Дългото чакане след трансфер - 82

  • 32 770
  • 744
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 142
Момичета лоша новина, днес 8 ден след трансфера, тъкмо се прибрах от работа и директно в банята да се къпа, свалям си дрехите гледам кафяво зацапване, обърсах се още повече... Край моя опит приключи, само да не ми тече много и да няма пак някви парчета меса като при биохимичната ми, че едва ли ще го понеса този ужассс, ех колко съжалявам много тъпо ми стана😭😭😭😭 макар че аз си знаех че ще ми дойде, усещам си го. Успех на всички след трансфера ❤️

Ако е само зацапване, не отписвай опита! Бъди по оптимистична!
Ами не отписвам, ама цялата седмица ми са ясни симптомите като за цикъла, очаквах даже още вчера да ми дойде..  😭

# 556
  • Мнения: 207
Момичета лоша новина, днес 8 ден след трансфера, тъкмо се прибрах от работа и директно в банята да се къпа, свалям си дрехите гледам кафяво зацапване, обърсах се още повече... Край моя опит приключи, само да не ми тече много и да няма пак някви парчета меса като при биохимичната ми, че едва ли ще го понеса този ужассс, ех колко съжалявам много тъпо ми стана😭😭😭😭 макар че аз си знаех че ще ми дойде, усещам си го. Успех на всички след трансфера ❤️

Ако е само зацапване, не отписвай опита! Бъди по оптимистична!
Ами не отписвам, ама цялата седмица ми са ясни симптомите като за цикъла, очаквах даже още вчера да ми дойде..  😭

И аз съм така, даже имам доста силни болки, сякаш съм по време на цикъл

# 557
  • Мнения: 260
Noci Pashova 655637
Не отписвай опита. Изчакай си датата на теста. Ако продължи зацапването, звънни в клиниката. Може да ти сменят приема на лекарствата - например утрогестан през устата или др.

# 558
  • Мнения: 1 221
Noci, изобщо не го отписвай опита. Имам приятелка с кървене на 9ти и 10ти ден. Важното е да не е ярка червена кръв като цикъл. На нея й намалиха дозата антикоагуланти и й изписаха витамин Ц за  спиране на кървене. Бременно си беше момичето. Но днес кръвен ще покаже вече. Пусни и пиши на лекарите според мен, когато имаш резултат.

# 559
  • Мнения: 142
Дааа естествено веднага излезах от банята и разтреперяна веднага звъннах на доктора, каза утре да отивам за кръвен за да видим какво е има ли нещо и какво ще правим. Но според мен си ми е цикъл...то за късмет той ми вдигна, добре че вдигна защото щях да се побъркам от притеснение какво да правя. Иначе цялата седмица нали ви се оплаквах от какво ли не, като отидах в болницата вторник или сряда мисля беше, казаха че няма да го има цялата седмица, аз му звънях няколко пъти но не ми вдига. Та голям късмет че веднага ми вдигна. Иначе си купих одеве 1 шуар чек и бех запланувала за неделя утре да го правя, защото кръвният ми е в сряда, ама то тоя тест няма смисъл да го хабя въобще. Аз винаги първо звъня на доктора или в болницата, и тогава почвам тук да пиша или да искам съвет, илии ако е късно както сега и не е нещо спешно тогава питам тук

# 560
  • Мнения: 922
Noci пожелавам ти от сърце да е било само зацапване , ти поставяш ли Кринон гел защото от него може също да се получи така !
Аз също съм с много силно болки на момента все едно ми е първи ден дошло , боли ме за 5-10мин и спират , корема ми се подува много 🤷🏼♀

# 561
  • Мнения: 142
Noci пожелавам ти от сърце да е било само зацапване , ти поставяш ли Кринон гел защото от него може също да се получи така !
Аз също съм с много силно болки на момента все едно ми е първи ден дошло , боли ме за 5-10мин и спират , корема ми се подува много 🤷🏼♀
Пипкая благодаря ❤️❤️❤️❤️дано  но едва ли, цялата седмица още си го усещам че ще ми дойде, болки пробождания си имам в яйчниците, супер лошо ми беше а аз съм винаги така преди цикъла, даже от вчера още си усещах и ходех постоянно до тоалетната, и чаках да ми дойде, то си се усеща, газове имам много, и бълбукане в корема цялата седмица. Не сутринта фраксипарин, после естрофем 4 по 1, Утрогестан 4 по 2, слагам, дуфастон 4 по 1, дузодрил 3 по 1, нош па 4 по 2, бусколизин 3 по 2, и фолиева 1 път по 1.аа вечер 1 аспирин пия май са това....

# 562
  • Мнения: 260
Noci Pashova 655637,
Едновременно и фраксипарин и аспирин ли приемаш? Тромбофилия ли имаш?

# 563
  • Мнения: 922
Noci на доста лекарства си , но все пак пусни кръвен да се видим и бъди спокойна . Стискам ти палци ❤❤❤.
Sirena аз също съм на двете и на клексан и аспирин , но мойта транбофили не е сериозно и въпреки това ги пия . Мисля ,че при доста момичета ги изписват .

# 564
  • Мнения: 1 278
Noci Pashova 655637, за но-шпа максималната доза, за която зная, е 3х2. Бусколизинът допълнително ли ти го изписаха заради болки? Много са обезболяващите според мен.
Аспирин и фраксипарин ми изписаха след трансфера за подпомагане на имплантацията, с добър съвместен ефект. Ако имаш кървене, може да спреш аспирина или да го разредиш през ден, но попитай лекаря. Важен е резултатът утре. Късмет!

# 565
  • Мнения: 142
Оххх много са наистина и ги пия още преди тснсфера, даже тогава имаше още 2 но след трансфера ги спря док. Нямам нищо доказано нито ми е пускано за тромбофилия изследвания... И Фраксипарина го бием преди трансфера, както ми е казал док това пия... Не че не пропусках няколко пъти нош па, ако трябва 4 пъти да го пия, заспивам и последната доза не съм пила, в деня на трансфера пропуснах и доста от лекарствата защото не знаех че трябва да си ги оия, и нямаше как да наваксам защото найстина са адски много... Но едва ли това ще е проблем, пропуск на 1,2 приема. Хора след трансфери и толкова не пият, така че не мисля че има значение кой знае какво. Аз ви казах цялата седмица тази ми е след трансфера и ми беше лошо, то не беше оърво сърцебиене, после 2 дни супер лошо отмаляло с адско гадене, после пък кръвното взех да вдигам, само вчера дето нищо ми нямаше. Оф аз много се притеснявам това ми е 1 опит зет като цяло ми е 1 опит инвитро и ми е много притеснено всичко това, дъли сама не си го предизвиках с всичкия тоя страх и стрес.... Адски много ги изживявам тези неща, дано не съм си навредила само.. Не че сега също не ми се пука главата...

# 566
  • Sofia
  • Мнения: 417
Noci, не се шашкай! Аз бах с кръвоизлив на 10-ти ден с ярка, червена кръв и болки. Всичко е наред сега, но ми спряха аспирини и т.н. Стига с тази паника! 🤗 Още колко такива моменти ти предстоят... Ти от сега си съсипваш нервната система. Отивай направо на кръвен, не се занимавай с домашни тестове и лежи. Щом си със зацапване си трябва лежане. 🍀 Спискаме палци вс да е наред 🤗

# 567
  • Мнения: 260
10 ден от трансфер на 5 дневни ембриони достатъчен срок ли е за теста? В клиниката ми казаха на 12 ден, но към 10-тия ден ми свършват инжекциите...Rolling Eyes

# 568
  • Мнения: 922
10 ден от трансфер на 5 дневни ембриони достатъчен срок ли е за теста? В клиниката ми казаха на 12 ден, но към 10-тия ден ми свършват инжекциите...Rolling Eyes
Siena да пусни си един кръвен ! Късмет 🍀❤

# 569
  • Мнения: 108
10 ден от трансфер на 5 дневни ембриони достатъчен срок ли е за теста? В клиниката ми казаха на 12 ден, но към 10-тия ден ми свършват инжекциите...Rolling Eyes
Да,пускай..на 10и ден,на 3 дневни ,уринарния ми отчете +..късмет😍

Общи условия

Активация на акаунт