Тест за овулация - въпроси / тема 11 /

  • 47 529
  • 736
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 101
Благодаря😊😊

# 286
  • Мнения: 67
Здравейте , момичета !
Дали е положителен..?

# 287
  • Мнения: X
Здравейте , момичета !
Дали е положителен..?


Да.

# 288
  • Мнения: 2 497
Здравейте,

Относно тестовете за овулация - този цикъл нямах положителен тест. На 07.07.2020 беше най-наситен и очаквах на следващия ден вече да е положителен, но беше още по-блед. На 09.07.2020 вечерта бях на преглед, лекарката видя жълто тяло, хубава лигавица и течност и каза, че е имало овулация. Възможно ли е за толкова малко време да има пик на LH (който теста не е отчел), спад и овулация?
Благодаря Simple Smile
Според мен този месец не е имало овулация, но не се доверявайте толкова на тестовете. Има много случаи на положителни тестове, а овулация всъщност няма, т. е. фоликула не се пука. Моят тест отново беше положителен този месец, но да видим. Другия месец на фоликулометрия. И на теб ти препоръчвам, ако този месец не е станало чудото 😊

# 289
  • Мнения: 103
Kactus,

И аз мислих, че е нямало овулация, но лекарката по време на прегледа твърдеше, че е имало. Затова писах тук ако някой има подобна случка Simple Smile
За жалост нямам физическа възможност за фоликулометрия.
Успех на всички в темата Simple Smile

Последна редакция: пт, 10 юли 2020, 20:03 от moonwind

# 290
  • Мнения: 67
Момичета, ако случайно на някоя се е случвало ,моля да сподели.
Нормално ли е винаги да улавям овулацията си от 18-ти ден нататък, а сега да е на 14-ти;15-ти ден..?
Дали теста не е отчел положителен резултат заради това ,че не бях пишкала 5;6 часа и хормона да се е наситил доста?

# 291
  • Мнения: 2 907
Привет и от мен!
Два поредни месеца си правих тестове на Лейди тест и втората черта не ми се насищаше достатъчно, т.е. овушация според тестовете не е имало. Преди тпва следях един месец с тестовете на Oview и имах положителен тест. Този месец реших да заложа пак на Oview и ето, че имам или се доближавам до положителен тест. За мен на живо бяха еднакво наситени чертите, но и утре ще проверя дали няма да се насити тестовата повече. Та исках да наблегна, че май марката и цената на тестовете има значение. Исках да не давам по 10 лв за 5 теста, ама уви с по-евтините не успях да проследя овулацията.

# 292
  • Мнения: 978
Аз използвам само oview -  много съм доволна

# 293
  • Мнения: 2 907
Днешния тест:

Вчерашния тест:

Не знам кой да броя за положителен, та започвам работа от днес пък ако е писано да стане, ще стане 🙂
Ето и онази програмка какво казва:

# 294
  • Мнения: 39
Здравейте момичета,
Ето и моят тест от днес. 16-ти ден на цикъла. Според мен е положителен,но искам и вашето мнение 😊

# 295
  • Мнения: 624
И според мен е положителен. Действайте и успех 🤗

# 296
  • Мнения: 343
Момичета, какво ще кажете? Положителен ли е или утре?

# 297
  • Мнения: 242
Здравейте, ползвам тестовете на Клиър за Ову.  Нямам снимка, но ще преразкажа ситуацията. Събота - отрицателен, много бледа черта; неделя - наситена черта почти като контролната; понеделник - ярсо наситена черта(положителен тест) и във вторник рязко много бледа черта. Как да тълкувам този резултат?

# 298
  • Мнения: 978
еми от понеделник брой 48 часа, в които може да настъпи О.

# 299
  • Бургас
  • Мнения: 212
Според вас положителен ли е?

Общи условия

Активация на акаунт