👗Нови придобивки в гардероба - 57

  • 92 022
  • 722
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 5 832
Скрит текст:
Как се води моделът? Много ми харесаха, с кеф да си ги носиш!
S-SERENDIPITY LC W
От новата колекция е.
Аз ли нещо бъркам? Излизат ми, че са мъжки.

# 646
  • Мнения: 7 709

Скрит текст:

# 647
  • София
  • Мнения: 245

Българска марка бански La Vela, вече ме чакат.

Може ли линк към сайта им?

# 648
  • София
  • Мнения: 81
Скрит текст:
Как се води моделът? Много ми харесаха, с кеф да си ги носиш!
S-SERENDIPITY LC W
От новата колекция е.
Аз ли нещо бъркам? Излизат ми, че са мъжки.

Има и мъжки, но първо натисни на women-shoes и ще ти излезе модела.

# 649
  • София
  • Мнения: 81
Поличка Heart G-star raw

# 650
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470

Българска марка бански La Vela, вече ме чакат.

Може ли линк към сайта им?

FB. Преди сто години една приятелка ме покани да харесам страницата им и въпреки че никога не приемам такива покани, реших че е нейна (може и да е) и я следя. Този ми излезе в някакво стори и беше спонтанна покупка/спонтанна любов.

# 651
  • Мнения: 2 223
Аз ги разцъках, ама не видях нито размери, нито цени  и това ме отказа.

# 652
# 653
  • Мнения: 383
Отдавна си търсех такъв тип панталон, но да не е от дебелата спарваща материя. Този е от H&M.

# 654
  • Някъде там
  • Мнения: 4 819
Отдавна си търсех такъв тип панталон, но да не е от дебелата спарваща материя. Този е от H&M.

Каква материя е този?

# 655
  • Мнения: 383
Скрит текст:
Отдавна си търсех такъв тип панталон, но да не е от дебелата спарваща материя. Този е от H&M.

Каква материя е този?
Полиестер 97%, Еластан 3%, по снимките ми изглежда много лека материя и не като другите от този тип, които са по-дебели. Мога да дам мнение като дойде как е Simple Smile Пробвала съм подобен модел (от вискоза и габардин), но ги усещах некомфортно върху кожата.

# 656
  • Някъде там
  • Мнения: 4 819
Скрит текст:
Скрит текст:
Отдавна си търсех такъв тип панталон, но да не е от дебелата спарваща материя. Този е от H&M.

Каква материя е този?
Полиестер 97%, Еластан 3%, по снимките ми изглежда много лека материя и не като другите от този тип, които са по-дебели. Мога да дам мнение като дойде как е Simple Smile Пробвала съм подобен модел (от вискоза и габардин), но ги усещах некомфортно върху кожата.
Да, ще се радвам да прочета мнение като пристигне Simple Smile

# 657
# 658
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 292
Панталон за лятото от полиестер ме кара да потръпвам. Няма по- гадна материя. За лятото пък да не говорим.

# 659
  • Мнения: 383
Панталон за лятото от полиестер ме кара да потръпвам. Няма по- гадна материя. За лятото пък да не говорим.
Нямам намерение да го нося лятото Hug , имам и сполучливи дрехи от полиестер. Реших да пробвам Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт