На море в България 2020 г.! - 2

  • 30 258
  • 744
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 294
fatalina,
И в предишната тема писах, а и в тема та за Дюни май похвалих Холидей планет.  Казаха, че политиката на хотела позволява отказ и 100% възстановяване на сумата до месец преди настаняване  и имам време да помисля и реша. Аз отговорих,  че съм решила и искам анулация.  До 24 ч. цялата сума бе по сметката ми. Супер коректни, пак ще ги потърся.
По резервацията ми за Гърция с Делта турс чакам отговор след 6 май. Уж.
Благодаря! Явно в случая, си зависи и от ТА и най-вече от хотела.

# 46
  • Мнения: 2 667
Мдаа, ... виждам един положителен ефект от пандемията - ще се види кой какъв е в туристическия бранш у нас и не само и пресяването ще започне още от сега.
Няма да стане. Държавата ще подпомегне пак своите хора, и кадърните ще го ...........

# 47
  • Варна
  • Мнения: 3 936
това защо да е вярно  ? Не ми се вярва нашите да са само кадърни , а другите некадърни , и как тъй нашите не сядат на държавната баница ? Май много сядат !

# 48
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Отварят заведенията от открит тип от 5 май 2020г. - всички крайбрежни кръчмета  без стъкла.
.  
 В затворените заведения ще се сяда само във външната им лятна градина.

КПП на градовете падат от 6 май 2020 г.  надвечер - след 18 часа.

Отварят басейните на открито от 4 май 2020 г.

# 49
  • София
  • Мнения: 5 931
Е засега. И ако не стане масов мор след падането на ограниченията. То пък и кой ще се престраши да ходи по заведения сега, да не е луд.

# 50
  • Мнения: 6 294
Е засега. И ако не стане масов мор след падането на ограниченията. То пък и кой ще се престраши да ходи по заведения сега, да не е луд.
Ооо, младежите само това чакат. Ще има кой да ходи, даже няма да им стигат местата, защото масите трябва да се разредени. Дано всичко да върви добре и да няма нов пик на заболели!

# 51
  • В.Търново
  • Мнения: 6 680
ББ сутринта  каза, че няма план да се отварят СПА хотелите, пък за Туризъм въобще не може да говори сега.
Това какво означава сега?

# 52
  • Мнения: 3 505
ББ сутринта  каза, че няма план да се отварят СПА хотелите, пък за Туризъм въобще не може да говори сега.
Това какво означава сега?
Означава, че не знаят какво правят! Гледат какво правят другите и преписват. Значи басейни може, а СПА центровете не може. Да се види кои крият риск и кои не и да отворят безопасните. Все ми се струва, че финландските сауни без проблем могат да себъдат ползват, кабинетите за масаж също.

# 53
  • София
  • Мнения: 5 931
Всичко ще е до второ нареждане.

# 54
  • Мнения: 1 454
Много се радвам, че предвид неяснотите, не се втурнаха да отварят хотели.И не , СПА не може, само басейните по градовете, в които хората плуват за здраве.Ние, които живеем на крайбрежието нямаме нужда от огнища на зараза.Нулев сезон и КПП на всеки морски град, без пришълци.Туризъм около града в който живееш е най-добре.

# 55
  • В.Търново
  • Мнения: 6 680
Много се радвам, че предвид неяснотите, не се втурнаха да отварят хотели.И не , СПА не може, само басейните по градовете, в които хората плуват за здраве.Ние, които живеем на крайбрежието нямаме нужда от огнища на зараза.Нулев сезон и КПП на всеки морски град, без пришълци.Туризъм около града в който живееш е най-добре.
Вие наистина ли мислите така?Защо години наред като имаше вируси и грипове дори през лятото не се пропагандираше да се почива край градовете, в които живеем?Смешно е просто.За чужденци разбирам да има ограничения, но за нас...направо станахме крепостни селяни. Стига с тази паника. Вируса няма да изчезне тази година, той ще си циркулира всяка година, както е с всеки грип и вирус. Не разбирам тази масова психоза, която настана.

# 56
  • Мнения: 2 667
Само в София сме крепостни селяни. Като гледам познатите им от другите градове всеки уикенд по планиноте или баирите.

# 57
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 562
Много се радвам, че предвид неяснотите, не се втурнаха да отварят хотели.И не , СПА не може, само басейните по градовете, в които хората плуват за здраве.Ние, които живеем на крайбрежието нямаме нужда от огнища на зараза.Нулев сезон и КПП на всеки морски град, без пришълци.Туризъм около града в който живееш е най-добре.
А ние в София какво да кажем за пришълците?
Маса народ кацна на летището и каквото имаше да разнася, го разнесе - било чрез таксита, градски или междуградски транспорт. Да не забравяме, че първите случаи тук бяха привнесени - от гостуващи от други градове и села. Но не се оплакваме. Наясно сме, че това е вирус, който трудно би могъл да бъде ограничен и рано или късно повечето ще го изкараме.

# 58
  • В.Търново
  • Мнения: 6 680
Сега някакъв по Нова тв доктор говори, че Коронавируса вече завинаги ще живее с нас, както вируса на СПИН, ебола, грипните вируси и според сезона и населението ще варира.Приемете го психически.Просто вирус като вирус.Един от поредните.Ако мерките ги оставят завинаги е свършено с нас.Хората постепенно ще бъдат смачкани психически.Ще има ограничения.Край на масовите събирания, рождени дни, концерти, кино, почивки. Аз не искам такъв живот. Просто отгоре ни налагат такъм живот, не знам кой ще има полза от това.Но не е за добро.

# 59
  • Мнения: 534
Корона вируса е нещо ново.Няма как„един лекар по Нова” да знае как ще е в бъдеще.Никой не иска да живее в ограничение,но нищо няма да ни стане с няколко месеца лишения.Това напиране всичко да си дойде по старому може да ни изиграе лоша шега.

Общи условия

Активация на акаунт