Тест за овулация - въпроси / тема 11 /

  • 47 517
  • 736
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 237
Според вас положителен ли е?

Да!Успех💕

# 301
  • Мнения: 54
За мен е положителен, но искам да съм сигурна.  Какво ще кажете?

# 302
  • Мнения: 710
И за мен е положителен, но се проследи и днес. На мен понякога на следващия ден след такъв тест тестовата чертичка ми става супер тъмно червена и много наситена Simple Smile

Успех!

# 303
  • Мнения: 402
Първия тест е на 10ден,другите два на 11ден, може ли малко помощ че нищо не разбирам,

# 304
  • София
  • Мнения: 11 483
Какво не разбираш? Отрицателни са.

# 305
  • Мнения: 402
Защото за първи път правя такива тестове не е цел забременяване а за биопсия лекаря при който бях за ехограф каза вчера че имам 13мм фоликул а днес като ме гледа 11ден каза че уволацията е настъпила и просто нещо не ми се връзва, затова попитах, Благодаря все пак

# 306
  • София
  • Мнения: 11 483
Не ми се връзва и на мен. По-добре май да потърсиш друго мнение.

# 307
  • Мнения: 402
Не ми се връзва и на мен. По-добре май да потърсиш друго мнение.
Да потърсих друго мнение тази сутрин ходих в частна болница в моя град и изненада фоликула има 14мм лигавица 7мм само, че в другия яйчник, тази при която бях гледаше в десния яйчник, направо не знам какво да кажа, да не ти се налага да ходиш, сега ще го следим фоликула докато се пукне, Благодаря много все пак за отговорите,

# 308
  • Мнения: 3
Здравейте , момичета тъй като за пръв път използвам тестове за ОВ дали последният е положителен или да продължавам още с тестовете при МЦ 26-27 дни

# 309
  • Мнения: 624
Продължавай.

# 310
  • Мнения: 15
Здравейте, дами. За първи път ползвам тестове за овулация, прочетох упътването , всички условия са изпълнени. Не мога обаче да преценя положителен ли е и трябва ли й още на чертичката. Благодаря предварително за отговора Simple Smile

# 311
  • Мнения: 2 515
Още ѝ трябва. Може би утре ще е положителен. Успех! Simple Smile

# 312
  • Мнения: 15
Още ѝ трябва. Може би утре ще е положителен. Успех! Simple Smile

Много благодаря ❤️

# 313
  • Мнения: 3
момичета това е теста от днес как мислите дали е положителен

# 314
  • София
  • Мнения: 11 483
Да, положителен е Grinning

Общи условия

Активация на акаунт