Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 18 / Май 2020

  • 189 120
  • 3 261
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 146
Както си скролвах из фб Grinning

# 46
  • Мнения: 18 558
Декоративната козметика от Ейвън е пълна скръб още от едно време. Парфюми и лосиони за тяло,душ гелове само поръчваме от там.

# 47
  • Мнения: 1 502
Родните влогАрки в инстаграм Joy
Скрит текст:

# 48
  • софия
  • Мнения: 842
И аз си мислих същото за снимките на Пепе. То и на Полина са ми странни честно казано. С детето - ок, ама на последните е една такава разкрачена, все едно е по бельо... не ми се сториха ок.

# 49
  • Варна
  • Мнения: 2 849
Лелелелеле, Надя е.... думи нямам! Аз така като прочетох какво е изплискала, ъъъъ, написала, де, та се зачудих, че е възможно и жената да е искала да натисне учудената емотиконка, а не смеещата се, тъй като са една до друга... Просто предполагам!

# 50
  • Мюнхен
  • Мнения: 812
Не я била сбъркала, Надя била писала изрично да попита, не знам кво си.. И ся продължава с някакви абсолютно излишни статуси и филмарщина. Толкова ли е трудно лаконично да обясни и да изтрива всеки, който си позволява да препоръчва лекарства... всичко го обръща на лична история. Този път и коментарите изключи.
Скрит текст:

# 51
  • Мнения: 164
След Славена и Йоко... отива до магазина



# 52
  • Мнения: 4 400
О, не, тази жена наистина има нужда от помощ. Отново се намесват заслужаващи/незаслужаващи деца , някаква вина се вменява постоянно.
Уф и това фръцкане, че е фармацевт ще кажеш, че е Нобелов лауреат по медицина или е открила лекарство срещу ковид19...

# 53
  • Мнения: 6 876
Голяма излагация на Надя. Съжалявам, но обективността не ми дава да напиша друго. И макар и в уж по-интелигентен вид, макар и уж по-интелигентна жена, накрая размаха пръст, каза "стига, дами!" и заключи коментарите. Много лошо впечатление ми прави посланието "не ви наказвам с кеф, а защото имате нужда". Няма да цитирам и да пускам скрийншотове, понеже все пак групата е затворена. Ще кажа обаче, че за неспазването на правилата от месеци насам, освен потребителите, имат вина и нейният екип. В група с толкова членове трябва да има сериозна и постоянна модерация, а не неглижиране и после другарски съд. Пиша го тук, защото знам, че чете понякога, а възможността да го напиша в постовете по темата в групата ми беше отнета чрез спирането на коментарите.

# 54
  • Мнения: 540
Страшно излишна драма от Надя... Ниво начално училище. Голяма жена, а се занимава с часове с такива глупости. Без коментар.

# 55
  • Мнения: 2 586
Членувам в групата на Надя почти от създаването й и се радвам,че една от модераторите й изчезна. Но това е друга тема. Днес цял ден ми излизат пак размисли и страсти, а съвсем скоро се сетих за нея и мислих да ви питам къде се изгуби. Надя е доста особен характер, но я намирам за много интелигентна. Дразни ме, че с часове може да говори за образованието си, което й е дало ударна доза самочувствие. И от там вече идва големия проблем с комуникацията - винаги е в опозиция, вечно неразбрана от другите  и постоянно в обяснителен режим. Само чета без да пиша в тази група, но много скоро май ще изляза от нея, не виждам смисъл. Не знам как я изтърпяват близките й. Тя знае какво ще последва като излезе книгата с ваксините, доста смело скача в дълбоки води. Не искам да съм й клиент дори и в аптеката.
Страшно излишна драма от Надя... Ниво начално училище. Голяма жена, а се занимава с часове с такива глупости. Без коментар.
Точно така е, скача като обидено дете, което го заплашват в междучасието.

# 56
  • Мнения: 6
Дами, две картинки прикачвам за да се посмеете. Ралица е на друго ниво, тя голо го качва - при това в клип. Зорница я уважавам много за решението си да не показва децата и мъжа си. Един ден тези деца, качени в интернет, могат много подигравки да понесат в училище. Един път качено нещо в интернет, завинаги си остава там.
Замисляла съм се ако темата е само една, а не всеки месец да се прави нова, така всичко ще е на едно място структурирано (вижда се датата на всяко мнение), няма да има безумно количество теми и няма да е толкова объркващо. Какво мислите?
Скрит текст:

# 57
  • Мнения: 2 415
Не ми е странно за Тейчеви, защото като гледам как лежат по дивана и пият бири по цял ден, съм далеч от мисълта, че се хранят само здравословно. Разбира се, в това няма лошо, НО след като призоваваш последователите си да спортуват, да се хранят здравословно и показваш ежедневието си, което се състои от тренировка, игра с бебето ти и консумация на храна, която ппц не е здравословна, но ти я преправяш, за да е, то изглежда нелепо да рекламираш марети. Аз се храня здравословно и спортувам, ако имах канал НЕ бих приела предизвикателство от Марети...
Всички влогъри твърдят, че отказват партньорства, но ако съдим по многобройните реклами, то започвам да се съмнявам в това. Алекс Петканова също беше качила видео на стори с Марети, но е факт, че тя многоклатно е споделяла, че е почти пристрастена към тестяното, а във влогове се вижда, че си хапва спокойно от всичко, не съм видяла да преправя рецепти на торти, пици, сладоледи и т.н. Затова, макар и тя да тренира, намирам за коректно нейното партньорство.
Пепе имам чувството, че приема всичко от до, без да се замисля, че едното й партньорство е в разрез с друго. Ето например продуктите за коса - преди години рекламираше raw, след това kerastase, а сега се хвърли на tresemmé, което като клас е от бюджетните, че дори се намира и в супермаркетите. Можете да си купите пълен комплект от продукти - шампоан, балсам и спрей за цената на един шампоан на kerastasе. Мисля си, че не се замислят за тези партньорства, а приемат кой каквото предложи.

Честита нова тема 🍷
Не видях да се коментира. Не ви ли е странно Тейчеви тренировки, плочки, лайфстайл, кашони с протеини и видеа как да направим вариант на джънк фууд, а накрая реклама на Марети?!
Нямат ли филтър, уважение към себе си, вижданията си и последователите? Всичко за пари?!
Не казвам, че трябва на 100% чисто хранене, но реклама и думите " От Марети ни предизвикаха..." са ми в повече.
Аман от вашите предизвикателства, ми отказвайте им на тези 'брандове' веднъж поне...

# 58
  • Мнения: 2 586
Тепърва ще бъдат принудени да рекламират всичко. Няма да се учудя и Галя да започне да хвали продукти на Балеа (примерно), да започне да готви мусака и да се наложи да си мие косата само вкъщи.

# 59
  • Мнения: 1 651
Забелязали ли сте в сторитата на Полина , когато снима Макси и тръгва да му говори постоянно повтаря 'уаааау'. Доста е досадно, защо не му говори нормално ?! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт