Какво повече НЯМА да купя - 17

  • 78 592
  • 756
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 10 598
Аз ако знаех, че ще излезе такова "парещо" щях ли да си го купя въобще? Просто беше на касата на промоция. Гледам... А! Червило на Лореал за 5 лв, пък и готин цвят... Това все едно да си натъркаш дъвка орбит по устните.
Категорично не можеш да пиеш вода с това червило! И никога повече няма си купя такова. Grinning

# 136
  • София
  • Мнения: 8 561
Не става.

# 137
  • Мнения: 25 600
От години вкъщи се купува предимно кисело мляко „Верея“ – оранжевата опаковка, по БДС.
Още като видях рекламите, че сменят опаковката, ми хрумна мисълта, че когато една масова стока смени опаковката, обикновено има промени и в съдържанието.
Познах. „Верея“ вече нямат кисело мляко по БДС, поне не и според надписите на кофичките. В съдържанието е указано „краве мляко и закваска“, ама каква закваска, какво съдържа...
Освен „ЕлБи“, кое друго кисело мляко остана по БДС? То и за „ЕлБи“ случайно открих, че млеката им с една и съща масленост са два вида – по БДС и не по БДС.
Ама много мразя да скапят качеството на продукт, с който съм свикнала...

# 138
  • Мнения: 1 147
Мисля, че Боженци имаха БДС. Лично аз харесвам тяхното кис.мл.

# 139
  • Мнения: 973
И аз се разочаровах от Верея, купих от новото и е с вкус на нишесте. Сега минах на ЛБ и Самораново, както и Хармоника - все са добри и истински кисели млека.

# 140
  • Мнения: 9 525
Не знам Боженци дали имат по БДС, но веднъж взех набързо едно и пишеше, че има сухо мляко. не докосвам повече.

# 141
  • Мнения: 1 147

2,2% и 3,6% по БДС

# 142
  • Мнения: 9 525
може, може. явно има различни чешити. моето беше 2.2. процента /виждам, че не пише състав/.

https://www.ebag.bg/kiselo-mliako-bozhentsi-22/9180?rlv_rid=72c4 … AYASAAEgKNQvD_BwE

# 143
  • Мнения: 1 147
Това не е по БДС и явно състава е по-кофти. Възможно е.

# 144
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
На Добротица не пише БДС, но е много хубаво.
Иначе и Елби имат по стандарт.

# 145
  • Мнения: 10 057
Преди два дни взех новата Верея. Ами нишестено си е.
И аз си помислих, че ще продължа на Добротица.
До момента си купувах Верея и Добротица, но наблизо зареждат само в един магазин от второто
и понякога точно, когато ми трябва, е свършило.
Боженци май не съм виждала тук и затова не съм опитвала.

# 146
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Добротица не се продава във веригите, само в по-малките магазини.

# 147
  • Пловдив
  • Мнения: 1 567
Добротица не се продава във веригите, само в по-малките магазини.
С риск да ме помислят за рекламно лице на Била, понеже в трети пост я споменавам, но там има почти всичко на Добротица.

# 148
  • Мнения: 215
От години вкъщи се купува предимно кисело мляко „Верея“ – оранжевата опаковка, по БДС.
Още като видях рекламите, че сменят опаковката, ми хрумна мисълта, че когато една масова стока смени опаковката, обикновено има промени и в съдържанието.
Познах. „Верея“ вече нямат кисело мляко по БДС, поне не и според надписите на кофичките. В съдържанието е указано „краве мляко и закваска“, ама каква закваска, какво съдържа...
Освен „ЕлБи“, кое друго кисело мляко остана по БДС? То и за „ЕлБи“ случайно открих, че млеката им с една и съща масленост са два вида – по БДС и не по БДС.
Ама много мразя да скапят качеството на продукт, с който съм свикнала...
И ние в къщи ядем точно тези млека, и в последно време много харесвам пак на Верея-Чудно от 5%, пробвайте го!

# 149
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
Относно киселото мляко аз съм много претенциозна - от години купувам само Родопчанка домашно с каймак (големите кофи от 2,25кг). Когато се окажат без него, прибягвах точно до оранжевата Верея по БДС.

Общи условия

Активация на акаунт