Как се държите с децата от предищния брак на съпруга?

  • 4 066
  • 58
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 822
Понеже темата е за децата,а не за бившите жени,ще си позволя да се намеся...Не с лични преживявания,а с опита си като учител.
Имах един ученик,чиято майка беше починала.Бащата правеше опити да живее с друга жена.Искаха да сключат брак.Но това дете така и не можа да приеме новата жена в живота на баща си.Бягаше от вкъщи,спеше при приятели...Отношенията с баща му се изостриха,дори не можеха да разговарят вече нормално.А бащата беше много интелигентен човек.Детето -също,според мен.
Дори приятелката на бащата се среща с мен,търсейки съвет,как да намери път към него.Явно не й липсваше желание,но не умееше да разбере детето.Или поне правеше опити заради мъжа,който обичаше.Но при тях просто не се получи.Разделиха се след около 3 години съвместен живот.И според мен,бащата постъпи много саможертвено и достойно спрямо децата си.Дори в очите на някои от вас да не е постъпил правилно.Той просто се отрече от това да има всичко заради децата си.
Аз никого не мога да съдя.Само като страничен наблюдател мога да кажа,че дори да я няма бившата,това не би направило отношенията с децата по-поносими.Има случаи,когато никой не насъсква децата срещу новата жена и те пак не я приемат.Така че,според мен процесът трябва да е двустранен и ако го няма желанието или умението и от двете страни,то той е обречен на неуспех.Това не означава,че новата жена трябва да се откаже веднага.Всичко става много бавно,с много разбиране и приятелско чувство. Peace

# 31
  • Мнения: 2 214
Ок!
Съжалявам Sad
Предполагах че ще се стигне до тук Hug
Обаче бях длъжна да опитам.
Който иска ще разбере.
Нищо лично няма в посланията ми Naughty

# 32
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Ние сме заедно от 2години. Малката я познавам от самото начало и много, много я обичам. Тя беше на 2,5г. и може би за това не сме имали никакви проблеми, а дори и сега започна да ми казва МАМО ( и да казва на хората, че аз съм и кака, ама съм и като мама и тя така ми казвала), а аз дори не съм и помисляла да и втълпявам подобно нещо. За уточнение - живее с майка си. С майката се разбираме без проблем - не сме приятелки, но сме толерантни една към друга. Това е! Само голяма и безгранична любов е необходима според мен!

# 33
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
И аз съм в образа на к....та, за детето на мъж ми от първия брак. Най ме боли обаче , че не го познавах когато са се развели ( тя е хукнала с друг с когото е и до сега де ), но на детето се говори какво ли не. Слава богу, че е интелигентно дете и не се влияе от коментарите на онази ПРОСТАКЕСА майка му. Но да ти кажа не бих допуснала да ходи на море с баща си а ти да си самичка Shocked ама в никакъв случай.

# 34
браво ПРОСТАКЕСА, простакеса ама и е направил дете и е ПЪРВАТА. Аз също не допускам бившият да разхожда разни женички  заедно с децата ми. И той знае , че в мига в , който разбера, че е имало нещо такова , няма да види децата повече. И да ти кажа до сега опита показва, че децата са му по-ценни от разни женички.една даже напираше да му ражда, но той си знае нещо такова и край с нашите деца.

# 35
  • Мнения: 2 214
А защо ми е инетресно много от "бившите" не си показват имената а пишат като гости.
Може би защото изказванията им се ......
А за това "няма да му дам децата" има закон, съд, и други начини.

# 36
  • Мнения: 5 637
......една даже напираше да му ражда, но той си знае нещо такова и край с нашите деца.
Е, няма какво. И докога ще го цакаш с децата? Значи, като не е с теб, няма да е и с друга, а? Това е доста жестоко. Не знам защо сте се разделили, но не мислиш ли, че е редно всеки да поеме по пътя си и да опита да изгради живота си отново? Ами ако ти срещнаш някой мъж и решиш да изградиш връзка? Ще трябва да се откажеш от децата си ли? Или това важи само за бившия?

За протокола-нито аз, нито мъжът ми имаме предишни бракове.

# 37
  • Мнения: 6 167
браво ПРОСТАКЕСА, простакеса ама и е направил дете и е ПЪРВАТА. Аз също не допускам бившият да разхожда разни женички  заедно с децата ми. И той знае , че в мига в , който разбера, че е имало нещо такова , няма да види децата повече. И да ти кажа до сега опита показва, че децата са му по-ценни от разни женички.една даже напираше да му ражда, но той си знае нещо такова и край с нашите деца.

тцццц ъцццццц тццццц тццццц
мале какъв постинг.
много си му ядосана, че се е развел на тоя бивш твой съпруг.
и че си ходи с женички, докато ти постваш постинги как му държиш прангите с децата.
 - браво...
ще ми е интересно някоя като му роди пак да се появиш да споделиш как го лишаваш от децата му.  ма пак така да се регистрираш да те разпознаем.

и аз за протокола съм с 1ви брак, и съпруга ми също.
но тая простотия да го правя на маймуна да няма живот след 'мен' не мога да я направя никога! колкото и да съм обидена, не мога да държа децата си като ' залог' за нищо на света.

# 38
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
браво ПРОСТАКЕСА, простакеса ама и е направил дете и е ПЪРВАТА. Аз също не допускам бившият да разхожда разни женички  заедно с децата ми. И той знае , че в мига в , който разбера, че е имало нещо такова , няма да види децата повече. И да ти кажа до сега опита показва, че децата са му по-ценни от разни женички.една даже напираше да му ражда, но той си знае нещо такова и край с нашите деца.

Бе да ти кажа, казвам простакеса защото разсъждава като теб за съжаление. Като и скимне спира да го пуска детето.  И знаеш ли, идвало е със сълзи на очи тайно. Не мисля че децата трябва да са зависими от простотията на родителите си било то майка или бащата. Няма такива филми да не пуска, има решение на съда и агенция за закрила на детето ако щеш. А ти ми си струваш доста егоистична натура.

# 39
  • Мнения: 165
браво ПРОСТАКЕСА, простакеса ама и е направил дете и е ПЪРВАТА. Аз също не допускам бившият да разхожда разни женички  заедно с децата ми. И той знае , че в мига в , който разбера, че е имало нещо такова , няма да види децата повече. И да ти кажа до сега опита показва, че децата са му по-ценни от разни женички.една даже напираше да му ражда, но той си знае нещо такова и край с нашите деца.
                                                                                                                                                                                                                                                                                                               MNOGO KRAINO I MNOGO TAPO -ni6to drugo ne moga da izkomentiram,dano jenite kato tebe sa na iz4erpvane Praynig-sigurno ne mu e bilo lesno na biv6iq s tebe #Crazy #Crazy #Crazy                         

# 40
  • Мнения: 13 512
браво ПРОСТАКЕСА, простакеса ама и е направил дете и е ПЪРВАТА. Аз също не допускам бившият да разхожда разни женички  заедно с децата ми. И той знае , че в мига в , който разбера, че е имало нещо такова , няма да види децата повече. И да ти кажа до сега опита показва, че децата са му по-ценни от разни женички.една даже напираше да му ражда, но той си знае нещо такова и край с нашите деца.
ю
Абе,хора,вие луди ли сте? Каки са тия приказки ? Ти искаш бащата да взима децата си само за разходка ли? Не прекарва ли и друго време заедно с тях? Не ги ли води у тях? И там не трябва да има жена ли? Това,че децата са му по-ценни ще е само до времето,когато ще срещне правилната жена, повярвай ми!И ако си мислиш,че не иска деца заради това,че няма да вижда вашите-много жалко за теб...А за разлика от мъжете,които искат да са първите, при жените е обратното-важна е последната!

# 41
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
Олелее! От това, което прочетох ме побиха тръпки. ТИ СИ ЛУДА, МА! Как може да разрушаваш връзката на детето с баща му!!!!  #2gunfire Колкото и да си наранена и обидена, нямаш моралното право да го изнудваш по този начин. А какво ще стане, ако той си намери половинката??? Край с децата ли? Какво ще кажеш на дечицата, които искат да видят тати?! Ще ги настроиш против него и ти ще си ПЕРФЕКТНАТА МАЙКА ЛИ? А не мислиш ли за децата и отражението на това върху целият им бъдещ живот?! Нека ти тежи на съвестта, че си ОСАКАТИЛА една невинна психика! Не заслужаваш да си майка!!!

# 42
  • Варна
  • Мнения: 25 286
браво ПРОСТАКЕСА, простакеса ама и е направил дете и е ПЪРВАТА. Аз също не допускам бившият да разхожда разни женички  заедно с децата ми. И той знае , че в мига в , който разбера, че е имало нещо такова , няма да види децата повече. И да ти кажа до сега опита показва, че децата са му по-ценни от разни женички.една даже напираше да му ражда, но той си знае нещо такова и край с нашите деца.

И защо така, той няма ли право на личен живот вече??? Нали сте разделени? Това твоето ми намирисва на зверски егоизъм!!!!

# 43
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Много силни думи чета тука, ясно ми е защо (на мен ли точно не е), но няма нужда - наистина.
Така на теория можем да си говорим и да зациклим до безкрай, реалността е нещо съвсем друго и те поставя в такива ситуации, че се чудиш след като реагираш - аз ли бях това, добрата ли, лошата ми ли половина  newsm78.
Няма по пряк път да отблъснеш от себе си човека, когото обичаш от това да не приемаш децата му, същото важи и за това да му ограничиш достъпа заради еди каква си причина, само и само той да се чувства зле. Ако пък се е случило да е отговорен и в комбинация с това честолюбив, най-вероятната реакция е да загуби човешкия си облик. От това никой няма полза, най-малко децата.

# 44
  • Мнения: 5 637
Абе, момичета, май станахме жертва на трол.  Mr. Green Мнението на нерегистрираната имам предвид. 

Общи условия

Активация на акаунт