз и по натал го имам тоя съвпад, и вижте какво става тука!

Имам попадения значи:)Право поне на едно желание имам ли-с астрология ще е свързано:)?

Общи условия

Активация на акаунт