КГБ = Клуб на Готините Баби - 201.

  • 48 557
  • 738
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 18 571
Мила Милетка, имаш ли плетка, книжки четеш ли пред сън?
Внуци пристигат ,в теб се надигат чувства заспали със звън.
Лятото идва ,спомени с него, срещи - горещи с жени
дето разбират как и сърцето бързия ритъм смени.
Но ще ни бъде ,живи сме още, ако  че вече боли.
Дългите нощи, съмват все още ,жадни сме пак за живот-
мълко е тъжен ,малко е въжен, наш си е и ни е гот
да поживеем, да позавидим -птица в небето лети.
Вече летяхме, но във сърцето птици сме  още.И ти.

# 181
  • Мнения: 1 199
Добър ден!
Борянка, адмирации!
Чак ми се прииска и аз да имам празник!

Честита да си, Шпунци!
Да си здрава и жива,  другото е Живот, да се търкаля...

Честити да са всички именици и близки на именици! Да ви се слави името и да ви е весел празника!

Янушка, вече и аз се уредих със село Simple Smile, с двор  и градина, ама не ми вЕрвай, че съм се преработила. Нали си ме знаеш каква съм градска кокона, Важна клечка Simple Smile Wink.
Та  така, момичета.
Хубав ден, момичета!

# 182
  • София
  • Мнения: 1 529
Честит имен ден на Тутулина, На Ели на Фурийка и Ели на Неша. Честит имен ден на Косьо на Римар и Косьо зетя на Яжка.[/color ]
:Ох Борянка ,колко вярно си ме усетила- Разрева ме. Благодаря ти. Disappointed Relieved Broken Heart
Благодаря на Мариянка,Неша,Яжка, Алфея,Луси,Клечица.

# 183
  • София
  • Мнения: 8 385
МИЛА ШПУНЦИ, ЧЕСТИТ ПРАЗНИК! БЪДИ ЗДРАВА, БОДРА, СИЛНА. ЖЕЛАЯ ТИ СПОКОЙНИ БЪДНИНИ. НАЗДРАВЕ!

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ИМЕНЯЦИТЕ! ДА СА ЗДРАВИ, ДА СИ НОСЯТ С ЧЕСТ И ДОСТОЙНСТВО ИМЕТО. И ДА ПОЧЕРПЯТ ЗА ПРАЗНИКА! Simple Smile ТУТИ, ЩЕРКИТЕ НА НЕША И ФУРИЙКА, СИНЪТ НА РИМАРЧЕТО, ЗЕТЯТ НА ЯЖКА, ВНУЧКАТА НА СВЕТЪЛЧО.

Понеже никой не е писал след мен, та продължавам с питане.
Как приготвяте боята за коса? Моята фризьорка не работи и ми се налага за пръв път сама да се боядисвам. Чета упътването, пише да се смеси боята с оксиданта в съотношение 1 : 1.5. Нали съм зле с математиката, та затова ви питам. Simple Smile Пише, че боята е 60 мл. а оксиданта е 90 мл. Значи на една тубичка боя да сложа едно шишенце оксидант. Права ли съм? Май така ще е.
Днес ми е тъжен ден... 5 години от както си отиде братчето ми. Да е светла паметта му. От сутринта си намирам работа, за да не мисля. Сварих от борови връхчета нещо като мед или сладко. Изгледах едно кулинарно предаване за направата на нискокалорийни, безвредни десерти. Сега ще се боядисам. После мисля да изгледам един филм и денят ще мине.

Последна редакция: чт, 21 май 2020, 15:59 от Flo 51

# 184
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 297
Честит празник на всички именици! Да са здрави и с гордост да носят името си!
Шпунци, честит рожден ден и тук! Бъди здрава и благословена!
Борянке, много хубаво пожелание! А за предното стихо забравих да ти кажа, че имам чувството че е писано за мен...
Фло, направи ли се хубава? Аз все още си стоя бяла, но интересното е, че ми ходи. Поне сама се харесвам де.

# 185
  • Мнения: 2 001
Честит имен ден на Тути,щерките на Неша и Фури,синэт на Римарчето,зетчето на Яжка!
Нека светците им до ги закрилят!

Честит рожден ден Шпунци!
Здрава,бодра  и обичана да си!


Наздраве на всички ви празнуващи!

# 186
  • Мнения: 814
Мила Шпунци, честита и благословена да си със здраве! И с обичта, на тези, които те познават, ценят и помнят  добрата ти и слънчева усмивка!

Честити да са имниците ни днес - Тути, дъщерите на Фурийката и Неша, синът на Римар и зетят на Яжка! Да ги пази и закриля техният Светец, Да пребъдат красивите им имена в идните поколения!

Скъпа Flo, небесна светлина, мир и покой на душата на братчето ти!

Градско,  имаш ли път към Плевен, какво ще кажеш най- после да се видим...

Спокойна вечер вкъщи, момичета!

# 187
  • Мнения: 641
Честит празник на всички, които днес са именици!
Шпунци, честит рожден ден! Много здраве и дълги години да те радват внучетата.

Ходих на ортопед, който не погледна дискетата от скенера и ме изпрати на ренген. После ми каза диагнозата и ми изписа хранителна добавка и след три месеца на контролен преглед.
Прибрах се и започнах да чета за коксартрозата и хайде при майка да се жалвам. Чета й от телефона. Стигам до помощни средства и тя ми каза, че има бастун и не го ползва и ако ми потрябва да го взема.Поне пари за бастун ще спестя.
....снощи в Смени жената, Здравко каза, че" Магарето носи, колкото го товарят".
ММ се прибра по- рано, че заваля и попрочете за заболяването ми.
Той е оптимист. Пчелното млечице, балнеолечението и лекарствата ще ми помогнат.
За мен мотото е -"Гледай на живота по-весело! Настъпила си мотика!?! Радвай се на фойерверките!
Лека и спокойна вечер!

# 188
  • Мнения: 1 563
Фло, светла да паметта на брат ти!
Да почива в мир!
Питаш за боята, макар че със закъснение пиша.
В боята изсипваш всичкият оксидант, хубаво се разбърква,слагал ръкавици и къде с четка,с ръце , разресваш и това е.
Аз винаги сама си се боядисвам.
Да се похваля, изследванията ни са хубави . Всичко 3 в норма.
Лека и спокойна вечер!💟💟💟💟💟

# 189
  • Мнения: 1 033
Шпунци, честит рожден ден!


Честит имен ден на Тути, дъщерите на Фурийката и Неша, синът на Римар и зетят на Яжка!


Фло, светла памет на брат ти!

Що се отнася до загадкага, и да бях влязла преди да кажеш верния отговор, нямаше да се справя.
"Муа" казват по нашия край. Но "муъц" не съм чувала.
 А пък "муе" е за мн.число. Примерно -  "Що су муе налезле."

# 190
  • София
  • Мнения: 16 047
Шпунц,  да си жива и здрава, да те радват деца и внуци!
Честит празник на  малки и големи Коцета и Елита!
Да си носят с гордост името.
За муите съм пас.
Янке, как е кръвното, стабилизира ли се? Ако ти се разнообразява главата не пречи да се боядисаш сама. Аз в момента ползвам 1 българска, уж билкова, подхранваща  боя с къна - Herbal time. Първо пробвах безцветната им маска с кремообразна къна, косата ми стана жива и после купих и оцветяваща - кафява. Имам нужда от подстригване, трябва да видя дали фризьорката се е престрашила да работи.

# 191
  • Мнения: 2 001
Фло, разкраси ли се ?
Винаги съм се боядисвала сама.
Първо-не обичам да ми пипат косата.
Второ-не понасям да ми слагат разни наметала и да ми стягат шията и винаги моля фризьорката до не ми затяга ако ще всичките косми да нападат по мен.
Трето-търпението ми много бързо се изчерпва от стоенето на едно място.
Едва изтрайвам ,докато ме подстрижат😁😂🤔
Луда работа.

А в къщи си се размотавам и т.н.

Кремче, вчера бяхме с ММ и малката щерка в Хасково.
ММ имаше работа някаква си и ние покрай него.😎
Жалко,че ти нямам телефона.Бих звъннала за едно бързо кафе или сладолед.
Днес до Стара Загора ходихме.
Наваксваме от карантината.😉😁

# 192
  • София
  • Мнения: 1 741
Момичета,благодаря за хубавите пожелания за имения ден на Коцето.Да се връщат на всички.
     Днес бях на фризьор и вече съм подстригана.От понеделник работи салона ,но чак за днес се класирах.Вече приличам на човек.
     Кремче, сподели какви добавки ти изписаха! Дано ти помогнат по-бързо!
     Тану,разликата е в ударението.Едно муЕ и много мУе.
     Хубава вечер на всички!

# 193
  • София
  • Мнения: 8 385
Привет, красавици!
Благодаря ви, ТАНУ, АРИТА, ЛУСИ за съчувствието! Hug
ГЪБКЕ, разкрасих се. Ами то не било толкова трудно. Simple Smile Можеше да ми се обадиш. Имам телефоните на всички красавици. Щяхте да се видите с КРЕМЧЕТО.
ЯЖКЕ, честита ти прическа. Зареждаш ме с хубава музика и най-вече, връщаш ме в младостта. На времето имаше танцуващо емотиконче. Ех, колко са глупави сегашните емотикони. Няма никакъв живот в тях. Няма движение!
ЯНЕ, важното е да се харесваш ти. Дай си малко почивка от боядисването.
АЙША, отива ти този цвят. Готина си.
ТАНУ, Яжка ти е отговорила по въпроса за муете. Simple Smile
КРЕМЧЕ, дано да ти помогнат добавките. Хареса ми това за мотиката и фоерверките Simple Smile Simple Smile Simple Smile
АРИТА, радвам ти се, момиче.
ЛУСИ, вие сте отличници с твоето момче. Браво за резултатите от профилактичните!
Днес бързо се наспах и доста работа отметнах. Пишете ме при работните Wink. Направих ревизия на шкафовете с продукти, подредих ги, прибрах едно пране, полях цветята. Сега отивам до засртахователя да оправя разните застраховки, че днес изтичат.
Хайде, останете си със здраве. Имаше едно емотиконче с махаща ръчичка...

# 194
  • София
  • Мнения: 1 529
Благодаря за пожеланията на Фло,Янче,Арита,Гъбка, Айша,Тану,Кремче. Много дружки чух-КГБ,братовчедки,колежки,съседки. Много емоции.Утре ще е купона с децата.
 Фло да му е светло на брат ти.
Кремче намали работата ,почивай си.
Луси радвам се за изследванията.

Общи условия

Активация на акаунт